Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A rokonom normális? fórum

A rokonom normális? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
8. Barbaraaa2 (válaszként erre: 4. - Scherlock)
2018. dec. 28. 22:43
Nem!Ez így volt.
2018. dec. 28. 22:40
Nocsak. Fórum indításért is jár pont?
2018. dec. 28. 22:35
Óh,anyám borogass.
2018. dec. 28. 22:30

Hát nem ez az írás volt az este fénypontja.


Kövi!

2018. dec. 28. 22:23
Ugye kitaláltad ezt?
2018. dec. 28. 22:18
Baromira nem volt ínyére a látogatásod . Finoman szólva valószínűleg nem kedvel, és sikeresen elüldözött. Normális, csak ez így sült el! :D
2018. dec. 28. 22:16

Friss regisztrációs dráma .... ;)

Egy nővel nem beszélünk így, de mások kutyáját lekibaxott kutyázzuk? Érdekes család vagytok.

2018. dec. 28. 22:11

Történt ugyan is,hogy pár napja rokonokhoz mentem látogatóba.


Uncsimnak Petiéknek van egy németjuhász kutyájuk aki nemrég óta sántit.Nagyon óvják és szeretik.


Elmentem a kutya mellett és Peti mondja nekem,hogy "ne lökjed már" én mondtam,hogy "nem löktem"

Tényleg nem,csak ahogy elmentem mellette hozzásúrlódtam éppenhogy. Ebből még nem volt semmi.

Este mentem be Peti szobájába és a kutya meg pont kiakart jönni és szembetalálkoztam a kutyával.Hozzásúrlódtam és Peti meg azt mondta nekem,hogy "ne lökjed már a kutyát!"Ekkor már mérges lettem ,hogy oktalanul vádol ilyennel nem először!Azt mondtam neki" ez nem normális dolog amit csinálsz,mert nem löktem meg a ki*aszott kutyát!"

Erre ő azt mondta,hogy "mit mondtál?ki*aszott kutya?" Erre a szóra olyan idegbeteg lett,hogy azt mondta takarodjak el onnan és az utazó táskámat arcomba dobta .Mondtam neki egy ilyen mondaton így felhúzni magát,nem normális.Üvöltözött,hogy takarodjak el,megszoritotta a karom es azt mo dta a hajamnál fogva fog a lépcsőn lehúzni ha nem húzok el!Mondtam neki,hogy egy nővel nem bánunk így .Azt mondta én nem nő vagyok,hanem egy *urva!Üvöltözve,ordibálva.A barátnője mondta neki,hogy ne Peti...

Lejöttem a lépcsőn és mondtam,hogy beteg pszichésen,hogy nem normális.Az anyukája Petinek közben hazaért este.Ment a vita,mert mondta hogy én meglöktem a kutyát.Mondtam,hogy nem!Ott anyukája állt Peti elê mert közel jött hozzám és azt mondta nekem,hogy" mindjárt beverek neked egyet és akkor mi van?" Ordibálva,nagyon agresszívan! Petu mondja ha anyu nem jön haza,kivágott volna az útra!

Peti nemsokkal odalêp hozzám és kikapta a telefonom a kezemből.Kereste,hogy nem-e vettem fel diktafonra ahogy órdibált velem.


Azt tudom mondani,hogy Peti egy agresszív nem normális ember.Sose bocsátom meg neki,hogy így nekem rontott és majdnem megütött!

Másnap haza jöttem.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook