Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Playboy villa lányairól mi a véleményed? fórum

A Playboy villa lányairól mi a véleményed? (beszélgetős fórum)


11. cirmoss (válaszként erre: 9. - Cicmic87)
2011. jan. 11. 14:55

Jaja, én is sajnálom. Am szerintem is szerette Holly Heffet.

Én erről az eljegyzős dologról nem tudok semmit.

Meg Kendrának babája is van.

Tudtommal Holly Vegasban van és ott szerepel.

Bridget meg valami filmes pasival van együtt.

Ennyit tudok róluk. :)

10. 04e95f637a (válaszként erre: 1. - Cirmoss)
2011. jan. 10. 21:50
Én is néztem a régi csajokat! :)
9. cicmic87 (válaszként erre: 8. - Cirmoss)
2011. jan. 10. 21:47

Ezt a hírt nem is hallottam. Az ikrek nekem sem tetszettek. Egyszerű hétköznapi lányok voltak. Holly milliószor szebb és szimpatikusabb volt. Szerintem ő tényleg szerette Heffet.

Mintha azt olvastam volna vhol,hogy Heff eljegyzett most valakit vagy már az esküvőt tűzték ki, nem emlékszem jól. Erről tudsz vagy tudtok vmit?

Sajnálom,hogy szétmentek Hollyval. Lehet tudni,hogy Bridget(remélem jól írom :) ) és Hollyval mi van? Mert Kendrát tudom,hogy férjhez ment sorozata van..

2011. jan. 10. 18:04

Nekem Holly volt a kedvencem:) Nagyon sajnálom,hogy új csajok vannak:S

Szerintem az ikrek egyáltalán nem szépek...

Fogalmam sincs,hogy honnan lehet letölteni a Kendrás sorozatot.

Am nekem a fogyásomban is mindig kitartást adtak:D Mert ugye szépek:)

Az új csajok közül egyedül Crystal az,aki még úgy nagyjából elmegy,de az ikrek... Olvastam az egyik oldalon,hogy ők már nem is élnek a villában,mert kicselezték Heffet és pasikat vittek be... Na ennyit róluk...

2011. jan. 10. 11:54

Én is a régi lányokat néztem, az újat nem!

Nagyon szerettem Kendrát! Úgy tudom vmelyik adón megy is róla sorozat. Azt nem tudjátok,hogy honnan lehetne letölteni?

Ti kiket kedveltetek?

2011. jan. 10. 11:43
Ezeket az új lányokat nem nézem, a régieket tök szerettem nézni. Jókat nevettem rajtuk, meg aranyosak voltak, ezek az újak nem tetszenek. De tök jó volt nézni, ilyet az ember csak a filmekben lát, ők meg tényleg így élnek. :)
2011. jan. 10. 09:11
Pénzéhes kislányok és legtöbbjük belehalna a kényességbe ha abba bele lehetne halni.
2011. jan. 9. 23:00
hát. A régi lányokat néztem
2011. jan. 9. 21:21
SZtem idiótaság:) Bár igaz én nem nézem, csak a barátnőm szokott mesélni róluk:)) Ő fordítja az új évadot:)
2011. jan. 9. 21:20
Anyuci büszkeségei biztosan. :DDDD
2011. jan. 9. 21:20
Én nagy rajongójuk vagyok,legalább is voltam,amíg a régi csajok voltak ott...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook