Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A patikában csináltatott bázisport milyen adagolásban kell és mennyi vízbe keverni? fórum

A patikában csináltatott bázisport milyen adagolásban kell és mennyi vízbe keverni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2009. dec. 21. 18:21
De így méééééééég jobb volt:)Tényleg:)
75. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 74. - E974230abd)
2009. dec. 21. 16:24
Nekem fel sem tűnt :)
74. e974230abd (válaszként erre: 62. - E974230abd)
2009. dec. 20. 20:43
Most tényleg azt írtam hogy élő orgazmus:)))))))lehet hogy nem jött le de organizmust akartamm.......tényleg:)
2009. dec. 20. 18:56
mert valóban elég sok topicban megfigyelhető amit írsz
72. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 71. - Emagdi)
2009. dec. 20. 18:55
szerintem úgyis mindenki a topic elejét nézi, legalábbis ha a válaszra vagyok kíváncsi én mindig így teszek
71. emagdi
2009. dec. 20. 18:53

pirosalma az szerintem az egészségre asszociálva jöhetett, nem?


bennem fel sem merült hogy lány lehet (nem is néztem az adatlapját), szerintem a hozzászólásainak a stílusa egyáltalán nem lányos.



amúgy eléggé szét lett offolva szegény topik, ha valaki idejön hogy akkor mennyi bázisport egyen, nem hiszem hogy talál bármi használhatót:))

2009. dec. 20. 18:34
:))))))))Tudom a háttered,úgyhogy a nagyérdeműnek válaszolva ,nem Alma nem az,csak poénkodunk:)De erről pont még nem beszéltünk,az elmúlt pár évben ez kimaradt...
69. Pirosalma (válaszként erre: 68. - E974230abd)
2009. dec. 20. 18:32

"Miért ,az vagy?" - kösz a kérdést:-D


(Engem sem zavar, nem azért írtam, mert bajom van vele.)

68. e974230abd (válaszként erre: 67. - Pirosalma)
2009. dec. 20. 18:31

Miért ,az vagy?

Engem a szexuális vonzódás egyáltalán nem zavar...amíg magánügy szinten marad.

Sőt nagyon sok homo ismerősöm van,és érzékenyebbek,kedvesebbek és empatikusabbak ,sőt legtöbben képzetebbek is mint a heterok.


Az alma a női kép szimbóluma talán azért:)

67. Pirosalma (válaszként erre: 66. - E974230abd)
2009. dec. 20. 18:28

"Ezek a nicknevek ,mikor választ az ember fel se merül benne micsoda asszociációs csíkot húznak..." - ja, nem azért nem merült föl bennemm, mert homokos vagyok:-)


Nem tudom, miért asszociálnak "lányságra". Talán hHófehérke, tiltott gyümölcs, almatípusú nők, szelíd hangzás miatt:-)

66. e974230abd (válaszként erre: 65. - Pirosalma)
2009. dec. 20. 18:24

Ezek a nicknevek ,mikor választ az ember fel se merül benne micsoda asszociációs csíkot húznak...Amikor csalánlevél voltam mindenki azt mondta,ha beszóltam valami miatt ,hogy naná hiszen csípek mint a csalán....pedig egy teáról volt a név..Most a mimózánál félénknek titulálnak,pedig csdak az ablakom egy virága a névadóm...

Pirosalma miért lány,talán az alma mint női szimbólum???

Én amióta olvaslak/pár éve már/az első hsz.ből lecsekkoltam a fiú mivoltodat..:)/Emlékszel?meg is kérdeztem rögtön,ogy nem vagy te fiú??/:)Szerintem a fiúk ezen a fórumon eltéveszthetetlen stílust képviselnek...

65. Pirosalma (válaszként erre: 64. - E974230abd)
2009. dec. 20. 18:19

Akkor úgy leszek ellenpólus, hogy észre se veszitek:-)


(Amúgy a "Mi, lányok...!" gondolatomat az ihlette, hogy gyakran azt hiszik a nicknevem alapján, hogy lány vagyok. Már el is gondolkoztam az operáción...:-)

64. e974230abd (válaszként erre: 63. - Pirosalma)
2009. dec. 20. 18:15

Almus:))))))))))))))))))))))

Tőled a kontracsapatot jobban szeretem mint a mi lányok/?/ tartsunk, össze,féle dumát:)Benned az a jó hogy ellenpólust képviselsz,és gondolkodásra ösztönzöl/mármint engem,persze gondolom sokan beriadnak a tudásodtól,de én nem ,rám üdítőleg hat az új infó:)/

Úgyhogy maradj csak okoska..kell az is:)

63. Pirosalma (válaszként erre: 57. - Elfelejtett jelszó)
2009. dec. 20. 18:08

Igazad lehet!


Így hát azt mondom, mi, lányok, tartsunk össze!:-)


Elég az ellentétekből, kívánom, hogy mindenki saját hite és meggyőződése szerint gyógyuljon!:-)

És sajnálom, hogy így belerondítottam a topikba...Máshogy gondolkodunk az ilyen dolgokról, de szerintem - ha kicsit idomulok hozzátok, ami nem baj - áthidalható ez.


Megbeszéltük?:-)

62. e974230abd (válaszként erre: 61. - Emagdi)
2009. dec. 20. 15:04

Nekem pedig egyre jobban úgy tűnik ,ahogy idősödöm/42/hogy a szervezetem nem hülye,és érzi mit akar az adott időszakban/pl. most sok húst,vagy vegán lenni,vagy méregtelenítést óhajt:)/egyszerűen érzem.Régen nem voltam ennyire testtudatos,de úgy tünik fejlődöm,és jobban figyelek befelé mint régen.

A lúgosítás is ilyen szerintem.Van akinek nincs rá szüksége ,de van akinek jelez a szervezete ,és jót tesz neki.Nem lehet ezt pusztán tudományos tézisekkel alátámasztani vagy megcáfolni.Ez egy élő orgazmus,és nem hiszem hogy annyira ismernénk mit amennyire hisszük,hogy ismerjük:)/Mindenki a sajátját megpróbálkozik megismerni több kevesebb sikerrel,sajnos a legtöbben szarnak a belső hanjaikra szerintem:)/

61. emagdi (válaszként erre: 60. - E974230abd)
2009. dec. 20. 13:27

én sosem hittem el azt, amit az iskolában tanítottak:))


akkor lepődtem meg először, amikor egyszer általános iskolás korunkban valami orosz iskolásokkal összehoztak bennünket. és tényleg úgy beszéltek, úgy ragoztak ahogy azt nekünk tanították. meglepő volt:)))


egyébként én azt mondom, hogy a legjobb mindent kipróbálni ami első blikkre szimpatikus, aztán vagy bejön vagy nem. :)


de persze lehet a tudomány oldaláról is magyarázni mindent, csak annak az a baja, hogy a tudomány nagyon sok mindent nem tud, illetve amit tudni vél, sokszor arról is kiderül évek múlva, hogy tévedés volt.

2009. dec. 19. 20:51

Én azt gondolom ,hogy nem baj ha valaki a tudományos szemlélet jelenlegi állását tükrözi a kérdések válaszolásásban.Ez egy kiindulási alalp,és eldönthető,ill.eldöntendő ,hogy mellette vagy ellene voksolunk-e?!

Nem tudom ki milyen korú itt,de Alma tudom mennyi.Felismerem benne önmagam konok öntudatosságát ,megfellebezhetetlenségét,és hitét a tudományban.Nem hiszem hogy itt bárki nem emlékszik erre a szakaszra.Amikor már az ember túllát ezen azt hiszem akkor lesz igazán felnőtt....

59. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 52. - Pirosalma)
2009. dec. 19. 19:11
Ezt a szemléletet tanították kialakították, vagy alapból ilyen beállítódású ember vagy? Bizony, a felsőfokú oktatás egyik célja pont ez, az érvekkel való önálló gondolkodtatás és vélemény-ütköztetés kialakítása.
58. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 47. - Emagdi)
2009. dec. 19. 19:02
Egyetértek! Bennem is hasonló gondolatok motoszkáltak Pirosalma hozzászólásait látván. Nem rossz amit leír, sőt nagyon rendben van szükség van rá csak a mélysége sok egy kicsit nekünk. Sajnos se kémiatanárok se orvosok nem vagyunk.
57. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 48. - Pirosalma)
2009. dec. 19. 18:58
Túl tudományos vagy mi jóüzan paraszti ésszel nézzük a dolgokat de Te mintha egy másik dimenzióban gondolkodnál így pelbeszélünk egymás mellett.
56. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 41. - Pirosalma)
2009. dec. 19. 18:53

Jól látom?? Egy valamiben mégis igazam volt?! Hogy nem könnyű átlátni ezt az egészet :)

Hogy nagyon régóta tanítják-e ezt én máshogy hallottam, jelesül hogy ez a régi könyvekben egyáltalán nem szerepelt. De mivel látni még egyet se láttam ebben nem tudok állást foglalni.

De ha jól emlékszem a neten olvastam. Ezek szerint ott is hazudtak.

Nekem mégiscsak jelent valamit, hogy logikusnak találom de talán a legtöbbet az, hogy a saját bőrömön tapasztaltam. Mert tudod én eddig orvosokban sokat csalódtam de ebben az elméletében még nem igazán. Lehet, hogy idő kérdése, nem mondom hogy nem. De megingathatatlanul hiszek benne, a logikus pedig valahol szoros kapcsolatban áll a dolgok igaz mivoltával, mert egy hazugságot nagyon fel kell ahhoz építeni, hogy klappoljon. Ha a legkisebb ellentmondásba is keveredik már meghazudtolható. Én eddig még ilyet itt nem találtam.

Engem nem érdekel vannak-e publikációi vagy hogy profitorientált-e egyszerüen amit elmondott az sok mindent megvilágított amiben eddig sötétben tapogatóztam. Az is lehet, hogy csak hinni akarom amit állít. És mert rajtam nem segített semmi más az ember kapaszkodik minden apró fűszálba próbálja megőrizni-helyreállítani az egészégét mert ez a feladata.

"(Én is tudnék neked olyan légbőlkapott állításokat mondani, amiket nagyon logikusnak találnál.) "


Erre kíváncsi vagyok. Lehet, hogy nem vagyok orvostanhallgató de attól még bármit egy laikus sem fog elhinni. Aki pedig úgy felépíti a mondandóját, hogy abba a legnagyobb igyekezettel sem lehet hibát találni az meg is érdemli, hogy higyjenek neki :) De talán nagy valószinüséggel igaz amit elmond.

55. Pirosalma (válaszként erre: 54. - Emagdi)
2009. dec. 19. 18:42

A véleményelfogadás más lapra tartozik.

Ha valaki ezt vagy azt gondol, tegye, nem érint. De ha azt mondja, "Alma, nincs igazad.", akkor azt hiszem, joggal várom el, hogy megindokolja, miért (különben hiteltelenné válik az illető, de ez más kérdés).

54. emagdi (válaszként erre: 52. - Pirosalma)
2009. dec. 19. 18:40

figyi, nem kell mindent magyarázni, vagy nem biztos hogy úgy ahogy gondolod.


nem kéri senki, hogy te személy szerint gondolkodj másként, vagy változtass a véleményeden.

csak annyi, hogy fogadd el, hogy másoknak más a véleményük, és te se győzködd őket minden lehetséges helyen.

(külön topikban OK, és majd odamegy akit érdekel, és ott meg lehet vitatni mindent. de momentán ha valakit érdekelne a fórum címében feltett kérdésre a válasz, esélytelen megtalálnia, mert a legtöbb helyen szét van offolva az egymás melletti elbeszéléssel, aminek semmi értelme.)


de most már tényleg nem ragozom tovább:)

53. Pirosalma (válaszként erre: 51. - Emagdi)
2009. dec. 19. 18:38

Nem arról van szó, hogy nem értem, mit mondasz, hanem arról, hogy nem értek egyet vele.

Azt pedig, hogy ne bukkanjak föl minden topikban, nem fogom végrehajtani, főképp hogy egy normális érvet nem adtál arra, hogy miért tegyem ezt.

52. Pirosalma (válaszként erre: 49. - Emagdi)
2009. dec. 19. 18:37

Nem tudom, miért, én úgy gondolom, hogy ennek a betegnek ki kell venni a fél agyát. Hát vegyük ki!

Lehet gondolni akármit, de ha a gondolatok mögött nincsenek érvek, akkor az egész álmodozásszintű marad, ami a tudás megszerzését a legkevésbé sem szolgálja.


A tudományon kívül szerinted mivel lehet még magyarázni természeti-biológiai jelenségeket?

51. emagdi (válaszként erre: 50. - Pirosalma)
2009. dec. 19. 18:36

tudod mit, ne kezd semmit a "helyzettel" :)))

vagy legalábbis ne minden egyes topikban ami felbukkan:)))


csak ennyit szerettem volna elmondani, remélem átment :))


(részemről le is zárom a témát, mert ha még most sem világos mit szerettem volna mondani akkor úgyis reménytelen. )

50. Pirosalma (válaszként erre: 47. - Emagdi)
2009. dec. 19. 18:34
Abból, hogy mindent megcáfolok, nem következik, hogy ezt helytelenül teszem. Várnám az érveket, de ha nem kapok, nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Ki lehet kiáltani okoskodónak vagy akárminek, de az nem helyettesíti az érdemi reakciót a részetekről.
49. emagdi (válaszként erre: 48. - Pirosalma)
2009. dec. 19. 18:34

csak úgy gondolja, és kész. ez nem elég???


:)))


pont annyira elfogadható szerintem, mint a te álláspontod, hogy a tudománnyal szeretnél mindent magyarázni.

48. Pirosalma (válaszként erre: 45. - Elfelejtett jelszó)
2009. dec. 19. 18:32

Ha annyira szilárd a véleményed, akkor feltételezem, alapod van rá. Ebből következik, hogy az igaznak vélt állításodat alá is tudod támasztani (azokkal a dolgokkal, amik miatt az eléméletet helyesnek gondolod).


(Ezt várnám.)

47. emagdi (válaszként erre: 45. - Elfelejtett jelszó)
2009. dec. 19. 18:32

oké. vitatkoztok:)

azt tudom, hogy mindent meg tud cáfolni, és erre erős kényszert is érez, mert minden haslonló topikban azonnal felbukkan:))


egy ideig nem igazán olvastam fórumokat, most rákattintottam erre, hát nem lepődtem meg amikor beleolvastam (sajnos)


egyszer jó lenne megérni azt is, hogy a tudatlanok megmentői külön topikot nyissanak nézeteik kifejtésére azoknak, akik meg szeretnének világosodni a tudomány által. a többi topikban meg hadd legyen szó arról, amiért nyitották.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook