Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mérlegelő működése fórum

Mérlegelő működése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mérlegelő működése

1 2 3
76. KGyula
2008. jún. 2. 08:08

Sziasztok!


Innen szép nyerni: ismét 117 kg a súlyom. Nekikezdek újból, a jó öreg Rob Faigin módszerrel. Mérési napok: hétfő, szerda, péntek.

2008. febr. 24. 11:41
Csak nekem nem jön be a publikus mérlegelő, vagy más sem látja? kb 2 napja....
2008. jan. 29. 08:52
miért van az hogy a publikus mérlegelőben teljesen szétcsúszik minden mostanában és szinte semmit sem látok?
2007. febr. 18. 20:06

Sziasztok.

Az lenne a kérdésem,hogy csak én nem szégyellem a kilóimat?Szerintem azért jó a publikus mérlegelő,hogy a mások sikereiből erőt merítsünk.Az a baj,hogy senki nem meri ezt felvállalni.Én azért beírtam :)

72. KGyula
2006. szept. 25. 10:49

Sziasztok!


Újabb mínusz egy kiló! Karácsonyra szeretnék 100 kilógramm lenni. Húsvétra pedig kilencven. Ez a terv!

71. Kathy (válaszként erre: 70. - KGyula)
2006. szept. 4. 16:22
Hogy is gondolhatsz ilyenre, hogy elege van Beloled a csaladodnak. Talan meg jo is, hogy mindig szamithatnak Rad, amikor szukseguk van a segitsegedre. Altalaban az otthoni munka az, amit nehezen hagysz abba, mivel belefeledkezel, nincs munkaido kezdete es vege, csak egy belso kesztetes, ami a legnagyobb hajtoero.
70. KGyula (válaszként erre: 69. - Kathy)
2006. aug. 31. 21:59

Szia,Kathy!


Szellemi szabadfoglalkozásúként zömmel otthon töltöm a napjaimat. Kivéve amikor oktatok, oktatnak, stb.


Ezzel csak azt szeretném jelezni, hogy a családomnak néha nagyon elege lehet belőlem... Persze, jellemzően a dolgozószobámban kuporgok, sok vizet nem zavarok, de mégis...

69. Kathy
2006. aug. 30. 23:31

Gratulalok az eredmenyedhez! Nem semmi amire vallakoztal, igy biztosan nem fogsz unatkozni. Oktatas, tanulas, iras, lektoralas, szakertes, nyelvtanulas, felsorolni is hosszu, hat meg csinalni...

Remelem azert jut majd idod a csaladodra is, mert Ok mindennel fontosabbak.

68. KGyula
2006. aug. 30. 13:03
Nos, kedveseim, mint az a Mérlegelőm megjegyzés rovátba írtam, átestem a 110 kilogrammon (109,5 kg vagyok). Innen már könnyebb. Éljen a Rob Faigin-módszer!
67. KGyula (válaszként erre: 66. - Kathy)
2006. aug. 29. 18:13

Köszönöm, kedves Kathy!


Lesz dolgom elég. Munkám - szerencsére - akad, augusztus 31-től oktatok is, sőt októbertől egy alapítványi iskolában is tanítani fogok, plusz az írás, lektorálás, szakértés. Ősztől felvetetem magam a mediátori és a hatósági képviselői névjegyzékbe.


Szeptember 14-től pedig beindul az iskola (ELTE JTI, gazdasági büntetőjogi szakjogász képzés). Gondoltam, tanulok még egy keveset. Töprengek a nyelvtanuláson is: csak abszolválni kéne azt a PhD-t...

66. Kathy (válaszként erre: 65. - KGyula)
2006. aug. 24. 21:57

Jol tetted, ha bunoztel is egy kicsit, hiszen a nyaralas nem a kotottsegekrol szol.

Most, hogy lassan vege a nyarnak ugyis bele kell lendulni ujra a munkaba, ilyenkor talan konnyebb a fogyokura is.


Kellemes, dolgos hetkoznapokat kivanok Neked!

65. KGyula
2006. aug. 21. 21:34
Újabb minusz egy kiló, pedig majd' egy hónap nyaralás van mögöttem. <b>A menü:</b> első étkezés egy alma, később egy kefir vagy kevés (5-6 dkg) sajt, este nyolc körül kiadós, szénhidrátmentes vacsora. Folyadék: ásványvíz és vörösbor (semmivel nem higítva). <b>Életmód:</b> dél körül ébresztő,takarodó pedig késő éjszaka (néha hajnalban). Sok napozás, séta és úszás. Néha, persze bűnöztem.
64. Kathy (válaszként erre: 63. - KGyula)
2006. júl. 9. 23:47

Ja kerem, a tudat alkotja a letet. En is tudatosan eszem meg a csunya, ropogos zsomlet, pedig hat milyen egeszsegtelen. Szeretem a teljes kiorlesu lisztbol keszult kenyeret is, de ha a ketto kozul kell valasztanom, megis a zsomlet valasztom. Persze ezt a luxust csak ritkan engedem meg magamnak.


Ma elkapraztattam a vendegeimet a finom magyar foztommel es a frissen sutott turos, lekvaros palacsintaval. Mar a dicseretek bekaszirozasaval is hiztam, mivel az itteni ameriaki nok, nem is igazi nok, csak kulsosegekben hasonlitanak notarsaikhoz. Itt nem vezetnek haztartast, nem foznek, nem mosnak, nem takaritanak, sot meg a gyerekeiket sem sajat maguk neveleik. Hogy mit csinalnak egesz nap? Hat erre en sem tudom a valaszt, de en buszke vagyok arra, hogy magyar vagyok es szamomra mindaz termeszetes es oromteli dolog, hogy ellathatom a csaladom.

63. KGyula (válaszként erre: 62. - Kathy)
2006. júl. 9. 15:05

Szia!


Szoktam inni alkoholmentes sört is, abban kb. feleannyi a szénhidrát. Sőt, kifejezetten kedvelem az ízüket. Egy baj van velük: a megfejtés a nevükben rejlik.

62. Kathy (válaszként erre: 61. - KGyula)
2006. júl. 7. 20:10
Csak gratulalni lehet az eredmenyedhez! Mint ahogy azt jol kifejtetted, mar a stagnalas is eredmeny, mivel ennyire kedveled azt az"atkozott" sorocsket, gondolom simogatja a torkodat, mikor nyeled a nedut.Olyanrol biztosan hallottal, hogy light valtozatban is van sor. Persze lehet, hogy erre azt feleled, hogy minek gazmaszkban parfumot szagolni?
61. KGyula
2006. júl. 7. 16:11

Lányok! (És esetleg fiúk!)


Há' má' majd' elfelejtettem magam megmázsáni. Oszt' úgy alakultak a dógok, hogy má' csak 1,115 métermázsa vok! Na? Dzsanázzátok? Itt pilácsolom a mérleget, figyuzom és nem hiszek a lesőmnek.


Fordítás: Hát, már majdnem elfelejtettem magam megmérni. Aztán úgy alakultak a dolgok, hogy már csak 111,5 kg vagyok. Nos? Értitek? Itt nézem a mérleget és nem hiszek a szememnek.


Stilizálva: Majdnem elfelejtettem magam megmérni. Úgy alakult, hogy csak 111,5 kg vagyok. Nos? Értitek? Nézem a mérleget és nem hiszek a szememnek.

__________________________________________________


Jól elvagyok, igaz?


Nos, úgy tűnik, Faigin mester módszere hatékony. Az utóbbi öt napban kőkeményen betartottam, hogy napi 100 gramm szénhidrátnál nem fogyasztok többet, és a kalória-bevitelre is figyeltem (maximum napi 1600-1800). És semmi alkohol.


A kb. kétheti stagnálás oka az volt, hogy naponta söröztem Eegy korsó sör kb. 20 gr szénhidrát, én 3-5-8-12 korsóval szoktam fogyasztani, de inkább az utóbbi három szám a jellemző( három korsót akkor iszom, ha nagyon-nagyon beteg vagyok). Úgyhogy a stagnálás is eredmény.

60. 4726e582cf (válaszként erre: 59. - KGyula)
2006. jún. 16. 12:09

Okok, dolgozzá' :).


Aham értem, de a mostaniak szerintem már 0-9 között számoznak, ha az én 3 évesem is így számol már :).

59. KGyula (válaszként erre: 58. - 4726e582cf)
2006. jún. 16. 12:08

A mostani is digitális, csak fél kilós osztással. Száz kiló fölött pedig ingadozik. Van úgy, hogy ha leállok róla, akkor plusz egy kilót mutat.


Na, most tényleg megyek dolgozni, mert valamiből élni kell...

58. 4726e582cf (válaszként erre: 57. - KGyula)
2006. jún. 16. 12:04

:)))) Digitálisat vegyetek, tized pontossággal bír mérni. A mienk 100 fölött is mutatja a tizedeseket. Valami német márka...

No de szerintem nagyobb híradástechnikai üzletben lehet kapni ilyet. :)

57. KGyula (válaszként erre: 56. - 4726e582cf)
2006. jún. 16. 12:02
Kell vennem egy új mérleget. Ez a régi (jó pár éves) egyfelől megbízhatatlan, másfelől pedig az osztása fél kilós. Olyat szeretnék, ami tizedes pontossággal mér. Szerintem, be is jelentem az igényt illetékes Lázár Lária Ritának (ő a feleségem).
56. 4726e582cf (válaszként erre: 55. - KGyula)
2006. jún. 16. 11:50

Helyes, helyes, csak így tovább :).

Nekem is végre ott a súlyom, ahol rámtört a letörtség... úgyhogy ismét lehet számolni, hogy mennyire nagyon ügyes vagyok, még ha 10 dkg / nap akkor is :D.

55. KGyula
2006. jún. 16. 11:34
Újabb fél kiló, mínuszban. De az eredményt nem csak a mérleg mutatja, sőt inkább nem a mérleg. Apad a testzsír.
54. Kathy (válaszként erre: 53. - KGyula)
2006. jún. 16. 03:02

Egyetertek Veled. Valoszinuleg itt, a forumban tudom magam igazan kibeszelni, mivel a kornyezetemben elo emberekkel meg mindig nyelvi nehezsegeim vannak. A szomszedaim legtobbje csak spanyolul beszel, en meg meg csak keveset ertek meg belole. Az angollal sem allok olyan szinten, hogy megfeleloen kifejezzem a mondanivalomat.

Sajnos a ferjemmel allandoan magyarul beszelunk, igy nem "ragad" ram sokminden.

Erdekes, hogy - amikor be vagyok dobva a melyvizbe - akkor eleg jol eltarsalgok mar angolul.

53. KGyula (válaszként erre: 52. - Kathy)
2006. jún. 16. 01:42
A társadalom az emberi kapcsolatok viszonyrendszere, kedves Kathy. Ennek alapja pedig a kommunikáció.
52. Kathy
2006. jún. 16. 01:14
Ugy veszem eszre, kezdek "internet fuggo" lenni. Alig erek haza a munkabol, maris rohanok bekepcsolni a gepet, hogy elolvashassam az aznapi forumok beirasait. Pedig annak idejen, amikor hallottam ilyenrol, csak mosolyogtam magamaban. Most meg, tessek en is pont ilyenne valtam. Biztosan a jo kozosseg teszi es az, hogy az erdeklodesi koromnek megfelelo dolgokrol lehet dumcsizni.
51. KGyula
2006. jún. 14. 23:00

Szia, kedves Beatrix!


E-mail címed megvan. Holnap délelőtt elküldöm az anyagot. Lehet, még cikket is írok, de Hoxa nagyon szigorú. Elrettentett... (Hogy lehet egy szóban ennyi t-betű.)

50. Beatrix (válaszként erre: 49. - KGyula)
2006. jún. 14. 22:26

Kedves KGyula.

Lehetne róla szó,hogy elküldöd nekem a Rob Faigi féle módszer lényeges tudnivalóit Saját üzibe?Előre is köszi..

49. KGyula (válaszként erre: 48. - Kathy)
2006. jún. 14. 21:59

Meg a sok vörösbor! Ne feledd, kedves Kathy (és ti se feledjétek), egy gramm szénhidrát nincs benne. Ráadásul még ízletes, zamatos is.


Nálam a toplista:

1. szekszárdi,

2. villányi,

3. egri és Balaton-környéki holtversenyben,

4. futottak még.

48. Kathy
2006. jún. 14. 18:48

Hello Mindenkinek!


Visszaolvasva az altalam leirtakat, sajnalom, hogy az en szemelyes problemammal traktaltam a dietazos forumot. Megfogadtam, hogy tobbe nem teszek ilyet, nem akarom elronatani masok hangulatat es nem szeretem, ha sajnalnak, inkabb irigyeljenek.


Egyebkent is az elet olyan csodalatos, most is hallgatom a Slager radiot, - amit imadok - kozben olvasgatom a forumot es ha belegondolok nincs semmi panaszra okom. Kint tombol a kanikula, en pedig egy hutott lakasbol az egesz vilag esemenyeit nyomon kovethetem.


Mas: a tul gyors fogyokuraval kapcsolatosan nekem is az a tapasztalatom, hogy valahogy megvaltozott az izmaim felepitese. A boromon meg nem tapasztalom a valtozast, de remelem a gyakori torna segit abban, hogy ez igy is maradjon.

47. 4726e582cf (válaszként erre: 46. - KGyula)
2006. jún. 14. 09:27

Émis azt hittem eléggé rugalmas, de a hírtelen fogyitól egyáltalán nem maradt rugalmas, torna, infraszauna ide vagy oda :((. Szóval óvatosan :D.


Na jó 110 kilóig megengedem a heti 2 kg-ot :))))).


Tervnek lennie kell :), nekem is van, de mivel én hoztam létre a tervet, így módosítani is szoktam apró beírásokkal amolyan záradék gyanánt :D.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook