Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Rossmanó programban tényleg csak a 2. életévüket be nem töltött gyermekek vehetnek részt? fórum

A Rossmanó programban tényleg csak a 2. életévüket be nem töltött gyermekek vehetnek részt? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 23. 13:37

Kedves Szülő!


Nagy örömmel köszöntjük Rossmanó programunkban, és köszönjük, hogy regisztrált.


Az Ön kártyája 2 munkanap múlva válik aktívvá. Ezután tudja felhasználni legelső vásárlásakor a 10%-os kedvezményt minden babatermékre, akár a hírlevélben küldött akciókkal összevonva. A kedvezmény igénybevételére 3 hónap áll rendelkezésére.

A továbbiakban havonta küldünk Önnek hírlevelet, melyben legjobb akcióinkat gyűjtöttük össze, gyermeke életkorának megfelelően.


A hírlevélben feltüntetett akciós árakat Rossmanó kártyájával tudja igénybe venni, nincs szükség a hírlevél kinyomtatására.

10. encifinci (válaszként erre: 9. - Falcsy)
2012. máj. 23. 06:46
elvileg ők küldenek minden honapban a baba életkorának megfelelő hirlevelet és az abban lévő termékekre,meg elvileg az első vásárlásra jár a -10%
2012. máj. 22. 23:25
Én ma vásároltam a gyermekemnek ( 14 hónapos) tápszert és én kértem a termékre a 10%-ot, de azt mondták, hogy az csak a megjelölt termékekre vonatkozik, amit havonta változtatnak. Én azt hittem, hogy bármilyen babatermékre igénybe vehető....:(((((((((
2012. máj. 22. 19:22

én ma kértem kártyát,neten regeltem,ahol kikell pipálni azt a részt hogy 2 év alatti gyermekem van.

Valószínű a tiéd így nem lesz érvényes

2012. máj. 19. 20:30

Kedves Szülő!



Köszönjük, hogy regisztrált babaprogramunkba. Önnek nincs más dolga, mint bármely Rossmann üzletünkben a pénztárostól egy Rossmanó Babakártyát kérni, és a kártya hátoldalán található azonosító számot elküldeni erre az e-mailre válaszolva.


A visszaigazolt regisztrációt követő 2. munkanaptól igénybe veheti a minden babatermékre felhasználható 10%-os kedvezményünket.



Üdvözlettel:


A csapata

2012. máj. 19. 20:26
Köszönöm mindenkinek a választ! :)
2012. máj. 19. 20:22
Igen
4. dee
2012. máj. 19. 20:22
2012. máj. 19. 20:20

Akkor csak azt nem értem, hogyan engedte a kislányomat beregisztrálni az oldal, ha egyszer már 29 hónapos? :)

Na mindegy...

Azért köszönöm!

2012. máj. 19. 20:18
igen ,legalább is ez van a honlapukon,gondolom mert a 2 éven felüek már nem nagyon bébiételeznek meg kevesebb bébicucc kell nekik
2012. máj. 19. 20:11
A Rossmanó programban tényleg csak a 2. életévüket be nem töltött gyermekek vehetnek részt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook