Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Searchalgot hogyan lehet eltüntetni a gépről? Szeretném a Google keresőt alapértelmezettként visszaállítani fórum

A Searchalgot hogyan lehet eltüntetni a gépről? Szeretném a Google keresőt alapértelmezettként visszaállítani (tudásbázis kérdés)


2015. máj. 1. 14:33
Köszönöm mindenkinek!
6. Regin_a (válaszként erre: 5. - Regin_a)
2015. ápr. 30. 20:37
Vagy állitsd vissza korábbi időpontra a gépet
5. Regin_a (válaszként erre: 1. - Kismackó2006)
2015. ápr. 30. 20:35
4. MarsDárdája (válaszként erre: 1. - Kismackó2006)
2015. ápr. 30. 19:19

A Google-t könnyen visszaállíthatod. Csak beírod a címsorba a Google webcímét. Amint megjeleni, csak rákettyintesz az Legyen alapértelmezett gombra.

Pármilyen programot akarsz eltávolítani, a Vezérlőpultban van a "Programok telepítése vagy eltávolítása"

Jó tanács a jövőre nézve. Könnyebb a bajt megelőzni. Ha Windowsról érdemes rendszeresen biztonsági mentést készíteni.

Ha az Internetről letöltött programokkal kísérletezel, akkor a telepítés előtt mindíg csinálj mentést. Sosem tudhatod melyik progitól dől össze a rendszered.

2015. ápr. 30. 19:16
Az IObit Uninstaller segít vagy a CleanMyPC. Az előbbi a Advanced SystemCare 8 kiegészítője. Böngészőben a keresőt a beállításoknál lehet vissza tenni :-)
2. eandi78 (válaszként erre: 1. - Kismackó2006)
2015. ápr. 30. 18:53

Nekem valami mystartsearch nevű szemetet sikerült a gépre varázsolnom. Egy darabig próbáltam eltüntetni, de csak rosszabb lett. Akkor döntöttem úgy, hogy ideje a 4 éves win-t újratelepíteni:)

Valamelyik program megtalálta, hogy ott van a gépen, de le nem szedte, mert meg kellett volna vennem a teljes verziót.

2015. ápr. 30. 18:28
Searchalgo eltüntetése a gépről. Segítsen, aki tudja, hogyan lehet eltüntetni és a google keresőt alapértelmezettként visszaállítani.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook