Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


1544. Mandula0519 (válaszként erre: 1542. - Krisztynna)
2015. júl. 26. 17:42
ET+2 :) még picurka :D
2015. júl. 26. 17:38

Az tunetekre nem szabad alapoznia egy lombikosnak,mert a hormonoktol is lehetnek,meg a babatol is,tenyleg nem lehet tudni.

Allpozi teszt nemigen van,kiveve a Predictor teszt,az allitolag fals eredmenyt ad,hat olyat ne vegyel es ezzel ez kikuszobolve. :D

Olyan viszont eleg sokszor van,hogy negativ a teszt,mikozben ott a baba.Oka a hcg koncentracio meg keves a kimutatashoz,avagy benak a tesztek! :D 389es hcg eredmenyemet a Gabriel alig akarta kimutatni a fraszt hozva ram ezzel.

Szoval turelem,turelem...Borzaszto... :D

2015. júl. 26. 17:32
Most ET+mennyi napon vagy?
2015. júl. 26. 16:30
Sziasztok! Nem a magánba hívott, hanem a Sotéra. Aztán rájöttem szerintem azért szeretne látni, mert nyaralni megyek 31-től. Biztos csak egy ellenőrzés, mert a hcg nekem kimarad, én rögtön vizsgálatra megyek. Valóban mutathatnak tévesen poiztív eredményt a tesztek vagy tesztelhetek 8.-a körül? Igazi eredményt mutat majd? A puffadásom kicsit lejjebb ment, szerintem a műtét gyógulásával kicsit apad a pocak :) KIVÁNCSI VAGYOK mit lehet érezni, v honnan lehet sejteni h sikerült a bébiknek megkapaszkodniuk a méhemben. És egyáltalán mikortól?
2015. júl. 26. 16:02

Juhuuuuuuu,lanyok!Nagyon izgulok ertetek!!!Drukkolok am nagyon!!

Nekem is furi hogy behivott megnezni Mandula,mondtad neki a hasfuffadast?Vagy ezt aznap mondta hogy szeretne megnezni,amikor a beultid volt?Erdekes,feletteb erdekes! :) Ne aggodj,nem egeszsegugyileg erdekes,hanem anyagilag... :/

1539. Linduska76 (válaszként erre: 1538. - Mandula0519)
2015. júl. 26. 15:03
Szia, örülök hogy túl vagy rajta,és jól vagy.Hááát nem tudom miért akár szerdán látni!?Elvileg 3-5-én kell menni nem félre értettél valamit?Már bocs hogy ezt írom.Még nem hallottam ilyet.Nem érzek semmit.Nem is lehet még érezni semmit,úgyhogy ne agyalj.Nekem nem volt punkcióm de fel vagyok puffadva.Ennyi.Majd 5-én kiderül.Miért nem kérdezted meg hogy miért kell menned?A magánjára hívott?Én ugyanúgy élem a minden napokat,csaknem hajolgatok nem takarítok és szabin vagyok amig ki nem derül a dolog.Nekem mind két punkciónál 17-et nyertek az már elég ahhoz hogy túlstimus legyek de nem hívott vissza rá pár napra.Majd ha mégy kérdezd meg h miért kellett menned ilyen hamar.Már várom én is az eredményt.Ez idegörlő.
2015. júl. 26. 12:10

Sziasztok Lányok! Köszönöm az érdeklődést, hát....kissé pörgős volt az elmúlt időszak. Szóval: végül 11 petécskét szívtak le, amiből 6 embrió lett és 4 osztódott tovább. A 4 egységesen 8 sejtes, amiből 2 már a pocakomban :D 2 pedig a fagyiban :D Nekem a műtét és a beültetés is csúszott. 21-én leszívás, 24-én beülti. Szóval Linduska sajnos nem találkozhattunk sehogyan sem :( A hasam pufika, szinte átérzem h várandós vagyok :) szerdán mennem kell Murbi-hoz meg akar nézni. Ez a vizsgálat normáslis beültetés után? Vagy fél h túlstimulált? Annyi mindentől parázom még mindig...én a beülti napján éreztem egy kis szurkálódást jobb oldlt. Ez normális? Nem bánnám, ha jövőbe látnék és tudnám, sikerült!!!

Remélem minden kismamink jól van és H Évi Ti sem djátok fel! Szorítok éretetek is!

Linduska ügyesek a kis porontyok!! Te mit érzel? Miket tapasztalsz magadon?

1537. krisztynna (válaszként erre: 1536. - Peferni)
2015. júl. 25. 12:02
Kosszcsii,remelem velem maradnak! ♡
1536. peferni (válaszként erre: 1525. - Krisztynna)
2015. júl. 25. 10:39
Juhuuuu!ezám a hír!!!nagyon drukkolok!!
1535. Bobcsi82 (válaszként erre: 1528. - Krisztynna)
2015. júl. 24. 16:19
Jah, én is jókat röhögtem utána magamban, bár már akkor is nevettem amikor mondta :D
2015. júl. 24. 16:12

Olvastam,hogy valahol néztek az embrioknál genetikát de betiltották.Szerintem a Versysben

JÓ PÉNZÉRT MINDENT.😞

1533. Linduska76 (válaszként erre: 1521. - Évi89)
2015. júl. 24. 16:07
Sajnálom Évikém,lehet másik intézményben körültekintöbbek lesznek!De ne add fel!
2015. júl. 24. 16:04
Mandulácska mi van veled?
1531. Linduska76 (válaszként erre: 1522. - Bobcsi82)
2015. júl. 24. 16:03
Oké meglesz!Én is drukk neked!☺
1530. Linduska76 (válaszként erre: 1521. - Évi89)
2015. júl. 24. 15:59
Marha f...a!!!Én sem tudom h melyikböl kaptunk vissza a márciusiból vagy a novemberiböl?Elfelejtettem megkérdezni.De akkor miért nem csinált neked új punkciót vagy küldött volna el elöbb a genetikára??Ilyenkor olyan pipa vagyok!
1529. krisztynna (válaszként erre: 1527. - Linduska76)
2015. júl. 24. 15:53
Koszonom,de nyugodt szivvel csak a szivecskeik beindulasa utan fogok tudni orulni!Ugyan most is nagy az orom,de egy rakas aggodalommal megspekelve.
1528. krisztynna (válaszként erre: 1526. - Bobcsi82)
2015. júl. 24. 15:51
Uuu,ez mekkora szoveg volt tole! :D
1527. Linduska76 (válaszként erre: 1525. - Krisztynna)
2015. júl. 24. 15:51
Hüü a mindent!Ez igen!!!!Gratula a két két pöttyhöz!Vigyázz rájuk nagyon!☺
1526. Bobcsi82 (válaszként erre: 1525. - Krisztynna)
2015. júl. 24. 15:43
Én meg pont azért nem mertelek téged kérdezni, mert láttam nem írtál és nem tudtam mi lehet, de ez nagyon jóóóó :)) örülök a pozitív eredménynek! Nagyon lassan vánszorog ilyenkor az idő, nekem Murber azt mondta hétfőn (nagyon jófej volt) hogy mivel egy hónapot csúszunk, idézem: "csábítsa el nyugodtan a párját, a tapasztalat azt mutatja hogy ilyenkor szokott a legtöbb párnak sikerülni, mert nem rám gondolnak :D :D" ... hát remélem így lesz nálunk is, legalábbis örülnék neki, ha mégsem akkor meg inszem szept elején.
1525. krisztynna (válaszként erre: 1520. - Linduska76)
2015. júl. 24. 15:27

Voltam hetfon igen,csak nem akartam Evi szomorusagat megjobban elmelyiteni.

Szoval Murbi uh elott elmondta,hogy ha nem latnank semmit az uh-n,akkor se ijedjunk meg,mert nagyon koran vagyunk meg...Aztan mikozben vetkoztem,kerdeztem,hogy mennyi lett a masodik hcg eredmenyem,a valasza: 889 volt.Ejha,nem semmi ez kerem,itt mar gyanus volt a szitu..Na zsuppsz be a szekbe,és lám ketten integettek vissza!Egybol neztem a ket nagy fekete potty belsejet es meg az is latszodott hogy laknak is benne,ugyanis volt mindkettoben 2 feher pottyocske Murbi nagy meglepetesere. :D Persze elmondta,hogy ikerterhessegrol biztosan csak a 12.hetet betoltve beszelhetunk.

Augusztus 3an kell mennem legkozelebb,borzaszto ezt kivarni!!!!!!! :D :D

Bobcsi,ne hari hogy teged nem kerdeztelek,csak a mar beultetesen atesettekre voltam nagyon kivancsi,hogy mizu.Remelem veled is minden rendben,hamar ott leszel az idopontodnal.Csak ez az augusztus 3,eeeez van aannnyira messsze... :D :D

1524. krisztynna (válaszként erre: 1521. - Évi89)
2015. júl. 24. 15:17
En anno kerdeztem hogy hany naposakig viszik el a Soten a babakat,hat azt a valaszt kaptam az Annatol,higy itt max csak 3,mert ennyit tamogat az OEP,vagy vmi ilyesmit magyarazott.Nem is ertettem,hogy mivel tobb az ha 2 nappal tovabb erlelik oket...Sajnalom ami veled tortent.Sturkolok a tovabbiakhoz!!!! ♡
1523. Bobcsi82 (válaszként erre: 1521. - Évi89)
2015. júl. 24. 15:11
Sajnálom hogy így alakult! :(( Ismerősömék a bp-i Kaáliban jártak ugyanígy, ott is mikor már nem sikerült a 3. lombik akarták csak további vizsgálatokra küldeni őket, én sem értem hogy miért akkor, miért nem a legelején ahogy te is gondolnád. Szorítok hogy sikerüljön nektek minél előbb!
1522. Bobcsi82 (válaszként erre: 1520. - Linduska76)
2015. júl. 24. 15:07

Szia!

Hihi, én se tudtam mi van, azt hittem én is hogy kihalt a fórum :) Mi nem kezdjük el az inszemet, csak aug-ban, mert nem férünk már bele a nyári szabi előtt, mert későn jött meg a vérzésem. Drukkolok hogy nálad minden rendben menjen! Mindenképp írj majd hol tartotok, hogy sikerült! :))

1521. évi89
2015. júl. 24. 14:32

Sziasztok lányok :)


Szerdán voltunk bent . M doki mondta a szokásos dolgokat...

De amin kiakadtam : 80%-a rossz genetikai minőségű amit vissza ültetenek a pocoba szóval 20 % jó. Erre mondom hogy oké de miért nem lehet tovább vinni őket 5 naposra pl.akkor talán kiderülne hogy bírja vagy nem....

Erre a dr úr azt mondta hogy annak kevesebb az esélye.

De lányok ha a 3 napos nem fejlődik bennem tovább , mert ezt mondta a doki , akkor ez kiderülhetne ha elvinnék 5 napig is.

De az a legrosszabb hogy valószínű hogy ez a széria amiből raktak be 3 x az nem jó.

A másik hogy most elküldött ide oda immunologia meg stb helyre. Miért nem lehet a legelején ????

Elhiszem ha valaki MAKK egészséges a párjával együtt akkor nem 80 % a rossz minőség . De akinél probléma van lásd minket , szerintem ott körültekintöbbnek kéne lenni....

Sajnálom hogy így alakult a Kati megérezte hogy el fogunk menni máshova, mert oda jött hozzánk , mondta hogy nagyon sajnálja és hogy reméli még találkozunk.


De van előre , új tervek , új viszgálatok , újabb lehetőség :)



Nem akartam nega lenni :) csak kijött :)

Puszillak titeket és SZURKOLOK !!!!

1520. Linduska76 (válaszként erre: 1519. - Krisztynna)
2015. júl. 24. 13:28
Szió,azt hittem kihalt a fórum Köszi jól vagyok a meleget leszámítva.Minden jó volt 3bogyókát kaptam vissza, de nem láthattuk öket mert nem volt jó a rendszer.De nem baj.3-at ébresztettek mind a három felébredt és Murber doki azt mondta ezek szuper jók.maradt 14 álomszuszék a táborba.Bízom benne hogy így túlélték a hideget meg még osztódtak is velem marad(nak)!Mandiról nem tudok semmit de hátha jelentkezik.A fagyisoknak du van a beülti.Nem hiszem h találkoztunk mert neki délelőtt volt valamikor3 -an voltunk fagyisak.Köszi az érdeklődést.Te hogy vagy voltál már p zsák nézöben?☺
2015. júl. 24. 11:22
Mizuuuuuujs lanyok?Mandula,Linduska?Hogy vagytok?
1518. 5a9e625c59 (válaszként erre: 1517. - Bobcsi82)
2015. júl. 22. 20:45
Szia nagyon szépen köszönöm számát azt tudom, csak ezt nem tudtam mer ugye a Sotén nincs augusztusba!!!
1517. Bobcsi82 (válaszként erre: 1516. - 5a9e625c59)
2015. júl. 22. 20:23

Szia!

Én pont ma reggel beszéltem vele, igen rendel. Telefonszámod van ahol be lehet jelentkezni vagy megadjam?

2015. júl. 22. 17:54
Sziasztok nem tudja véletlen valaki ,hogy Murber rendel e a magánrendelőjében Augusztusban ?
1515. peferni (válaszként erre: 1514. - Krisztynna)
2015. júl. 21. 16:24
köszi, akkor nem izgulok nagyon:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook