Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


3164. Györgyi73 (válaszként erre: 3154. - Poszmete)
2016. jún. 8. 08:38

A lényeg, hogy meg van mindenki!!

Feküdj amennyit tudsz!!

Jó orvos az, aki mindenről felvilágosít, és megérti azt, hogy a nő félti a csepp kis gyermekeit. Mert ők már a mi gyermekeink!!

Aki nem ilyen az nem jó orvos!!

De a lényeg a babák!! A vérzés elmúlt?? Úgy olvastam ilyenkor Rutascorbin szoktak felírni.

2016. jún. 8. 08:32

Krisztynna!!


Megvolt a műtét??

Izgulok értetek!!!

3162. Györgyi73 (válaszként erre: 3149. - Agiiicaaa)
2016. jún. 8. 08:30

Szia!

A helyzet javult, de van világosbarna folyás. Hányingerem eddig nem volt, csak amióta szájon át szedem az utrot.

A doki azt mondta, ne bolygassuk őket, ha nincs görcs és konkrét piros vérzés nem kell izgulni, csak feküdjek sokat. Úgyhogy pénteken teljesen váratlanul fog érni, bármit látunk.

Határtalan boldogság látni, ahogy dobog a kis szívük, egy kicsit ilyenkor megnyugszik a lelkünk.

További szép napokat!

3161. poszmete (válaszként erre: 3160. - Ada78)
2016. jún. 8. 07:50
Attól még lehet jó orvos... Lehet,hogy csak rossz napja volt.
3160. ada78 (válaszként erre: 3157. - Poszmete)
2016. jún. 8. 07:01
Pufff...az orvosom.
3159. peferni (válaszként erre: 3157. - Poszmete)
2016. jún. 7. 22:22

Nekem is ismeros a neve...

Mindenkepp beszelj szerintem is Murberrel.

Azert remeljuk h nagy baj nincs!

Drukkolok!

3158. peferni (válaszként erre: 3156. - Mónika0830)
2016. jún. 7. 22:21

Szia.

Ha atdobod priviben a mail cimed, lefotozom azt a lapot es elkuldom.

Udv

Reni

3157. poszmete (válaszként erre: 3155. - Ada78)
2016. jún. 7. 21:46
Dr Silhavy.Fura,mert korábban jókat hallottam róla.
2016. jún. 7. 21:33
Sziasztok Lányok! Egy kis segítséget szeretnék kérni.Elkezdtünk járni Murber doki magánrendelésére és tegnap elkezdtük az alaphormon vizsgálatokat, viszont mikor voltunk nála nem tudott olyan papírt adni, hogy mikor kell menni vérvételre az asszisztens néni meg csak elhadarta és persze izgalmamba már nem nagyon emlékszem rá. Közületek esetleg valaki tudja ennek a menetét, hogy most mikor is kell mennem következőleg? Köszönöm előre is a segítségeteket!
3155. ada78 (válaszként erre: 3151. - Poszmete)
2016. jún. 7. 21:18
Ki volt ez a köcsög orvos??? Nem nezted a nevét?
3154. poszmete (válaszként erre: 3153. - Peferni)
2016. jún. 7. 20:11
Igen. Sajnos semmit sem tudtam meg. Holnap felhívom Murbert,hogy most akkor ő az orvosom-e. Aztán meglátjuk. Annyit tudunk,hogy a méhszâj teljesen zárt, mindenki él, és nincs leválâs. De akkor honnan jön a vér....
3153. peferni (válaszként erre: 3151. - Poszmete)
2016. jún. 7. 20:07
Ez elszomorító :( az ambulancián voltál?
3152. peferni (válaszként erre: 3149. - Agiiicaaa)
2016. jún. 7. 20:06
Jajdejó, gratulálok:) kívánom, hogy minden rendben menjen!
3151. poszmete
2016. jún. 7. 18:53
Sziasztok! Most jövök a klinikáról.Berohantam,mert minden előjel nélkül vérezni kezdtem. Azt sem tudom,hogy kihez forduljak. Murberhez járok a magánjába,de nem beszéltünk még a terhesgondozást.S sajnos elérhetőségem nincs hozzá. Klinikán egy gyökérrel hozott össze a sors. Első dolga volt,hogy letépte a fejemet,hogy ők hárman vannak bla bla bla. szó nélkül elküldött uh-ra. Utána visszamentem ,megint nélkül megírta a papírt. Közben háromszor megkérdezte,hogy mit szeretnék. Befeküdni? Hazamenni? Mondtam,hogy hazamennek. Erre mit ír a papírra? Javasolt klinikai fekvést nem kívánja,otthonába távozik. Basszus egy szóval nem mondta,hogy ez mitől lehetett, mi lehet a következménye. Az ő neve kezdődik Dr-el. Hadd várjam már el,hogy tájékoztat. És még tudja ítélni a vizsgálat alapján,hogy mi a teendő. Megint nem okozott csalódást a Sote. vágóhíd.
3150. 1Julcsi1
2016. jún. 7. 15:42

Sziasztok!

Most lesz a harmadik lombikom. Ha minden igaz holnap leszívás. Megígértem magamnak, hogy most nem idegeskedem nem aggódom lesz ami lesz... de minél közelebb van az időpont annál jobban érzem, hogy nem tudok nem gondolni arra, hogy mi lesz ha megint azt mondják "sajnos ez most nem sikerült".

Ti ezt hogyan tudjátok kezelni? Adjatok kérlek tanácsot.

3149. Agiiicaaa
2016. jún. 7. 12:08

Sziasztok lányok! Tegnap voltam Murbinál és már két centis a kis drágánk, és nagyon szépen vert a kis szíve :). A papíromon 7 hetes van, de Murbi szerint a méretek alapján már inkább 8. De ha a leszívás napja -14 napot számolok, akkor pont tegnap voltam 8 hetes. De az a lényeg, hogy minden a legnagyobb rendben van, és nagy a boldogság :).

Györgyi remélem nálad is minden ok!

3148. peferni (válaszként erre: 3147. - Györgyi73)
2016. jún. 6. 16:45

Szia!

Kiderült mizu?

2016. jún. 6. 11:30

Köszi Csajok!!

Délután felhívom az Urbit!

3146. Vigyorex6 (válaszként erre: 3142. - Györgyi73)
2016. jún. 6. 11:18

Szia! Én így voltam az utrotól és a crinone géltől is.


Mondjuk nekem végül más intézményben sikerültek az ikrek és irrigálnom kellett, de téged meg kellene, hogy nézzenek, mert ez az öblítés téma nagyon megosztó a meddősegi centrumok közt.

3145. krisztynna (válaszként erre: 3142. - Györgyi73)
2016. jún. 6. 11:15
Amugy nem gondolnam hogy nyitva a mehszajad,talan pont azert urulsz ki lassabban,mert nehez neki zarton tavoznia.En pl tavaly a fiuk utan jartam ugy,hogy a gyermekagyi verzesem nem akart elallni,megpedig azert,mert picik voltak a babak,nem kellett szulesnel annyira magyon kitagulnom mint egy rendes meretu babanal,s igy hamarabb osszezarult a mehszajam,mikozben a mehem meg nagy volt(ugye az ikrek miatt dupla).En eloszor azt hittem megall bennem az uto,mikor lattam mi jon ki belolem.Azt hittem placentadarabka maradt bent,mert majszeru cuccra hasonlitott.Kiderult,hogy alvadt ver,osszegyulik a zart mehszajamnal(ugye a gyermekagyi verzes arrol szol,hogy osszehuzodasokkal/verzessel megy ossze a meh),tehat a mehem probalt verezgetni,csokkenni,de a zart mehszajam ebben megakadalyozta.Amikor elernyedt az izmom(pl egyszer ittam vorosbort,mert mar ajanlottak,a hosszu ideje tarto verezgetesre,akkor zutty,kitodult belolem,miiiinden csupa ver volt,vigyorogva,total legyengulve csattogtam le a haziorvosomhoz).Szoval nalad hasonlora gondolnek,csak.nem gyermekagyi verzes formajabn,szoval hogy urulgetsz most te is,csak a masik baba miatt zart marad a mehszajad,es azon keresztul azert nehezkes neki az atmenet.Ez csak az en tippem,egy laikus elve,igy en semmifelekepp nem gondolnek rosszabbra. :)
3144. krisztynna (válaszként erre: 3142. - Györgyi73)
2016. jún. 6. 11:00
Jol irja KittiKata,hivd fel oket.Oblogetni huvelyt nem oblogetunk csak ugy.Sztem csak tisztulsz.Az utro egy remisztgeto kis mumus tud lenni! :/
3143. KittiKata (válaszként erre: 3142. - Györgyi73)
2016. jún. 6. 10:54
Mivel lehetséges nyitva a méhszájad ne öblöges. Hívd fel a SOTÉ t inkább. Ez nem játék. De a dokinődet is felhívhatod!!! Írj ha tudsz valamit.
3142. Györgyi73 (válaszként erre: 3135. - Krisztynna)
2016. jún. 6. 10:35

Szia Krisztynna!

Nem tudnál nekem segíteni? A dokinőmet nem akarom hívni, nehogy hülyének nézzen.

Múlt hét elején voltam nála vérzés miatt, ami kb. 1 órát tartott. Mire beértem hozzá már barna volt. Akkor azt mondta, valószínűleg a kisebb baba megadta magát.Csak hasi uh-n nézett, hogy ne bolygasson meg. Most pénteken megyek hozzá, meg Urbihoz komolyabb uh-ra.

Úgy beszéltük meg, hogy az utrot addig szájon át veszem be.Viszont: azóta is jön belőlem a barna utro jó nagy darabokban, mintha a sok heti mind felhalmozódott volna, és most jönne ki. Nem írom le, hogy mire hasonlít. Azonkívűl, hogy undorító, még félek attól is , hogy befertőződik.

Szerinted ez normális?

Várjam meg a pénteket, vagy ki tudom öblíteni valamivel?

Azért kérdezem Tőled, hátha hallottál már valakit, hogy így járt.


Lehet már a kórházban vagy, bocsi a zavarásért!!Remélem holnap műtét.

3141. judite
2016. jún. 5. 14:29

Dulche! – Hogy érted, hogy nincs senki a fórumon aki próbálkozik? Nekem szombaton volt a beültetésem, most pihenek sokat és várom a vérvételeket…


Aniko8888 – Én szedem a Bromocriptint, de ellentétben a többiekkel semmi bajom sincs tőle, nem érzek semmit. Semmilyen mellékhatást, fáradékonyságot nem észlelek. Egy felet veszek be este, de nem közvetlen lefekvés előtt. Ebből is megint az látható, hogy mindenki másképpen reagál a gyógyszerekre.


Ajja74 – 2014 óta annyi a változás a SE-en, hogy Murbe dr. elkezdte a maszek rendelését. Hogy kit és miért hív magánba, nem tudom. Változó hogy mikor van a klinikán, múlt héten, mivel sok páciense van, minden nap bent volt a házban. Amikor csak vérvétel-UH-ra mentünk, duplán hívott be minket 7 és 8 óra között hogy minél gyorsabban haladjon. Amíg az egyikünket vizsgálta, addig a másikunk a prof. szobájában vetkőzött és készült a vizsgálatra. (Ilyet én anno nem tapasztaltam, bár az ötlet baráti, nem kell egész nap a váróban ücsörögnünk). Várólista nincs, július közepétől már nem indítanak kezelést a szabadságok miatt. Üdv.

3140. ajja74
2016. jún. 5. 11:36
Sziasztok! Érdeklődnék. 2014-ben kerültünk év elején a Sote-ra, ahol ápr 30.-án megfogant a kisfiunk, aki immár 16 hónapos. Murber doki volt az orvosom. Változott valami azóta? Értem itt ezalatt azt, hogy sokat kell e várni időpontra, Murber doki teljes munkaidőben dolgozik e és fogad e pácienseket? Köszi :)
3139. Bobcsi82 (válaszként erre: 3129. - Sajert)
2016. jún. 3. 11:43
Szia! Köszi, minden oké velem, várom a 4. inszeminációt ami majd most lesz június vége felé ha jól számolom. Közben diétázom, tornázom (vagyis igykeszem rendszeresíteni). Remélem te is jól vagy :)
3138. ebl30 (válaszként erre: 3130. - Peferni)
2016. jún. 3. 10:18
Hajrá a piciknek! :)
3137. peferni (válaszként erre: 3135. - Krisztynna)
2016. jún. 3. 10:03
Drukk a jövő hétre!!:)
3136. reni2015 (válaszként erre: 3135. - Krisztynna)
2016. jún. 3. 08:52
Juhujj akkor nagyon jo uton haladsz:) Miert kell muteni??? Most jottem epp vervetelre elvileg megmondjak ma h mikor lesz a prtesejtleszivas. Elvileg van 10 db tuszocskem kici vagyok:) Rovid protokoll sok szuri:))) nyugiban varom a fejlemenyeket nem vagyok stresszes hala az egnek:)
3135. krisztynna (válaszként erre: 3134. - Reni2015)
2016. jún. 3. 08:37

Jol vagyok koszonom!Epp ma engednek hetvegere haza a korhazbol,hetfon meg vissza,s ha minden szupi akkor kedden lesz a mehszajvarras.Ezen a heten baci miatt elhalasztottak.Szoval most hetvegen veeeeegre raulhetek az otthoni wc-mre xD ,mert itt a korhazban nincs az a penz,amivel ra lehetne engem ilyenre venni. :D

Amugy szuperul vagyok,ugy lattak idaig,hogy csajszim van,hetfon a 2.genetikain mar tuttira kiderul.Veled?Helyzet?Lombiknal hol tartotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook