Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A plasztikázott mell. Igen vagy nem? fórum

A plasztikázott mell. Igen vagy nem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2008. jan. 30. 13:37
EZ nekem nagyon régi álmom:)De sajnos még csak álmodhatok róla:?(
90. lill (válaszként erre: 88. - Berdor)
2008. jan. 30. 13:34

teljesen így van. persze az sem mindegy, milyen társaságban mozogsz. valahol tényleg számít a külső (ha pl. olyan közegben mozogsz, dolgozol) és ez esetben az ember fél napokat is futhatna, sportolhatna, a melle nem lesz szebb tőle. ez az a terület, ahol önerőből nem tudunk csodát tenni, ha már nem szép.

nem támogatok mindenféle szélsőséget, nem mondom, hogy válljunk mindannyian playboy nyuszikká, de igenis jó lehetőség arra, hogyha ettől jobban érezzük magunkat, éljünk vele.

2008. jan. 30. 13:12

Igen.Ha önmagunk elfogadására nincs más mód.

Méghozzá azért,hogy rájöhessünk,hogy semmi szükség rá,nem ezen múlik a szerelmünk,az életünk.

88. berdor (válaszként erre: 65. - M_Marcsa)
2008. jan. 30. 12:54

Igazából az első mondatomat nem is Neked címezem :) Szerintem erről a témáról felesleges topikot nyitni. Mindig is lesznek akik elenzik és akik mellette vannak és sokszor sokan az ellenzők táborából is "átáll" idővel egy-két dezertőr.


Avval viszont én sem értek egyet veled, hogy harmincon felül más a fontosabb. Én 33 és 34 évesen szültem, most 38 múltam és igenis fontos lett a műtét számomra. Nem a férjem kérte, nem akartam indulni a nyuszis magazin címlapfotózási válogatásán, egyszerűen csak jól akartam magam érezni a bőrömben. Vannak persze akik anélkül is jól érzik magukat, ha a testük már nem olyan kívánatos mint fiatal korukban és vannak akik nem. Itt a lényeg abban van, hogy aki változtatni szeretne, az tegye meg. Volt valahol egy kérdőív, ahol azt kérdezték, hogy ki csináltatná meg a melleit, ha ingyen lenne. Megdöbbentő volt az arányuk. Tehát sokan igenis szenvednek tőle, csak valami földönkívüli dolognak tartják. A másik gondolatom pedig az, hogy egy nő igenis maradjon nő, hogy a férje megkívánja a testét sok sok év után is, és ne csak megszokásból tegye ezt, hanem a látvány miatt. Van amit önerőből karban tudunk tartani, van amit csak sebész segítségével.

Hidd el nem is gondolnád, hogy hány nőnek van implantátuma, és ezek a nők rendes dolgozó, családanyák, akik ugyanúgy dolgoznak, gyereket nevelnek és este várják haza a férjüket, mint bármelyik másik családanya, csak közben - és ezen van a hangsúly - jól érzik magukat a bőrükben. Sajnos ma magyarországon a nők többsége elégedetlen a külsejével, mégsem tesz éret semmit.

2008. jan. 30. 12:29
Vajon magunkkal nem vagyunk megelegedve vagy a parkapcsolatunkkal nincs vmi rendbe?Vagy nem talaltunk meg part magunknak? Erdemes lenne ezen gondolkodni, lehet nemis a kulsovel van a baj
2008. jan. 29. 13:40

azt nagyon szeretem, ha valaki állít valamit, de aztán nem indokolja meg.

még a végén gonoszul arra következtetnék, hogy valójában csak a levegőbe beszél, remélem nálad nem ez van.

85. M_Marcsa (válaszként erre: 84. - Spinneli)
2008. jan. 29. 13:33
hosszú...
84. spinneli (válaszként erre: 83. - M_Marcsa)
2008. jan. 27. 20:40
azért kérdem, hogy mire gondoltál?:)
83. M_Marcsa (válaszként erre: 81. - Spinneli)
2008. jan. 27. 20:29
Én ilyet nem írtam. Félreértettél.
82. M_Marcsa (válaszként erre: 72. - *Linda*)
2008. jan. 27. 20:28
Akkor Isten éltessen.:)
81. spinneli (válaszként erre: 65. - M_Marcsa)
2008. jan. 27. 18:46

ez köbö. úgy hangzik, mintha az mondanád, hogy egy bizonyos kor felett egy nőnek nem szükséges kívánatosnak és esztétikusnak lennie.

Plusz azt sem értem, hogy az egyéb fontos értékek, miért zárják ki azt, hogy jól nézz ki.

Ha szilikonmellem van, akkor biztosan nem fontos semmi, csak saját magam, vagy mit akartál ezzel mondani?

80. *Linda* (válaszként erre: 79. - Lill)
2008. jan. 27. 18:35

ez ííííígy van!!!!!!

:)

79. lill (válaszként erre: 77. - Ea9c78b99a)
2008. jan. 27. 17:59

egyetértek! engem tavaly májusban műtöttek kisebbítéssel és ha holnap kellene, akkor is újra megcsináltatnám. sőt, ha egyszer már babázom és nem tetszik a cicim, akkoris kés alá fogok feküdni, mert igenis fontos, hogy tetszünk önmagunknak. (és ezáltal a környezetünknek, hiszen egy magabiztos nőre, teljesen máshogy néznek)

ez nem korfüggő, felfogás kérdése..

78. M_Marcsa (válaszként erre: 75. - 9b7f2ddb31)
2008. jan. 27. 14:21
Nem is kell, nyugiiiiiiiiiiiiiii.
2008. jan. 27. 10:34
ha egy nő úgy érzi hogy szüksége van rá mert kell a lelkének önbizalmának akkor igenis csináltassa meg!én is arra készülök csk kissebitésre 4 gyerek szoptatása után.43 éves vagyok de kell egészségügyi okok miatt. a mellkisebbitésért nem kell fizetni ha a testtömeg 0.5%át elveszik az én esetemben fél kilot.mert 100kg vagyok. de ha csak 20dekát venne ki azt is lejegyzőkönyvezik fél kilora mert nekik ez üzlet,zsiros pénzt kap a kórház az egészségbiztositótól meg ugye a kedves beteg is hálákodik a végén egy szerényebb boritékkal.de mégsem félmilliót fogok fizetni mint maszekban és ez a lényeg.
76. gallinaccia73 (válaszként erre: 74. - Lily3)
2008. jan. 27. 10:27
lehet szoptatni.az unokahúgomnak is van szilikonja és már 8 hónapja szoptatja a kislányát, ugyanúgy mint a 2 fiát szoptatta amikor még nem volt szilikonja.Az más kjérdés,hogy milyen lesz a melle majd ha már nem szoptat.
75. 9b7f2ddb31 (válaszként erre: 65. - M_Marcsa)
2008. jan. 27. 10:18
nem lennék én a párod helyében kedves marcsi....neshama teljesen egyetértek veled!!
74. lily3
2008. jan. 27. 10:12

Amugy szilikonos mellel lehet szoptatni?Tényleg nem tudom.Csak kiváncsi lennék.

neshama!Én is kitömöm szivaccsal a melltartómat.Borzasztó.Az a baj a bikinit nem lehet.

73. neshama (válaszként erre: 71. - M_Marcsa)
2008. jan. 27. 00:32

Szia!


Szeretném kérni, hogy ne általánosíts.

Én is harminc éves vagyok, én is szülemegy gyereket. én is szoptattam, nekem is a családom a legfontosabb ÉS mégis megcsináltattam a melleim. Igen, szilikonnal.

Tudod, van rengeteg olyan nő köztünk, aki a műtét előtt csak azért hordott A kosaras(? ezt a méretet nem is lehet igazán kosárnak nevezni...) melltartót, hogy legyen mibe belerakni a szivacsbetétet, hogy tudjunk magunknak FELNŐTT méretre szabott ruhát venni.

Szerinted milyen érzés harminc felé, hogy az xs-es felső is lötyög mellben???

Én kivártam, hogy szüljek, szoptassak, és utána úgy döntöttem, hogy semmi nem érdekel, csak az, hogy van még talán pár jó évem, azt nem akarom tovább laposan tölteni.

Szerintem a műtéttel nem csak magamnak tettem jót, hisz azóta sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, nem feszengek, ha ruhát kell venni vagy felvenni, a férjemnek is jobban tetszem így. Nem azért, mert nagy mell párti, hanem mert én érzem jobban magam, és ennek köszönhetően sokkla felszabadultabb vagyok.

A kislányomnak sem lettem ezzel rosszabb anyja, sőt! Igenis fontos, hogy láthassa, hogy attól, hogy anya vagyok, nem szűntem meg nő lenni, és egy nőnek igenis fontos, hogy csinos legyen.

72. *Linda* (válaszként erre: 71. - M_Marcsa)
2008. jan. 26. 22:10

Sajnos nem volt az...

26 vagyok :)

71. M_Marcsa (válaszként erre: 70. - M_Marcsa)
2008. jan. 26. 22:09
Mondjuk, a te korodban, 22-23-nak nézlek, ált. szép a nők melle. Általában.
70. M_Marcsa (válaszként erre: 67. - *Linda*)
2008. jan. 26. 22:07
Te tudod, mi jó neked.
69. lily3 (válaszként erre: 60. - Anita123)
2008. jan. 26. 22:07
Az igazság az nekem már volt felvarrva 10 éve(20 kiló fogyás után)szép lett.A hegek alig látszanak és semmi probléma nem volt.A szilikon az más(idegen anyag,stb..)És engem az ára is visszatart(még).Mi van ha 2-szer,3-szor kell műteni?Sajna annyira nem vagyok elengedve anyagilag,hogy milliókat költsek a mellemre.Viszont nem akarom igy leélni az életemet.Visszanéztem a tavaly nyári nyaralás videóját,végig azzal voltam elfoglalva ,hogy áll a bikini felsőm,mindig igazgattam.Engem nagyon zavar ez a helyzet.Azt sem tudom szülök-e még?A szoptatás miatt.
68. M_Marcsa (válaszként erre: 66. - 7004ca251b)
2008. jan. 26. 22:06

Ja, persze. Pont erről van szó. meg átértékelődnek a dolgok. majd megtudod...:)

Persze, nem baj, hogy másképp gondoljuk.

67. *Linda* (válaszként erre: 65. - M_Marcsa)
2008. jan. 26. 22:04

Én egyszerűen nem tudnám jól érezni magam nem szép mellel....

Szégyen, nem szégyen: nem tudtam elfogadni magam "úgy"...

66. 7004ca251b (válaszként erre: 65. - M_Marcsa)
2008. jan. 26. 22:02
persze persze,tudom,szültél egy gyereket,ő a legfontosabb.Elárulom.Emberek millióinak van gyereke,és mind mind imádja a sajátját,és ő neki a legfontosabb meg a férje,ahogy nekem is az én párom.Ettől még más dolgok is lehetnek fontosak.
65. M_Marcsa (válaszként erre: 58. - 7004ca251b)
2008. jan. 26. 22:01

Nem mondom, van olyan hogy nem tetszik valamilye.Ok.

DE, vannak fontosabb dolgok az életben.

Nem kell feltétlenül megcsináltassam a mellem, ha fontos a megjelenésem.Sztem. És zavarban lenni egy férfi előtt???



Becsülni kéne azt,hogy vannak nők akik odafigyelnek magukra,és áldozatokra is képesek a jobbért, szebbért.-írtad

nanemá, becsülni?? Nem erről van szó.

Ha van pénzed, megcsinálják.


Én nem tudom, megcsináltatnám-e. Tudod, 30 évesen más a fontos.

64. Anita123 (válaszként erre: 61. - Nora30)
2008. jan. 26. 21:59
Hmmm... ez jo hir! :)))0
63. Anita123 (válaszként erre: 61. - Nora30)
2008. jan. 26. 21:58
Hmmm...ez jo hir! :))))
62. *Linda* (válaszként erre: 60. - Anita123)
2008. jan. 26. 21:54
ezektől nem kell félni...:))
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook