Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Paxirasol oldat csökkenti a köhögést? fórum

A Paxirasol oldat csökkenti a köhögést? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 22. 10:07
A paxirazol oldja a nyákot, ezért először inkább az tűnik fel, hogy köhög a gyermek, több váladék jön ki belőle. Vöröshagyma tea mézzel kiegészítheti a kezelést.
2010. febr. 5. 22:55

Én adok neki köptetőt, reggel és délben kapott Fluimucilt hát ez jól meg is köhögtette, dél óta a hagymateát itatom vele. Nem tudom milyen éjszakánk lesz....remélem sok váladék feljött már neki napközben....szegénykémnek már fáj a hasizma a sok köhögéstől.

Egyébként írt ki neki a doki Ospamoxot.

2010. febr. 5. 22:50
Nos a fiam erre a problémára Prospan szirupot és Tantum Verde fújót kapott.Remélem beválik,mert rohadtul köhög.
2010. febr. 5. 22:49
Szia, nekem is mindig ezt kellet szedjem ha köhögtem, meg még a mai napig is, bár én tablettába jobban szeretem. Először jobban fog köhögni mert felszakad a váladék, hogy írta is valaki, de utána jó lesz, meg amit ajánlanék az a Herbáriákban kapható hurutoldó tea, 600 ft és sok sok adag kijön belőle, és nem gyógyszer hanem gyógynövény de ugyan az a hatása!
2010. febr. 5. 22:45
Elősegíti, hogy felszakadjon a váladék. Épp ezért köhögtet. A száraz köhögésre adják. De nem mindenkinek jó. A lányom annyira köhögött tőle, hogy hányt. Úgyhogy ez a gyógyszer is egyén függő.
4. tücsimücsi (válaszként erre: 3. - 9cb35398ff)
2010. febr. 5. 22:44
Én is elolvastam. Az éjjel a fiam már annyira köhögött, hogy adtam neki belőle és utána aránylag elmúlt neki. Na csak ezért kérdezem, mert mostmár dillemmában vagyok hogyha ma éjjel is ez lesz mit csináljak...
2010. febr. 5. 22:41

1. MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A PAXIRASOL OLDAT ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?

A Paxirasol oldat a kórosan sűrű nyák- és köpettermeléssel járó heveny és idült légúti megbetegedések kezelésére szolgáló, köptető hatású készítmény. A hörgőkből és a légcsőből a váladék eltávolítását megkönnyíti, illetve meggyorsítja, mivel a sűrű nyákot elfolyósítja. A nyák oldását elősegíti az orr-, garatüreg gyulladásaiban. A száraz köhögést közvetlenül nem csillapítja.

2010. febr. 5. 22:40
úgy tudom az köptető!
2010. febr. 5. 22:39
A Paxirasol oldat csökkenti a köhögést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook