Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A pavor nocturnus hogy lehet kezelni? fórum

A pavor nocturnus hogy lehet kezelni? (tudásbázis kérdés)


5. youlcsi (válaszként erre: 3. - Sirga)
2017. nov. 13. 18:47

ahhh, nálunk is kiscsoportban télen.


van, hogy csak felül és kiabál 1-1et, vagy 2-3 percig nyöszörög, de van, hogy akár 1-2 órán keresztül is dobálja magát, sír, kiabál... és ha hozzászólok, hozzáérek, az olaj a tűzre.

Aztán mintha leütnék, egy nyikkanás nélkül alszik tovább.

4. youlcsi (válaszként erre: 1. - Picur1991)
2017. nov. 13. 18:45

7éves a gyerekem, végső elkeseredésemben decemberben fogom pszichiáterhez vinni miatta, hátha ő talál valami okot.


amúgy a legtöbb, amit tehetsz, hogy tűröd. Engem megnyugtat a tudat, hogy a gyereket nem zavarja, ő alszik, pihen, nem emlékszik rá. igaz, mi ezeken az éjszakákon nem alszunk, de hát ez van :o

2017. nov. 13. 18:19

Szia! mi nem találtunk megoldást. 14 éves korára kinőtte.(Nehezen viseltem, mert voltak hónapok, hogy szinte minden éjjel sírt. Óvodás korában kezdődött nálunk is.)

Kitartás! Szeresd! :)

2017. nov. 13. 15:27
3,5 éves a kisfiam éjszaka vigaszhatatlanul sír nem lehet megnyugtatni!Àltalàban egy hónapba 1-2 alkalom van! van aki hasonló helyzetben van?Most talàltam rà hogy ennek van egy elnevezése is a pavor nocturnus.
2017. nov. 13. 15:23
Sziasztok!A pavor nocturnus hogy lehet kezelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook