Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A percről-percre sáv nem látszik a facebookon, hogy lehet beállítani, hogy lássam? fórum

A percről-percre sáv nem látszik a facebookon, hogy lehet beállítani, hogy lássam? (tudásbázis kérdés)


2015. aug. 17. 10:49
Szerintem vagy valami változás van,vagy valami hiba.Néha nálam is eltűnik és csak a chatfal van ott alul.Viszont olyankor meg a percről-percre sáv bekerül a kezdőlap mellé,jobbra,fehér háttérrel.Szóval én sem értem és nem a beállításokhoz van köze,mert én sem nyúltam semmihez,hanem magától változik.
2015. aug. 17. 09:17

Nekem ott csak a cshat hangok, egyéb beállítások(de abban sincs),összes lap bezárása,oldalsáv elrejtése,és a chat kikapcsolása van...:(

Nincs ott olyan, h percről -percre sáv...:(

2015. aug. 17. 09:08
Rámész a jobb alsó sarokban (ahol a chat van) a Beállítások menüre (kis csavarféleség), rákatt, és alul van a Percről Percre sáv megjelenítése/elrejtése
2015. aug. 17. 08:54
Percről percre sáv nem látszik a facebookon, hogy lehet beállítani, hogy lássam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook