Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A régi súlyom a cél! Ki szeretné ezt még megvalósítani? Kitartás, és támogatás! Jelen:74kg Múlt: 58kg fórum

A régi súlyom a cél! Ki szeretné ezt még megvalósítani? Kitartás, és támogatás! Jelen:74kg Múlt: 58kg (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. nov. 8. 10:25
Sokat olvasgattam a hoxán a hasonló fórumokat, és sok erőt adnak! Főleg, hogy elkeseredek azon, hogyha elmegyek vásárolni mindenben csúnyának látom magam..és nem jön rám már egy igazán csinos gönc sem.. és sajnos irigy vagyok a szép hosszú lábú karcsú lányokra.. pedig csak magamnak köszönhetem, hogy ennyi súlyfeleslegem van.
2010. nov. 8. 10:24

Én 1 hete kezdtem az odafigyelést, kisfiam 2 hónapos, és van rajtam 4.5 kg plusz.

Módszer update, ezzel már fogytam régebben 7kg-t.

2010. nov. 8. 10:23
örülök, hogy ilyen gyorsan írt valaki. :)
2010. nov. 8. 10:17
szia, én csatlakozok:-)
2010. nov. 8. 10:16
Sziasztok! Kb. 2 hete kezdtem odafigyelni az étkezésre. És múlt héten elkezdtem napi rendszerességgel mozogni is. Pár napja 72kg mutatott a mérleg. De tegnap már megint 73kg.. elkeseredtem.. Nem tudom miért ugrott ismét felfelé, semmit nem csináltam másképp. De kitartok, és hiszem, hogy lehetek olyan mint régen.. Tarts velem, támogassuk egymást, ha az akaraterő mégis elhagyna minket... Várom az ötleteket, és a tippeket is. Lényeg hogy jó társaság gyűljön össze, akiknek egy a céljuk. :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook