Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A "pocakot" hogyan tudom eltüntetni? fórum

A "pocakot" hogyan tudom eltüntetni? (beszélgetős fórum)


2019. nov. 30. 19:06
Én is nagyon szeretnék hasi zsírtòl megszabadulni. Taposó gépezek,úgy tudom a lábon kívül a tartó hasi izmokat is mozgatja,de eredmény még nincsen. Egy 20 centit jó lenne leadni, nem szeretem ahogy hurkázodik
15. VendrinerPiroska (válaszként erre: 11. - Guruljka)
2019. nov. 27. 22:23
Én sem csak egyről beszéltem, ahogy meg is írtam. Idült probléma esetén irány a gasztroenterologus.
14. Guruljka (válaszként erre: 13. - Zinege19)
2019. nov. 25. 22:07

Azt bizony nem tudom. Nem volt császárom, de más nőgyógyászati, hasi műtétem igen.

Biztosan a műtét utáni hegesedés is számít.

2019. nov. 25. 19:04

Köszönöm a válaszokat.

Zabpelyhet és hasonlókat eszek amúgy is hogy fogyak, de ezt a maszírozást kipróbálom.

Bár aztán lehet hogy az igy is ugy is megmarad, nem tudom mennyire befolyásolhatja egy 2eves császár hogy lemenjen a pocak?

12. Guruljka (válaszként erre: 9. - 0adc8842b1)
2019. nov. 24. 17:18
Szerintem az átlag eléri a saját hasát a zuhany alatt. Még utána is.
11. Guruljka (válaszként erre: 8. - VendrinerPiroska)
2019. nov. 24. 17:16
Nem is egy adag zabpehelyre gondoltam. Ha valaki megkedveli, be lehet állítani reggeli étkezésnek, nem kicsi és nem is túl nagy adagban, a kedve szerint.
10. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Zinege19)
2019. nov. 24. 11:22
Ha már nem megy le a hasadból, inkább fogadd el és maradj egészséges. Lehet, hogy a magasságod és a finom porcikáid miatt dögös, szexis vagy. Sokan szeretnék, ha az asszony nem engedné el magát és nem lenne mondjuk egy hordó alakú. Bocsánat. Jó egészséget és sok puszi a hasadra.
9. 0adc8842b1 (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2019. nov. 24. 11:18
Csak a masszást nem tudja saját maga, azt valakinek kell csinálni intenzíven. Lehet hasznos, lehet izgalmas. Melyiket válassza?
8. VendrinerPiroska (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2019. nov. 24. 10:54

Sajnos, ha valaki általánosságban szorulásos, azt nem fogja egy adag zabpehely megoldani, sõt sok sem, bár valamennyit esetleg enyhíthet. Végül is a rost hasznos.

Állítólag az sem haszontalan, ha.sok vizet iszik az ember, ha lapos hasat akar.

7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Perla del Mar)
2019. nov. 23. 21:43
Ezt is megoldja a zabpehely, de hát mindenki másképp fogy.:D
6. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Zinege19)
2019. nov. 23. 21:23

Én voltam 58 kg ( ez az àlom súlyom, újra ennyi szetetnék lenni) 174cm-hez, de pocakom akkor is volt :(

(Mondjuk ém világ életembem székrekedéses voltam, nálam az is rá tehetett egy lapáttal.)

5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Epresturmix)
2019. nov. 23. 20:56

Nem fogyaszt, hanem a bőrt nem nyújtja meg a masszázs. Persze lehet masszázsolaj is, bánom is én.

Fogyni nem ezzel kell, de a kérdező azt írta, már nem akar fogyni. A masszázs valamennyire visszaadja a bőr rugalmasságát, ha a pocaknál kinyúlt kicsit. És a zsírpárnát is megmozgatja, aztán hogy ez használ-e vagy sem, hát pontosan nem tudom. Nekem anno elég tűrhetően eltűnt a pocakom. Nyilván nem vagyok bikinimodell, de az nem is volt cél.

4. Epresturmix (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2019. nov. 23. 20:47
Ha ezt tudom, szólok Mucinak, hogy ne csak olyan snasszul simogassa a hasamat, hanem tegyen rá kókuszzsîrt! Órákig szokta, fáradhatatlanul, de még nem fogytam 1 cm-t se! Hátha...
2019. nov. 23. 20:30

Nagyon nehéz, a hasi zsír makacs, de lehet jól masszírozni is fürdés közben és után, testápolóval, shea-vajjal vagy akár kókuszzsírral.

Jól átdörgölni a zsírréteget, hogy kimozduljon.

Vannak masszázs-technikák a neten bőven.

2. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 1. - Zinege19)
2019. nov. 23. 20:25

Kardióval vagyis zsírégetéssel plussz rendszeres hasizomerősítő tornával és az étkezés változtatásával.

Amúgy vannak hasra hízós típusok.

Sajnos én is az vagyok.Ezért csak kis súllyal tud lapos lenni a hasam ehhez pedig túl vékony kb mindenem de a hasam legalabb lapos..

2019. nov. 23. 20:20
Fogyni már nem nagyon akarok 175 cm-hez vagyok 62 kg, viszont még mindig van pocakom és egyszerűen nem megy lejjebb bármit csinálok is, az alakomat meg csúfítja. 😔

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook