Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


2654. krisztynna (válaszként erre: 2652. - Katalin75)
2016. febr. 3. 11:26
Hat,sztem nagyon korai lenne terhessegi tunetnek a szedules.Ambar ki tudja,meg az is lehet,hogy rad ilyen hatassal van,ilyen koran. Petefeshek szurka egyebkent normalis lehet.Nekem a szedules gyanus.Iszol rendesen folyadekot,kb 3 litykot egy nap?Mert azt kene.
2653. krisztynna (válaszként erre: 2651. - 68454605f4)
2016. febr. 3. 11:18
Szio!Most igy nem mentunk,mert M aszisztense aszonta,hogy igy nem lesz jo(az enyem ledzsanaszott 0.05-re) igy akkor varok 2 hetet,addigra a cytoligiam is megjon,plusz maganban levetetem ujra a tsh-t es ha minden okes akkor megyek majd egy konzultaciora hogy hogyan tovabb.Addig ebben a ciklusban megcsinaltatom a hormonsort(legalabb lesz egy friss),bar nem tudom,hogy az elmozdult tsh miatt nem-e vanszorgott el a tobbi is a helyerol.De ingyé van,akkor meg miert ne,2 szurast meger. :) Lenyeg,hogy most van egy spontan honapom... :D S remelhetoleg kovi ciklusban kezdhetek.
2652. katalin75
2016. febr. 3. 11:07
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni mivel sajnos a Prof nem mond semmit. Január 28-án volt a beültetés amit nem is a Prof csinált persze elfelejtettek szólni előtte. Őszintén nem is bántam. De az M. sem közlékenyebb. Azóta sajnos nagyon szédülök és a petefészkeim szúrnak főleg ha pisilni kell és utána ez elég sűrűn van. Nagyon gyenge vagyok Nem tudom ,hogy ezek amiket érzek normális vagy nem? Illetve ,hogy 10-én kell a második vérvételre mennem és akkor 11 után a dokihoz ,de remélem hogy akkor még nem fog ultrahanggal megvizsgálni ,ha a beültetés sikerült. Segítségeteket előre is köszönöm.
2651. 68454605f4 (válaszként erre: 2632. - Krisztynna)
2016. febr. 3. 10:13

Szia Kriszti!:-)) Erre az a válaszom,amin én is ledöbbentem,hogy voltam hétfőn M-nél ,megbeszélni a továbbiakat! Mivel még mindig nem jött meg küret óta,igaz a nyálkahártya szép vastag már,Norculutot kaptam. Az én TSH-m is levitte a terhesség 0,8-ra,erre M azt válaszolta hogy az neki jó lesz,inkább ilyen legyen mint 1 fölötti!Azért ledöbbentem én is!A pajzsmirigyed biztos hogy beállna 1,5 hónap alatt,én már csak tudom a Hasiomotommal,2-3 hetente nézetem a TSH-t.

Mikor kezdenél? Én a 2.mensim után,úgy március közepe-vége felé,mensitől függ!

A TSH-hoz csak hozzáteszem hogy így csökkent adaggal már 3 héten belül 1 körüli lehet az érték. Jó,persze nem mindenkinél egyforma ütemben változik az értéke,de másfél hónap alatt simán beáll!Puszi...:-))

2650. Linduska76 (válaszként erre: 2631. - Poszmete)
2016. febr. 2. 21:40

Nem tudom, hogy mit akarnak ezzel hogy nekik ki túlsúlyos vagy ki nem,de volt egy lány aki oda járt Murberhez együtt vártunk a váróba. Egyáltalán nem volt testes A lényeg,hogy fél éve azzal szívatta hogy fogyjon le 10kilót és menjen vissza.Mondja a csaj,figyeljétek meg bemegyek és megint azt fogja mondani,hogy fogynak le x kilót.Bement 2perc múlva kijött széles mosollyal,hogy na mit mondtam.Szegény volt kb 65kg a magasságához arányos.Ezt nem értem,hogy őt miért szívatta egyfolytában?A csaj azt mondta,hogy itt levéglegelt a Sotéval.Átmegy oda ahol nem fogyókúráztatják.És valóban nem egy nem kettő leányzót láttam én is aki csórikám akkora volt mint egy elefánt bébi

Már bocsi a kifejezésért.

2649. Linduska76 (válaszként erre: 2635. - Judite)
2016. febr. 2. 21:26
Szia,Andi már dolgozik?
2648. Linduska76 (válaszként erre: 2646. - KittiKata)
2016. febr. 2. 21:22
Hajrá!Megy a drukk ezerrel!👍
2647. peferni (válaszként erre: 2645. - KittiKata)
2016. febr. 2. 19:46
Köszönöm Nektek a tippeket!!
2646. KittiKata
2016. febr. 2. 18:49
Hétfőre kaptam időpontot ma! Belekezdünk megint, remélem minden papírom leletem meglesz addigra. De van a Hepa amiket ott megcsináltatunk. Kezdek izgulni.😉
2645. KittiKata (válaszként erre: 2639. - Peferni)
2016. febr. 2. 18:46
Kényelmes ruhát vegyél fel amit segítséggel de mégis egyedül fel tudsz venni. Ne magassarkú cipőbe menj ez is legyen olyan amibe könnyen beleugrasz, esetleg papucsot. :)
2644. Kriszti1974 (válaszként erre: 2624. - Krisztynna)
2016. febr. 2. 13:25

Szia!


Nekünk azt mondták, hogy beadhatja a férjem:)

2643. Kriszti1974 (válaszként erre: 2636. - Peferni)
2016. febr. 2. 13:23

Szia!


Furi, hogy a háziorvos adta be. Nekem minden szurit a férjem adott be, még a repesztőt is!

Inszemeknél is ő adta be. :)

2642. Kriszti1974 (válaszként erre: 2638. - Tünci79)
2016. febr. 2. 13:22

Szia!


Én rendszeresen látom!

Reggelente rendel és sokan vannak nála.

2641. Kriszti1974 (válaszként erre: 2639. - Peferni)
2016. febr. 2. 13:21

Szia!


Mi csak takarót vittünk.

2016. febr. 2. 13:08
Sziasztok nekem , Murber azt mondta hogy, dolgozik a Korházban csak lecsökkentett munkaidőben ! Elviegben főkép azokat fogadja a Korházban akik a privátjába járnak !
2639. peferni
2016. febr. 2. 13:01

Lányok, kell szerintetek a leszívásra magammal vinni valamit? a papíron nem írtak semmit.


köszi

2638. Tünci79 (válaszként erre: 2635. - Judite)
2016. febr. 2. 12:29
hát ez komoly. nekem az az infóm, hogy már a sotéra be sem jár Murbi... akkor legközelebb tuti erőszakosabb leszek és megmondom neki, hogy nem vagyok hajlandó fizetni azért ami járna. köszi az infót.
2637. peferni (válaszként erre: 2635. - Judite)
2016. febr. 2. 09:57
És hogyhogy, mi van a proffal, hogy Murber átvett?
2636. peferni (válaszként erre: 2630. - Krisztynna)
2016. febr. 2. 08:44

Helóó,

na megvolt a nagy tüszőrepesztő szurkálás:D

szerda 8kor lesz a leszívás, így 8-ra kellett mennem, ami mázli, mert aznap 8-ig rendelt a háziorvosom, aki jófej volt és beadta. Szóval minden jól alakult. Amúgy tök vicecs mert a házidokim elég képben van a lombikkal, anesztes volt régebben a Kaáliban;)

2635. judite
2016. febr. 2. 08:29

Sziasztok!


Nyár óta várunk a párommal, hogy elkezdődjön a 3. lombikom. Minden újabb/lejárt vizsgálat, lelet készen, hívom az osztályt szeptember végén, hogy kérjek időpontot a 20 napra. Annával beszéltem, aki azt mondta, hogy már nem vesznek fel régi-új beteget a szabik miatt, így telefonáljak januárban. Puff… szorít az idő, szeretnénk haladni, minden papírunk megvan, mire várjunk még? Januárban újra telefon, ok, mehetek, prof vár. Papírok kitöltése, majd Andi kijön hozzám a váróba, hogy majd üljek odébb mert a másik ajtónál fognak hívni. Nem csodálkoztam, volt már ilyen hogy a prof itt és ott is rendel, hogy fogyjon a várakozók száma. Látom a hívószámom belépek, és Murber dr. szolít, fog velem kezet. Nem értem az egészet, mondom hogy én a prof. betege vagyok, stb. Azt feleli, ezentúl hozzá kell járnom… bánom, nem bánom, még nem tudom mit érzek. Fura ez az egész, hogy így tudom meg, engem senki sem kérdezett, nem tájékoztattak…


Na mindegy, rendes volt, de még mindig nem tudunk kezdeni, mert három vizsgálatot kér plusszban, remélem három hét múlva mindent rendben talál és kezdhetünk.

Azért elég nyomasztó, hogy a klinikán is futószalagos rendelés van. Kijövet még Annával beszéltem és mondtam, hogy nekem ez így nem lesz jó, mert nem tudok még fizetni a maszek rendeléseken, ha oda hív vissza a doki, nekünk így is nagyon megterhelő a gyógyszerek kiváltása… azt mondta hogy a lombikosokat házon belül vizsgálja, látja el a doktor. Remélem igaza lesz…

2634. Teal
2016. febr. 1. 21:21

Nekem ugy fogalmazott: Holgyem mindent meg tudunk oldani, de azert javaslom hogy 20 kgt fogyjunk..

Utana azt mondta még, hogy azt nem tudja megigerni, hogy egybol terhes leszek ha lefogyok, viszont abban biztos, hogy a jelentos sulycsokkenes jelentosen visz minket jo iranyba!

2633. KittiKata (válaszként erre: 2631. - Poszmete)
2016. febr. 1. 20:39
Mi van??? Tényleg azt mondta dagadt vagy? Nekem nem merte így mondani. De én már mindent kipróbáltam marad az intenzív mozgás amit már estére nem bírnák kivitelezni. De azér 1 hónap alatt 2kg igen karcsú szerintem. :(
2632. krisztynna (válaszként erre: 2631. - Poszmete)
2016. febr. 1. 20:37
Haaat,a helyzet az,mint nalam,csak nekem a pm hormonnal.Kezdhettem volna a lombikot,de hala az egnek a haziorvosom kiszurta a tsh-mat hogy lement 0-ra.(Soten ugye 1 evug el az elozo eredmenyeim,tehat meg jo hogy a hazidokim eroszakoskodott egy friss verkephez)Belegondoltam,hogy mig a beultire sor kerulne addig eltelik legalabb masfel honap,talan addig rendezodne a tsh-m es akkor nem kellene csusznom.De atgondoltam.Mi van ha nem rendezodik addig?Ha igy megyek neki,mivel jobb ha utana nem sikerul?Ellovok egy lombik eselyt.Neked is ezt kell atgondolnod,hogy ha most neki kezdesz,akkor ugymond megnyugszol,hogy tok szupi belevagtatok.De jo lesz ha csalodsz?Nem jobb ha elotte rendbe vagy rakva?Ha orvos mondja,akkor hidd el ez befolyasolo tenyezo lehet.En erre gondolnek.Szar az a ket honap,de lehet utana pozitiv teszt lesz a kezedben,mig most ha nem sikerul akkor utana 3 honap szunet ugyebar...En igy gondolkozom.Neked kell dontened.Barhogy is dontesz,jo lesz!Amit a szived diktal!Te hogy erzed?
2631. poszmete
2016. febr. 1. 19:06

Ma voltunk M magánjában. Dagadt vagyok. Fogyjak két hónap alatt 10kg-ot,utána megnéz... És a 60.000.-ft-os vitamin kúra,amit az andrológus javasolt a férjemnek,lófaszt sem ér. Ebben a ciklusban kezdhetnénk. Nem akarok megint két hónapot várni.

Azért láttam én az ARO- n nálam jóval nagyobb asszonyságokat, ők nem voltak dagadtak? Összeomlottam. Addigra lejár minden vizsgálatunk eredménye. Valaki ötlet? Tanács? Javaslat?

2016. febr. 1. 16:55
No,Peferni,hogy allsz?Meselj... :)
2629. peferni
2016. jan. 31. 19:21
Köszi szépen:) holnap kiderül mikor kell!
2628. poszmete (válaszként erre: 2625. - Peferni)
2016. jan. 31. 14:28
Szia. Haller utca,Főnix med. Mindegy,mikor mész. Kedvesek
2627. sajert (válaszként erre: 2625. - Peferni)
2016. jan. 31. 12:16
Én annó a háziorvosi ügyeletre mentem be, ott is beadják. Nekem este 11-kor volt az időpont, nem épp orvos-barát :-D.
2626. krisztynna (válaszként erre: 2625. - Peferni)
2016. jan. 31. 10:54
Elvielben barhova bemehetsz.Nekunk 5 perc volt kocsival a Sote,mi ezert mentunk oda.Nem gonosz akart velem lenni a noci,csak epp szules volt,es mondta hogy vagy most,vagy utana mar kitudja mikor...De nem hagytan magam.Es lam,meg tudta oldani. :)
2625. peferni
2016. jan. 31. 08:22
Köszi !! Jó fejek. Ezek szerint a sote i- re mentél be? Èn gondolkodtam a háziorvosi ügyeleten is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook