Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A pokol legmélyebb bugyrai fórum

A pokol legmélyebb bugyrai (beszélgetős fórum)


2021. febr. 23. 19:02
Én abban hiszek hogy a vaskor a pokol legmelyebb bugyra.
8. d541350465 (válaszként erre: 7. - 9b165d11ec)
2008. jan. 8. 10:42

szió...de akkor ez azt jelenti hogy jobban vagy, ugye?

megkérdezhetem hogy hogy-hogy nevet váltottál?:D

2008. jan. 5. 16:06

új nevem van.)


Szerencsére ritkán jön rám ez az érzés.De tényhogy nagyon rossz.Véleményem szerint a fényhiány váltja ki elsődlegesen ,másodlagosan az élethelyzet.Komolyan kell venni a depressziót,nekem is megfordult már a fejemben minden létező de mindig sikerül legyűrni a rossz gondolatokat.Muszáj.

6. Phedra18 (válaszként erre: 5. - D541350465)
2007. dec. 28. 21:29
érdekes,én irtam neki,de nem válaszolt!Pedig nagyon szomorúnak tünik!
2007. dec. 11. 15:29
sziasztok...csak most olvastam ezt a topicot...és gondoltam írok...de megpróbáltam megnézni őszyntén adatlapját....és azt írta hogy már nem tagja a portálnak....mi történt vele?? tudtok esetleg róla valamit??
4. Phedra18 (válaszként erre: 1. - E8707eeb00)
2007. dec. 10. 21:05
Ugyanezt érzem ,én is és te egy másik topikba olyan jó kis tanácsod volt,hogy én is mondok valamit!Mint mondtam ugyanezt éreztem én is,hidd el rájöttem miért mert valamit az életedben rosszul csinálsz!Sajnos,én most kezdek helyre rázodni,mert sok mindenenen változtattam!Remélem neked is annyira jól esett mint amennyire nekem amikor válaszoltál a topikba:-)
3. margaretasziv (válaszként erre: 1. - E8707eeb00)
2007. dec. 4. 21:19
Őszyntén olvastam pár fórumos hozzászólásod. Nem lehetsz depis, nagyon erős vagy - érezni a szavaid mögött. Mi a baj? Tudunk segíteni?? Hidd el csak egy nagyobb gödör lehet....segítséggel kijutsz:))
2. Livia38 (válaszként erre: 1. - E8707eeb00)
2007. dec. 4. 18:00
Szia Öszyntén! Mi baj van? Ha van kedved velem beszélgetni és egy kicsit ki panaszkodni magad szivesen meghalgatlak.
2007. dec. 4. 17:02
Nagyon depressziósnak érzem magam.Az okát is tudom,de nem tudok rajta változtatni.A környezetem nem is sejti.Próbálom magam tartani,de nagyon nehezen megy.Kihat fizikailag is.Olyan mint ha a végtagjaimra súlyzókat aggattak volna.A számora legfontosabbak irán is sokszor érzem a közönyt.Nem is közöny ez,inkább valami melankólikus érzés.Beletörődés,megalkuvás és mérhetetlen fásultság amit még érzek.Semminek nem tudnék örülni úgyérzem.Pokol.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook