Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A régi súlyom a cél! Ki szeretné ezt még megvalósítani? Kitartás, és támogatás! Jelen:74kg Múlt: 58kg fórum

A régi súlyom a cél! Ki szeretné ezt még megvalósítani? Kitartás, és támogatás! Jelen:74kg Múlt: 58kg (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
35. Anyapocak (válaszként erre: 33. - Edinaanglia)
2010. nov. 8. 11:43
jajjj nem keseríts el...:-((((
34. 5d92a34840 (válaszként erre: 29. - Anyapocak)
2010. nov. 8. 11:43
Testtekercselés. Speckó fóliával, de lehet sima háztartási folpack is, amivel jó erősen be kell tekerni magad, bokától mell alatti részig. De alá szükséges egy hatóanyagos krém.. Centikben mérhető a változás, és nagyon jól feszesít. Minden másnap lehet csinálni. 40percig kell így feküdni, mármint betekercselve. :)
2010. nov. 8. 11:32
nekem is a hasammal van gondom.Pedig versenyszeruen kick-box-ozom,es eleg sok felulest csinalok itthon is, es a hasam meeg igy sem tokeletes.
32. Anyapocak (válaszként erre: 24. - Edinaanglia)
2010. nov. 8. 11:26

van itt kint ilyen fitness meg body in balance csatorna, na tegnap azt kaptam el, ott tornáztam egy fél órát. szeretem a Rubint Réka cd-ket, szinte majdnem az összes meg van de annyira erősek, még a kéz, has részét végig tudom csinálni, de a csípő, és láb LEHETETLENSÉG! kudarc ér és így meg neki sem állok! én vagyok ezzel csak így??

fiammal megyünk sétálni (no nem ma mert szakad az eső) de ott próbálok oda figyelni h séta közben "belehúzzak" és megmozgassam az izmaimat. fenék és láb már nem annyira gáz de a hasam igen! :(((

2010. nov. 8. 11:24
az engem is erdekel
2010. nov. 8. 11:23
Én is imádom őket, csak néha fárasztó:-) Na de most tényleg nem ez a téma:-)
29. Anyapocak (válaszként erre: 27. - 5d92a34840)
2010. nov. 8. 11:23
mi ez a tekercselés?
28. Anyapocak (válaszként erre: 25. - 65b49ebbf3)
2010. nov. 8. 11:21
huhh én imádom a fiam, 2 gyerkőcöt egyszerre még nem tudok elképzelni, majd lehet később. no de most nem is ez a téma, nem untatlak vele titeket.
2010. nov. 8. 11:20
Akkor neked ajánlom a tekercselést. Bár azt írtad Angliába vagy.. ott nem tudom milyen krémek vannak..milyen kozmetikumok.
26. Anyapocak (válaszként erre: 19. - 5d92a34840)
2010. nov. 8. 11:19
még az olvasásától is fogytam!!! :-))) ezeket csinálod és nem fogysz???
2010. nov. 8. 11:18

Anyapocak nekem sincs segítségem, ráadásul két gyerek van, a nagyot én hozom-viszem oviba (bár most épp beteg, még őt is szórakoztathatom délelőtt).

Ha oviban van akkor délelőtt néha jut időm tornázni, lassan szeretném elkezdeni a baba-mama tornát.

2010. nov. 8. 11:18
En meg ma csak egy bogre kavet ittam,iszok meg mindig.Feketen,edesito nelkul.Borsofozelek lesz ma,sult csirkevel.A vacsi ma ugyan az lesz.
2010. nov. 8. 11:17

én tegnap tárkonyos pulykaragu levest csináltam, rántott hússal, fasírozottal (barna kenyérből és darált pulykából) :-) meg krumpli pürével, maradékot eszünk....:-)

tul képp nekem a pocakom van meg főként. gondoltam a spinningre de addig amíg szoptatok nem biztos h jó ötlet meg szépen fokozatosan kéne elkezdenem, nem mindjárt fejest ugrani a mélyvízbe!!

2010. nov. 8. 11:15
amíg szoptatok addig is jó, mert van esély h addig mennek le a kilók! voltam táplálkozás tanácsadónál és mondta h egyek soxor keveset, már a könyököm jött ki, de megpróbáltam. furcsa érzés volt h nem lettem tele, de úgy néz ki szerintem tényleg működik. a szervezeted könnyebben tudja megemészteni a soxor keveset mind a kevésszer sokat és tele zabálod magad h nem tudsz mozogni. én most egy kicsit bajlódok, mert ugyan van férjem de szerencsétlen sokat dolgozik, így én főzök, ellátom a háztartást és a kisfiamnak is jó rossz napjai vannak egy ideje, hulla fráadt vagyok! így hogyan vegyem rá magam a mozgásra??? szerintetek?
2010. nov. 8. 11:14
Szia Anyapocak!:)Én megeszem rendesen azt ami épp ebédre van, csak fel annyi adagot. Reggeli meg vacsora csekély, úgy ahogy írtam. Jaaa, és egy nagyon jó dolog, ami biztos centiket visz le.. csak lusta vagyok minden másnap megcsinálni.. sajna.. pedig nem nagy nehézség.. Tekercselés.. Nem tudom ki mit tud róla. de tökéletes alakformáló, és cellulitkezelő.
2010. nov. 8. 11:11

Én reggelire tejeskávét ittam, meg 3 db kis pogácsát (másra nem volt időm, siettünk gyerekorvoshoz). Most épp teázok (cukor nélkül).

Ebéd húsleves répával (tészta és krumpli nélkül), sült tarja uborkával. A többi még nem tudom, de van itthon alma, kefir, esetleg tejbezabi estére.

2010. nov. 8. 11:10

Most olvastam Norbi oldalán, hogy a teljes kiörléső kenyér se jobb, mint a másik. :( Leírom én mit csinálok pontosan.. Csökkentettem az adagokat, fehér kenyeret nem eszem. Ebédre is feleannyi..meg szoktam inni napi egy citrom levét vízben higítva(lúgosítás miatt), persze kb napi 3 liter folyadékot iszom. Minden nap reggel vagy este. Natúr joghurtba gyümölcsöt összevágok, és ebbe teszek zabkorpát.(A zabkorpa egy nagyon jótékony hatású lassan felszívódó szénhidrát, és felszívja az általad elfogyasztott szénhidrátok, zsírok többségét, és nem hagyja felszívódni).6 után már nem eszem.

Sport: Sinkó Andrea Kickbox edzése..vmikor délelőtt v. délután. Este pedig Béres Alexandra új kihívás dvd-ről szoktam megcsinálni a fenék, kar, és has gyakorlatokat.

2010. nov. 8. 11:08
Ki mit foz,eszik ma?
2010. nov. 8. 11:05

Rajtam is kb 6-10 kilo van amit szeretnek leadni.

Nagyon nehez megvonni a dolgokat,ugyanis imadok enni,nem zabalni,csak enni.Rendszeresen sportolok,szoval nem ertem a hizas okat,de igyekszem valtoztatni,az edessegeket elhagytam,de nagyritkan azert elcsabulok.

16. 65b49ebbf3 (válaszként erre: 15. - Anyapocak)
2010. nov. 8. 11:05
Akkor hasonlóak vagyunk, két hónapos a kisfiam és a cél 5 kg minusz
15. Anyapocak (válaszként erre: 9. - Edinaanglia)
2010. nov. 8. 11:02
sziasztok! csatlakoznék....én is Angliában élek és 3 hónapos a kisfiam. 6kg felesleg.....
2010. nov. 8. 11:00
Edina én se főztem kétfélét, sokszor én csak a köretet hagytam el, azaz salátát, savanyúságot ettem helyette.
2010. nov. 8. 10:59
Itt a Hoxán is sok recept van, de nem kell feltétlenül updatettel fogyni, mindenkinek más jön be.
2010. nov. 8. 10:58
Raktam fel én is képet, pár nappal kórház után készült, bár sok nem látszik belőlem:-)
2010. nov. 8. 10:56

Szia Edina!

Nem kell szerintem kifejezetten update kóddal ellátott termékeket venni. De Zsófi erről többet tud mondani gondolom. :) Ő már csinálta!

2010. nov. 8. 10:55

Bocsi csak közben itthon van mindkét gyerkőcöm:-)

Otthon dvd-re tornáztam és sokat sétáltam (heti 5-6 óra).

Mivel részben szoptattam így lassan mentek le a kilók, kb. 2 hónap biztos kellett.

Ha keresőbe beütöd hogy update kódok ad k pár oldalt.

Edina én nem veszek-vettem Norbis termékeket, anélkül is megy.

2010. nov. 8. 10:52
Sziasztok,En is szivesen csatlakozom.Viszont en Angliaban elek es az Abdet-es dolgok itt nem kaphatok.Nekem is van egy 2 es fel eves lanyom es egy nagyon finnyas ferjem.Melettuk nem tul konnyu kitartonak lenni egyedul.
2010. nov. 8. 10:49
honnan tudom ezt megszerezni?(mármint kódok)tettem fel fényképet.. nem válaszoltál pár kérdésre. :p
2010. nov. 8. 10:38

Internetről tudom a kódokat, de én a régi szerint eszek, a lényeg hogy minél kevesebb kenyér, édesség, tészta, rizs és krumpli, inkább gyümölcs, zöldség sovány húsok és tejtermék.Annyira nem veszem szigorúan a kódokat.

Voltam én is (baba nélkül) 75 és 63 kg, átérzem a helyzeted. Nekem csak annyit kellene ledobnom hogy a terhesség előtti ruháim ne feszüljenek. Azzal már elégedett lennék:-)

2010. nov. 8. 10:27
Először is gratulálok a babához! :) Énis nézegettem régen az update-t, de olyan bonyolultnak tűnik hirtelen. Te honnan tudod a kódokat? Norbi oldaláról? Az a 7kg mennyi idő alatt ment le? Sportoltál is mellette?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook