Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A régi vagy a mostani langyosviz? fórum

A régi vagy a mostani langyosviz? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. jan. 23. 22:06
Szerintem beszélj a jelenlegi pároddal, hogy miért lett langyi a kapcsolat. Esetleg melegítsd fel! A jelenlegi kapcsolatod is volt boldog és forró, nem hiszem, hogy eleve langyin indult. Én ebbe adnék bele mindent a helyedben!
2. 1560f47887 (válaszként erre: 1. - Szreni 82)
2012. jan. 23. 22:05
Kettős élet.
2012. jan. 23. 22:02

Sziasztok!!

Talán sokan nem fogtok normálisnak tartani, de igazán tanácstalan vagyok és valahogy nem érzem jól magam a börömben...

Röviden: a jelenlegi párommal 1 éve élek együtt minden rendben van, pénz, csillogó autók, minden amit meg akarok venni magamnak, de a munka megszállotja leginkább éjszaka látom. Én nem vagyok anyagias sosem érdekelt, ezért ez most sem motivál. Akivel ö elötte voltam ismét felbukkant az életemben véletlen szerüen és azóta nem is birok magammal, nagyon sokat gondolok rá. Neki nincs senkije "még mindig rám vár" mondja Ő!

Mi a megoldás boritsak és legyek boldog vagy langyos viz, de biztos!???? vagy csak a káposzta jó 2szer felmelegitve???

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook