Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A régi vagy a mostani langyosviz? fórum

A régi vagy a mostani langyosviz? (beszélgetős fórum)


1 2 3
33. ade0aa8ac0 (válaszként erre: 1. - Szreni 82)
2012. jan. 23. 22:40
Egyik sem az igazi..,két embert egyszerre nem lehet szeretni!
32. rohiani (válaszként erre: 30. - Szreni 82)
2012. jan. 23. 22:40
Beszéld meg vele, ha nem változtat, költözz el. Ha kellesz neki, akkor majd lép és változik, ha nem akkor meg úgy is jó, legalább nem kell gyötrődnöd.
31. rohiani (válaszként erre: 29. - Szreni 82)
2012. jan. 23. 22:38
nem tudom én is most próbálkozom.
30. szreni 82 (válaszként erre: 28. - Timycat)
2012. jan. 23. 22:37
Ha nagyon megvagyok kesedeve, én ugyan ezt gondolom... Mindenkinek arra van ideje amire akarja..És akkor lehet,h én nem is vagyok olyan fontos neki? végülis ha kellek ugyis mindig kézénl vagyok?!! igazán nem jó érzés,h mások isugy látják,mint én elborult pillanataimban!!!
29. szreni 82 (válaszként erre: 26. - Rohiani)
2012. jan. 23. 22:35

ez nem is volt a célom, nem vagyok olyan tipus...az ex sem olyan friss történet,mert anno 3 éves történet. Tehát 3 évig egyedül voltam, de lehet igazad van...

és hogy lehet vki önmagával boldog?????????????

28. timycat (válaszként erre: 24. - Szreni 82)
2012. jan. 23. 22:35

Na akkor ez esetben te mire kellesz? Háztartást vezetni, néha szexelni?

Ennyire munkamániás embert nem ismerek, akinek nincs egy szabad 1,5 órája beülni valahova.


Ha lépsz akkor emiatt, ne az ex miatt

27. Karolinna (válaszként erre: 21. - Szreni 82)
2012. jan. 23. 22:34

Úgy tűnik csak az a probléma, hogy unatkozol. Hétvégékre ki kellene találnotok olyan programot, amelyikkel mindketten ki tudtok kapcsolódni és végre jól érezni magatokat együtt.


A régi kapcsolattól óvakodnék. Sokszor az emlékek szépítik meg és sohasem lesz már olyan újra, mint az emlékeinkben. A szakítás miatt pedig a bizalom sem lenne már a régi.

26. rohiani (válaszként erre: 21. - Szreni 82)
2012. jan. 23. 22:31

A gond nem a pasiddal van, hanem veled. Te úgy önmagadban nem vagy boldog és azt hiszed a boldogságot majd valaki mástól megkapod. Pedig a társadnak csak még több + kellene adnia neked.

A tanácsom az, hogy legyél egy kicsit egyedül 3-6 hónapig és csak után legyél nyitott egy új kapcsolatra, ha már önmagadban is jól érzed magad. Az ex valamiért ex, maradjon is az, hiába látod most fényesebben. Ha meg már a mostani mellett ilyen gondolataid vannak hónapok óta, akkor ő sem a megfelelő neked. Kell egy majd egy harmadik idővel. Nem kell egyik kapcsolatból a másikba ugrálni csak azért, hogy ne legyél egyedül.

25. szreni 82 (válaszként erre: 23. - Timycat)
2012. jan. 23. 22:30
Én maximálisan elégedett lennék csak heti egy estével és nem muszály mindig valahova menni...Csak együtt gubbasztani a Tv elött is jó lenne.Beszéltünk is róla, a válasza:"amid tudja,h dolga van addig nem tud kikapcsolni, nem tud rámfigyelni!!"":(
24. szreni 82 (válaszként erre: 22. - Szilvita)
2012. jan. 23. 22:28
KÖSZÖNÖM,KÖSZÖNÖM,KÖSZÖNÖM...pontosan ezt gondolom és tök jól megfogalmaztad...arra nem volt időnk,h oktöberben voltunk 1 éve együtt és,h étterembe elvergődjünk megünnepelni magunkat...És igen én ezt tartom elgondolkoztatónak...
23. timycat (válaszként erre: 19. - Szreni 82)
2012. jan. 23. 22:27

De azt tudod, hogy mit vársz el tőle?


Először beszéld meg, hogy mittomén hetente egyszer szeretnéd ha ide vagy oda elmennétek; hétvégi program; "újrarandi" stb. Azt hogy te otthon tipródsz a pasik nem veszik észre; szólni kell, hogy "halló én is itt vagyok!"

22. Szilvita (válaszként erre: 16. - Timycat)
2012. jan. 23. 22:26
Én ezzel nem értek egyet. Sokszor jobb egy társsal csórón, mint egy olyan partnerrel, akit alig látsz, és mindig csak második lehetsz. Ráadásul még a versenyt sem veheted fel a vetélytárssal, mert ha megcsal, még vannak praktikák, de ha első a munka, azzal nem lehet mit csinálni. Van pénz, de nem lehet elmenni egy nyaralásra, mert dolgozik, egy hétvégére, egy moziba stb.
21. szreni 82 (válaszként erre: 18. - Féknyom)
2012. jan. 23. 22:25

Minden napom ugyan az.. Elintézem a céges dolgokat az irodában, elintézem a háztartást, elmegyek edzeni, séta a kutyával és este van ás várom,h nem legyek egyedül!!!

De a hétfö olyan,mint a vasárnap...Ha fel kelek reggel az is jó, ha nem az is ok. H afözök szuper, ha nem az sem baj!!!

20. Szilvita (válaszként erre: 14. - Szreni 82)
2012. jan. 23. 22:22

Aki munkamániás, sosem változik meg. Nekem is az a férjem, és hiába van gyerek, ugyanúgy munkamániás. Most épp normális időben hazajön, de sokszor hétvégén éjjel egykor még írja az email-jeit....

Ha már hónapok óta gondolkodsz rajta egy egy éves kapcsolatban, az elég gáz.

2012. jan. 23. 22:22

nem haragszom meg és tudom,h nagyon sokan lennének a helyemben... Ezért is kezdtem ugy,h sokan nem fogtok normálisnak tartani, de valami hiányzik az életemből valami kell..

Sportolok, tanulok, bármit csak ne üljek-lessek-várjam,h mikor jön vagy, h történjen valami?!!!

De akkor a hiba biztos nálam van, sokan mondták már!!!!!

18. féknyom (válaszként erre: 14. - Szreni 82)
2012. jan. 23. 22:21
Hogy telnek a napjaid, dolgozol, kimozdulsz nem szükségből is?
17. badonyimariaeva (válaszként erre: 14. - Szreni 82)
2012. jan. 23. 22:21

Csak nehogy a két szék közül a földre csücsülj!

Bocsi, egy jó tanács!

16. timycat (válaszként erre: 13. - Szreni 82)
2012. jan. 23. 22:20

Ennyi a problémád; az előbb már leírtam, de kitöröltem, hátha megsértődsz. Jó dolgodban nem tudsz mit csinálni és problémát generálsz! Hidd el tudom miről beszélek, egy rövid ideig én is ebben voltam; majdnem elszúrtam ezzel mindent. Találj valami hobbit!

Ha pedig a pároddal nincs egyéb gond azon felül, hogy sokat dolgozik és megteremt neked mindent... hát nem tudom, sokan örülnének ennek, ez nem válóok.

15. szreni 82 (válaszként erre: 7. - 328aadd89f)
2012. jan. 23. 22:19
Na ezaz semmi baj nem volt köztünk a családaink miatt voltak konfliktusok folyton...és én voltam aki inkább elmentem tanulni,kvázi a konfliktusok elöl nagyon praktikus megoldás volt:(
14. szreni 82 (válaszként erre: 11. - Féknyom)
2012. jan. 23. 22:17
Nem is azért merült ez fel bennem, mert a régi felbukkant. Küzdök én ezzel már pár hónapja, de a véletlenekben nem hiszek és most hogy igy felbukkant elgondoldolkoztatott...
13. szreni 82 (válaszként erre: 9. - Cucicsillag)
2012. jan. 23. 22:15

Tudod, ez olyan kalitkába zárt madár esete...Őneki minden rendben szikra van, erotika van, csak én vagy akceptálom,h munkabeteg az ember vagy belerokkanok!!

Hozzá költöztem, nem ismerek senkit, egyedül vagyok folyton, nem tudom mi van velem..Ilyen unmotivált még sosem voltam...

12. 31c1daa9fa (válaszként erre: 8. - Szreni 82)
2012. jan. 23. 22:15
Az ember sok mindent elvisel, ha boldog akar lenni. :)
11. féknyom (válaszként erre: 1. - Szreni 82)
2012. jan. 23. 22:13

Szia!

Legyél mindkettővel, de ha még úgy is lenne pár unalmas perced, ne habozz beszervezni még pasikat.

Miből vagy olyan biztos, hogy az ex-szel boldog lennél?

Egy kapcsolat lezárását nem attól kell függővé tenni, hogy van-e már másik. (szerintem)

10. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Szreni 82)
2012. jan. 23. 22:12
Tekintettel arra, hogy egyaltalan FELMERULT benned ez a kerdes, a legjobb, ha egyikkel sem kezdesz/folytatod. Majd ha megtalalod az igazit, nem lesznek ketsegeid.
9. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Szreni 82)
2012. jan. 23. 22:11

A szenvedély még megvan a "langyi" kapcsiban?

Ill.vmi szikra? Sztem annyit megérdemelne(nétek) hogy beszéljetek róla és tegyetek érte, de azt mindkettőtöknek akarni kell.

Ha esélytelen, akkor pedig mielőbb tovább állni, nem ámítani egymást és el hinta-palintázni éveket,akár.

A régi kapcsolatról pedig annyit, bizti nem véletlenül mentetek szét anno.

8. szreni 82 (válaszként erre: 4. - 31c1daa9fa)
2012. jan. 23. 22:10

na erre én is gondoltam,de nem vagyok rá képes..már,h lelkileg értem:((((

pedig praktikus lenne tudom!!!!!!!

7. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - Szreni 82)
2012. jan. 23. 22:09
Az attól is függ, hogy miért mentetek szét az ex-szel. Mi nem működött abban a kapcsolatban?
6. Anna# (válaszként erre: 1. - Szreni 82)
2012. jan. 23. 22:08
Egy ideig mindkettővel legyél,aztán meglátod melyik a jobb.Hasonló helyzetben vagyok.
5. Basset (válaszként erre: 4. - 31c1daa9fa)
2012. jan. 23. 22:08
Neeee! :)
4. 31c1daa9fa (válaszként erre: 1. - Szreni 82)
2012. jan. 23. 22:07
Tarts szeretőt! :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook