Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


3494. judite (válaszként erre: 3493. - Dinabolic)
2016. okt. 21. 11:01
Köszönöm! Jövő héten lesz a ET-ed ha jól emlékszem. Akkor hamarosan te is pocakos leszel :)
3493. Dinabolic (válaszként erre: 3492. - Judite)
2016. okt. 21. 10:24
Gratulálok!!! Gondoltam rád,mikor mentem be reggel a klinikára. :)
3492. judite
2016. okt. 21. 08:40

Sziasztok!

UH megvolt, egy petezsák látható, jövő héten ismét megyek addigra már lesz szívhangunk is! Már nagyon várom, siettetném az időt, de ugye nem lehet.


Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat!!


Györgyi! Akkor most pihenés és januárban biztosan minden OK lesz, jöhet a stimuláció! Remélem Te is és a többiek csatlakoznak majd hozzám!! Üdv.

2016. okt. 21. 08:21

Sziasztok LÁnyok!



Sajnos ez a futószalagos séma mindenhol jelen van, olyan intézményt ne találunk, ahol nem ez az alapja mindennek.

A SOTE önmagába véve egy jó intézmény, de ezen sokat változtathat az ha az orvosok nem szavahihetők, hisz enélkül sem könnyű ez az egész procedúra. A lombik végkimenetele 2 esélyes, ami miatt megint csak idegeskedhet az ember, viszont a beültetésig vezető út milyensége is sokat nyom a latba. Sajnos nem minden esetben érezhetjük úgy, hogy megkapjuk az orvosoktól a maximális támogatást.

Amikor mi elkezdtük a párommal a programot, alig kaptam tájékoztatást a dokitól, a kezembe nyomott egy lapot és közölte, hogy azon minden le van írva, aszerint járjak el. Legkedvesebb barátnőmtől kaptam meg minden számomra szükséges információt, ugyanis ő is ezeken ment nem régiben keresztül és most januárra várja a kisbabáját!

Ha csak az orvosokra támaszkodunk, akkor az önmagában sajnos a legtöbb esetben kevés.


Nálam szerdán kiderül, hogy mennyire volt szavahihető Mur. doki.....


Addig is nagyon szép hétvégét kívánok nektek!


Bogi

3490. Boglarka111 (válaszként erre: 3480. - Judite)
2016. okt. 21. 08:07

Szia Judite!



Szorítunk! :)

Gratulálok a babá(k)hoz!!!!

3489. pufiné (válaszként erre: 3487. - Györgyi73)
2016. okt. 20. 14:30
Én is beszéltem ma a Katival, kedves volt mint mindig. Elmegyek a prof. magánrendelésére, (ahol mellesleg nincs "csak" konzultáció, gondolom azért nem fizetsz eleget) aztán meglátjuk. Ha normálisan elmondták volna, hogy januárig várnom kell megértem. De azt nem értem meg, hogy 2 ciklusban is oda rendeltek vérvételre. Szeptemberben azt mondta M. dr, hogy nem férek már bele, jöjjek a következő ciklusom idején. Mentem, aztán mondták, hogy az idén már nem lesz semmi. Akkor miért is hívtak vissza 2x is? Lelkileg ez nem kicsit megterhelő.
3488. Györgyi73 (válaszként erre: 3480. - Judite)
2016. okt. 20. 13:30

A legjobban neked szorítok!!

Januárban amikor nekiugrok megint(jan. 20-ra voltam kiírva:( )akkor neked már pici pocid lesz!!

Vigyázz magatokra!!

2016. okt. 20. 13:26

Felhívtam a Aro-t, Katival beszéltem.Megint nem kellett csalódnom:)Nagyon kedves volt, és naprakész a velem történtekben! Nem adott időpontot a dokihoz, mert idén biztos nem lesz már nekem kezelésem, mert a 20. napom dec. közepe lenne. Megnyugtatott, hogy januárban mehetek.

Én még ennek is örülök, csak a hormonjaim, és petesejtecskéim ne rendetlenkedjenek.

Én most elengedem a témát egy kicsit, és januárig még bízhatok a csodában is, hiszen soha nem lehet tudni, hátha természetesen költözik vissza az én kisbabám.


Mindenkinek szorítok, és kitartást, egészséget kívánok!!

3486. pufiné (válaszként erre: 3483. - Györgyi73)
2016. okt. 20. 11:40
Anna azt mondta, hogy akkor tudok visszakerülni a prof-hoz ha elmegyek a magánrendelésére. Ez is érdekes, mert a neten nem találod meg, hogy hol rendel. Ma délután felhívom a klinikát és megkérdezem, kíváncsi vagyok.
3485. pufiné (válaszként erre: 3483. - Györgyi73)
2016. okt. 20. 11:26
Most néztem, hogy 43 vagy. Csodálom a hited, kitartásod. Sajnos bennem nincs ennyi erő.
3484. Györgyi73 (válaszként erre: 3480. - Judite)
2016. okt. 20. 11:08
NAgyon szorítok!!
3483. Györgyi73 (válaszként erre: 3481. - Pufiné)
2016. okt. 20. 11:07

Nagyon szeretnék 39 éves lenni!!!

Addig mennék, ameddig csak lehet!!


Nagyon sok sikert, kitartást kívánok!!


A prof. nak is van magánrendelése?

3482. pufiné (válaszként erre: 3480. - Judite)
2016. okt. 20. 11:01

A tegnapi sokkra aludtam egyet és úgy döntöttünk, hogy elmegyünk a prof magánrendelésére, aztán megpróbáljuk amikor időpontot kapunk. Ő is pontosan tudja, hogy nincs más lehetőségem. Több próbálkozást egyébként sem terveztünk. Ha sikerül nagyon boldogok leszünk, ha nem akkor megpróbáljuk élni tovább az életünket. Az én lelkem nem bír el többet.

Nagyon jó hallani, hogy van akinek sikerült. Gratulálok és sok örömöt, boldog, egészséges babavárást kívánok neked.

3481. pufiné (válaszként erre: 3479. - Györgyi73)
2016. okt. 20. 10:57

Szia!


Nagyon is megértelek, én is 39 éves vagyok. Hol kezdjem elölről? Az alap probléma is nagy mértékben próbára teszi az ember lelkét, nem túl jó ha ezt még tetézik is.

3480. judite (válaszként erre: 3478. - Pufiné)
2016. okt. 20. 10:49

Osztom a véleményed, hiszen azt írtam hogy az őszinteség korrektebb lenne a klinika részéről bármi másnál.

Anno én azért választottam őket, mert eleve a SE-en van az orvosom, ő irányított át a prof-hoz. TB alapon tudtam én is csak bevállalni a lombikot, mellbe is vágott a hormonok gyógyszerek ára.


Most, mikor meg szerencsésen végre babás lettem, azon megy az aggódás hogy hova menjek orvoshoz, UH viszgálatokra. M. maszekját én már nem tudom kigazdálkozni (lásd. előző írásaimat).


Még annyit, hogy sajnos nem szeretik a korunkat, kaptam én is mindig a megjegyzést.

Nem tudok mit tanácsolni, ha van türelmed és bizadalmad még, várjál. Úgy hallottam máshol (TB alapú kórházakban) fél-egy év is lehet a várakozási idő.

Januárban meg csak elkezdhetnéd a stimulálást talán... nem tudom... nehéz...


Szorítsatok, holnap kiderül hány babóm van! (SZTK orvosom lesz...)

2016. okt. 20. 10:46

Sziasztok Lányok!


Teljesen kétségbeestem, a lentebb olvasottak miatt!!

Nem tudom mi vár rám, főleg azok után amin át mentem. Nekem végképp nincs időm, egy intézmény váltásra meg nem is gondolok, hiszen mindenhol ugyanez a helyzet, ráadásul a SOTéval én megvagyok elégedve.

Az urbi. engem is átpasszolt a Murberhez, és nagyon sokan azt mondták, hogy örüljek neki.

DE EZEK UTÁN???


A dévaiban voltam az előadáson(horror), de az ingyenes volt.És most nem is a pénzről van szó!!


Megint csak egy selejtnek érzem magam.

3478. pufiné (válaszként erre: 3476. - Judite)
2016. okt. 20. 10:18

Kedves Judite!


Tavaly szeptemberben (más intézményben történt) 3 inszemináció után mentem a klinikára. Maximális bizalommal mentem oda és ez most szeptemberig így is volt. Egyáltalán nem érdekelt, hogy ki vizsgál, ki írja elő a stimulálást. Viszont a M. dr kommunikációja és az hogy kitalál egy cystát csak azért, hogy elhalasszuk a kezelést, nagyon rosszul esett. Egyrészt 23 éve dolgozom nővérként, átlátok sok mindent. Persze ott soha nem mondtam, hogy nővér vagyok, nem vártam el többet mint amennyit bárki más megérdemelne. Sajnos nem tudok magán intézménybe menni, mert nem engedhetjük meg magunknak. Ha valamennyit fizetni kell megoldjuk de ne nézzenek teljesen hülyének. Egy meddő nőt -szerintem- nem lehet és nem szabadna több lelki tehernek kitenni, mint amennyit egyébként is el kell viselnünk. H megmondja őszintén, hogy nincs már az idén lehetőség azt is elfogadom. Emellett azt is gondolom, hogy nem ártana figyelembe venni az életkorunkat, leleteinket és ezek alapján meghúzni a határt ill. szelektálni.

3477. Dinabolic (válaszként erre: 3476. - Judite)
2016. okt. 20. 09:34
Szia,hogy vagy? Kitaláltad,hova mész uh-ra?
3476. judite
2016. okt. 20. 08:02

Pufiné, Boglárka!


Döbbenet amit írtok, mi, régi betegek ezt nem tapasztaltuk eddig. (3 éve járok folyamatosan a klinikára)

Az előfordult, hogy novemberben és júniusban már nem indítottak kezeléseket a szabadságolások miatt, ilyenkor nem volt mit tenni, várakoztunk türelemmel.

Azt is hallani, hogy csökkentik a beavatkozások számát, mert valljuk be, az kinek jó, hogy pld. M. doki úgy rendel hogy egyszerre 2 betegét hívja be UH-ra (a prof. szobáját is használva) és futószalag szerűen dobálja ki a leendő kismamákat.

A váróban meg annyian vannak, hogy már leülni sem lehet.

Nyilván meg kell húzni vhol a határt és nemet kell mondani, de nem így, hogy kitalálnak mindenféle ürügyet, az őszinteséggel nem ártanának senkinek és ha nehéz is tudomásul veszi az ember, hogy bizony már itt is van várólista...


Sajnálom... az előadásról én sem hallottam.

A prof. a második lombik után engem is átadott M. doktornak, ezt ne vedd sértésnek Pufiné, ezt ő így szokta. Anno nekem az asszisztens mondta, hogy a másik szoba kijelzőjét nézzem - így tudtam meg, hogy már nem ő az orvosom...

3475. pufiné (válaszként erre: 3468. - Boglarka111)
2016. okt. 20. 07:49
Pont erről beszélek. Gusztustalan ami ezen a területen folyik.
3474. Boglarka111 (válaszként erre: 3473. - Adryanna)
2016. okt. 20. 07:19
Akkor sok sikert kívánok nektek is és kitartást!!! 😊
3473. Adryanna (válaszként erre: 3472. - Boglarka111)
2016. okt. 19. 21:31
Januárban megyünk hozzá. A vizsgálatok decemberben lesznek.
3472. Boglarka111 (válaszként erre: 3471. - Adryanna)
2016. okt. 19. 20:38

Szia Adryanna!


Ti most melyik fázisban jártok?

Murberhez tartoztok ti is?

Ez csak a pénzről szól, véleményünk szerint is, semmi másról!!!!

3471. Adryanna (válaszként erre: 3463. - Boglarka111)
2016. okt. 19. 20:20
Ezt az 50 ezres előadást nekünk is mondta. Nem is értettem. Sőt, annak ellenére h még be se jelentkeztünk rá, hívott az asszisztens, hogy szombaton most nem lesz. De mondom be se jelentkeztünk még. Mondja h jo csak szol, ha mennenk most, akkor nem tudunk, majd csak máskor... Aztem csak pénz lehuzas....
3470. Dinabolic
2016. okt. 19. 15:51
Mi is Sote-sok vagyunk,igaz a profhoz járunk. Nem kellett mennünk erre a tájékoztatóra,de más intézetekben valóban kötelező. Pl dévaiban.
3469. Boglarka111 (válaszként erre: 3467. - Pufiné)
2016. okt. 19. 15:32

Nagyon szépen köszönöm,


Neked is sok sikert kívánok!!!!! :)

3468. Boglarka111 (válaszként erre: 3466. - Pufiné)
2016. okt. 19. 15:31
Ma felhívtam a Klinikát és megkérdeztem, hogy ők hallottak e már erről a kötelező, fizetős előadásról, mire a Hölgy azt válaszolta, hogy eddig még nem hallott erről, a klinikán ilyen nincs hisz TB-s, így Murber dokihoz forduljak, amennyiben kérdésem van erről. Ezzel mindent elmondott.....
3467. pufiné (válaszként erre: 3464. - Boglarka111)
2016. okt. 19. 15:28
Köszönöm szépen és sok sikert kívánok neked.
3466. pufiné (válaszként erre: 3463. - Boglarka111)
2016. okt. 19. 15:27

Szia!

Ezt az 50.000-es előadást még soha nem hallottam. Mit találnak még ki, hogy fizessünk minél többet?

3465. Magni1 (válaszként erre: 3439. - Dorcaa)
2016. okt. 19. 15:26
Én csak 1 tüszőrepesztőt kaptam (igaz,nem a soten), szóval valszeg esete válogatja. Nekem csak egyszer megnézték, h van-e peteérés, aztán rá 5 napra beültették az 5 napos embriót.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook