Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A ricinusolaj halványítja a striákat? fórum

A ricinusolaj halványítja a striákat? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 17. 15:10
ne várjatok csodákat csupán a krémektől és az olajaktól! keményen kell edzeni, hogy a bőr feszesedjen, csak akkor fognak halványodni. itt a bőrfeszesítés a kulcsszó. és hetente radírozzátok le: olívaolaj + cukor.
16. Csucs (válaszként erre: 13. - 731e5b9ffb)
2013. ápr. 20. 19:04
én halványítani,vékonyítani szeretném,hogy kicsit olvadjon egybe a bőrőmmel.Bármilyen apró változás nekem sokat segítene.A barna bőr-fehér stria az egy másik probléma,az ellen tudom,hogy nem tudok tenni semmit,de amíg nem lesz fehér,addig próbálkozok javítani rajta.
15. Csucs (válaszként erre: 10. - Cfa6b883d8)
2013. ápr. 20. 19:01
Köszi,biztos,hogy kipróbálom :)
2013. ápr. 20. 18:26
Ami egyszer kirepedt, nem fog visszaragadni. Halványodik, és annyi. Használni meg az ecsetes olló használ más nem. A krémek szebbé tehetik a bőrt, de a stria attól még ott marad. Az, hogy kinek mennyire reped a bőre az genetika, sokat nem lehet ellene tenni.
13. 731e5b9ffb (válaszként erre: 12. - Cfa6b883d8)
2013. ápr. 20. 18:18
Mindkettőt használtam, teljesen mindegy, hogy krémben vagy olajban van feloldva. A narancsbőrt valóban csökkenti, max azért tűnhet tőle "szebbnek" a stria, mert simább, rugalmasabb lesz tőle a bőr. A fehér stria-barna bőr kontraszton viszont egyáltalán nem javít, mint ahogy más kencefice se.
12. cfa6b883d8 (válaszként erre: 11. - 731e5b9ffb)
2013. ápr. 20. 18:05
a paprikakrém lehet, hogy nem használ, de paprikaOLAJ igen!nem adnék neki olyan tanácsokat, ami nem lenne igaz!
11. 731e5b9ffb (válaszként erre: 8. - Csucs)
2013. ápr. 20. 17:58
A paprikakrém a narancsbőrt csökkenti a striákkal nem csinál semmit. Viszont puhább, selymesebb lesz tőle a bőr. Ha barnulsz, ugyanúgy fehér fog maradni a stria, én még olyan kencét nem találtam, ami ezen segítene.
10. cfa6b883d8 (válaszként erre: 8. - Csucs)
2013. ápr. 20. 17:46
Úgy csináltam hogy valamennyi olajba tettem csipős paprika port.Pár napig hagytam hogy kifejtse a hatását benne, aztán bekentem vele a hasamat ahol striák vannak, befóliáztam és szobabicajoztam napi egy órát.sokat segített.de ha úgy döntesz hogy elkészíted, ne tegyél bele sok paprikaport mert annyira fogja égetni a bőrödet hogy megbolondulsz.(először sajnos én is megjártam, de aztán kitapasztaltam az arányokat:) )
9. cfa6b883d8 (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2013. ápr. 20. 17:43
Én olvastam, nem mondanám ha nem így lenne..előadta hogy neki teljesen eltüntette, még naplókat is csinált kamu képekkel, aztán valami ismerőse,rossz akarója ode beírt hogy látta a strandon és hogy tele van striákkal, aztán volt veszekedés,majd beismerte hogy hazudott, utána pedig le is töröltette magát, ez tavaly volt.
2013. ápr. 20. 17:39
milyen az a paprika olaj? :) nem eltűntetni szeretném,csak halványítani,meg az a baj,hogy kifehéredik,és az ha lebarnulok,akkor jobban fog látszódni :s
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Cfa6b883d8)
2013. ápr. 20. 17:26
Nem olvastam, de nem biztos, hogy hazudott, csupán lehet ő jól reagált rá, vagy az is lehet, hogy egyébként is neki halványodtak volna. Egy idő után szépen elhalványodik az.
2013. ápr. 20. 17:23
Ezt én nem is hallottam.Ha már kialakult,eltüntetni nem lehet,majd idővel halványul.Lehet kapni ilyen-olyan csodakrémeket,de drágák,és vagy használ vagy nem...a mandulaolajról tudok,de az is inkább megelőzésre jó.Persze,kenheted akkor is vele,ha már kialakult.Ha megelőzni szeretnéd,akkor próbáld inkább a mandulaolajat :) Utána is nézhetsz olyan krémeknek is a neten,amit te magad keversz ki otthon,nagyon hatásos,és jóval olcsóbban kijön :)
2013. ápr. 20. 17:21
Nekem házi készítésű paprika olaj halványította, elég sokat segített!
2013. ápr. 20. 17:16
Sajnos semmit nem ér...itt egy felhasználó ódákat zengett róla, hogy neki halványította...de aztán kiderült hogy hazudott...
2013. ápr. 20. 17:14
Viszont ártani nem árt, nem is kerül sokba, próba-cseresznye :)
2013. ápr. 20. 17:13
Szia, én úgy tudom nem. És nem is tudja semmi megelőzni sem, mert nekem azt mondta egy orvos hormoneredetű, hogyan hatnak a bőrre a hormonok?...fogalmam sincs, most gondolkodtam el rajta, ahogy leírtam. :)
2013. ápr. 20. 16:57
Tudom,hogy sok főrum van ricinusról,meg striáról is,de így konkrétan a kettőről együtt még nem találtam.Valakinek van tapasztalata?Vagy esetleg más olaj,ami használhat?Bármi lehet,csak használjon valamit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook