Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A pasimnak borostája/rövid szakálla van...és "kicsípi", irritálja a bőrömet...Pedig imádok hozzábújni... fórum

A pasimnak borostája/rövid szakálla van...és "kicsípi", irritálja a bőrömet...Pedig imádok hozzábújni... (beszélgetős fórum)


14. 03e8385f6c (válaszként erre: 1. - Ebelin24)
2011. aug. 22. 23:08
Érdemes beszerezni egy biciklisnadrágot, akkor nem dörzsöli ki annyira a combot:)
2011. aug. 4. 08:32

Az én kedvesemnek 3 hetes, és én még mindig nem bírom megszokni!

Szerintetek van remény? Fog még változni, puhulni?

2010. okt. 4. 19:38
5 mm fölött már nem szúr, hanem simogat:-))
2009. márc. 19. 16:44

Ha kicsit hosszabb,már tényleg nem szúr anyira!

Egyébként meg 5 év TAPASZTALAT mondatja velem,egy idő után meg szokja a bőröd is és már észre sem veszed!:))

10. ebelin24 (válaszként erre: 9. - Manon)
2009. márc. 19. 16:24

Úgy legyen :)



Köszi Mindenkinek a jótanácsot :)

2009. márc. 19. 16:20

Hajrá!

Biztos megteszi a kedvedért.:)

8. ebelin24 (válaszként erre: 7. - Manon)
2009. márc. 19. 16:18

Ok,értem én csak vicceltem :)

Akkor igyekszem rávenni hogy picit növessze meg!

2009. márc. 19. 16:16

De hogy akartalak megijeszteni. Pont azért írtam, hogy nehogy így járj, nem volt kellemes:(


De tényleg hagyja nagyobbra, az élmény megmarad, csak az iritáció nem:)

6. ebelin24 (válaszként erre: 5. - Manon)
2009. márc. 19. 16:15

Jajj,ne hozd rám a frászt :)

Ok...akkor hagyom míg megnyugszik...

2009. márc. 19. 16:14

Egyébként hagyd megnyugodni a bőrőd, mielőtt bármit is csinálnál vele mert jártam úgy (jaj durva volt), hogy full sebesre marta az arclemosóm. Jó pár napig kellett járnom, a dokihoz, aki mindig lekaparta és bekente valami krémmel, de közben a számat se tudtam használni semmire se nem hogy csókolózásra.

Senki se tudta mitől csak lestek, hogy te jó ég....

2009. márc. 19. 16:12

Szia! Az én pasim is borostás, külön az én kedvemért. Szegényt mások mindig cikizik miatta (pl. szülők).


Szerintem hagyjátk kicsit megnőni, akkor már nem fog bökni :)

2009. márc. 19. 16:12

:) jó kérdés :) nekem is ilyen érzékeny a bőröm a borostára! Én is jártam már így pasival, csak nekem be is gyulladt a borosta "karcolás" helye!

Én nem tudtam rájönni, h mi lehet a megoldás, de kíváncsi vagyok, másnak hátha van jó ötlete!

2009. márc. 19. 16:11

Szia!

Nálunk is ez volt a helyzet. Amint nem borosta volt, hanem egy picivel hosszabra lett hagyva (de tényleg picivel) máris "megpuhult":)


Érdemes megpróbálni!

2009. márc. 19. 16:07

Segítsetek...

Imádom hogy a párom borostás és mivel most nagyon dúl a láv sokat csókolgatjuk meg puszilgatjuk egymást...és rettentően fáj,csíp,szinte lángol a bőröm miután elválunk...Amikor először sminklemosó éri vagy csak víz már az is fájdalmas...

Mit tegyek?Semmiképp sem akarom hogy megváljon a borostájától,mert az nagyon "öltözteti" :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook