Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom sokkal kevesebb szexszel beéri, mint én.. fórum

A párom sokkal kevesebb szexszel beéri, mint én.. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
243. ripi52 (válaszként erre: 239. - Secret83)
2011. jan. 16. 12:36
Valójában nem szép dolog, de a helyzetedet Te ismered. Ha valóban olyan kevés otthon az összebújás és nem lehet a pároddal megbeszélni, akkor már legyen annak lelkiismeret furdalása, aki miatt erre kényszerülsz. Azért ez egy veszélyes játszma, amit nem lehet sokáig büntetlenül megúszni.
242. ripi52 (válaszként erre: 239. - Secret83)
2011. jan. 16. 12:30

Csak egyet nem értek. Miért nem lehet a pasikkal erről beszélni?? Én még nem találkoztam olyannal, akinél 2 perc után nem a szexre terelődött volna a téma.

Na és mi van a sok férjjel, aki viszont szeretőt keres? Mind azt állítja, hogy otthon az asszony nem igényli, s neki több simogatásra van szüksége.

Persze ez kamu is lehet, mert olyannal sem találkoztam, aki bevallotta volna, hogy otthon minden rendben van, csak hát hajtja a vágy az ismeretlen felé is.

Itt igazodjunk most el.

241. ripi52 (válaszként erre: 212. - Sasa1974)
2011. jan. 16. 11:40
Nem tudom milyen különleges csajok vannak itt. Én speciel még soha nem ájultam el. Jól is néztünk volna ki, ha utána fel kellett volna mosni.
2009. dec. 30. 11:36

Sziasztok!

Hasonló a helyzet nálunk is. 3 éve vagyunk együtt... imádom szeretem... eleinte napi 3-4 alkalommal voltunk együtt. Azóta, kb. fél éve valami történt és én már nem kívánom a szexet. nem értemmi történhetett, minden jó vele, mégse kívánom...

2009. nov. 25. 14:15
Lányok! A pasikkal erről nem lehet beszélni, vagyis nem érdemes! Már én is hányszor próbáltam, de mind hiába! Ígéreteket kaptam, s kész! Hát most szeretőt tartok! Tudom, hogy nem szép dolog, de ez van! Többször figyelmeztettem a párom, hogy ez lesz a vége, mégsem lépett az ügy érdekében! Hát így járt! Csak most meg nekem van lelkiismeret furdalásom! Pedig egyértelműen az ő hibája! Persze nem mondom, hogy kövessétek a példám!Isten ments!
2009. nov. 24. 21:52
Szerintetek lehet így jövője a kapcsolatomnak, ha a páro beéri heti eggyel, én meg napi egyszer szeretném? :( Annyit veszekszünk miatta, nem akarja megbszélni miért változott, sőt, olyanokat mond, ha erről mégegyszer kérdezem, akkor inkább szakít, mert nem érzi úgy, hogy ezt meg kéne indokolnia. Többször elmondta, hogy egy állat vagyok ,mert azok nem kontrolálják a vágyukat. :( Már pocsék. Abbahagytam a fogamzásgátlót, mert nem volt már értelme szednem. Most viszont a hormonjaim tombolnak. Ma azt mondta, akkor inkább ne találkozzunk, de ő nem hajlandó még egy setét azzal tölteni, hogy én kezdeményezek, ő durván viszautasít, én meg meg akarom beszélni miért. :( Amúgy jó eber, meg rendes, és seígtőkész meg minden, de ez... :(
2009. márc. 27. 07:54
Nekunk Parommal eleg furcsa a nemi eletunk, van amikor napi tobbszor is, es van amikor egy heten 1x... Ami szerintem gaz, az az, hogy alig par perc es elmegy... holott en meg csak akkor kezdek belejonni... :| ilyenkor ugy erzem magam mint egy hasznalati targy... van valami otletetek, hogy tudnek valtoztatni ezen? probaltam beszelni vele, de sikertelen...
2008. okt. 8. 21:38
Nálunk is ez a helyzet (fórumcím). Nagyon bosszantó tud lenni. A hormonszintje kicsit leesett a szteroidok miatt, aminek én iszom meg a levét. Ő egész jól elvan 4-5 napig szex nélkül, én viszont soxor úgy érzem, hogy az lenne a legjobb, ha minden nap, akár többször is összebújhatnánk... Ez van. Tavaly voltunk nyaralni, akkor a napi 5 (ALKALOMra gondolok, nem orgazmusra) megvolt, mikor hazajöttünk, muszáj volt minden nap találkoznunk, mert ha 2 nap nem láttuk egymást, már meg voltunk őrülve, és ki voltunk éhezve egy isteni szexre. Aztán idén komolyan kezdett gyúrni, szteroid-kúrán ment keresztül, és most, a 6 hónapos szünet ideje alatt leesett a saját hormonszintje, és nem kívánja annyira a szexet. Én meg nyomorgok itthon... :( Mondtam neki, hogy vegyen nekem egy vibrátort. Kiröhögött. Azt mondta, nekem erre nincs szükségem. Pedig ha tudnááá...
235. nyusz33
2008. jan. 17. 17:16

Én sem azt mondtam, hogy 100% soha nem volt orgazmusa a feleségének. Ez csak az egyik volt a lehetőségek között. Azt is felvetettem, hogy volt, de aztán .... (olvass vissza, nem akarom megismételni).

És azt gondolom, minden meglátás ad egy plusz alternatívát, hogy kitalálja, merre is induljon. Ha nem írunk semmit, akkor nem zakkan meg, az igaz - de előrébb se jutott volna. Nem hiszem, hogy arra vágyott, hogy társalogjunk vele, hogy "Hát, igen, bizony-bizony, van ez így!" és hasonlók :)

234. 0c97fbb607 (válaszként erre: 229. - Stabil)
2008. jan. 17. 14:30

A 10-et nem azért írtam ,mert ez az alap:)))

Csak volt rá példa.Mert én is tapasztalatból beszéltem,amikor ezt írtam.

Abban én is egyetértek nyusz33-mal,hogy szerintem is az első után a többi gyorsabban jön,egyre gyorsabban,míg végül elég egy mozdulat is.

De minden nő más,így én nem biztos ,hogy azt mondanám ,100%-ig biztos,hogy nem volt orgazmusa ,egyszer sem.

Lehet ,hogy nála így működik a dolog.

Amúgy a 10 nem is olyan nagy szó,ha van rá egy egész napod!:))))

233. Zizisicc (válaszként erre: 232. - Nyusz33)
2008. jan. 17. 14:18

:oDDDDDD


Azért nézzük tárgyilagosan. Többektől megkapta, hogy nem ismeri a nejét, pedig ezt kívülről néhány hozzászólás alapján nem lehet megítélni.

232. nyusz33 (válaszként erre: 231. - Zizisicc)
2008. jan. 17. 14:15
Mire gondoltál? Arra, hogy stabilnak valószínűleg orgazmusa volt? Azért ájult el? :D
231. Zizisicc (válaszként erre: 229. - Stabil)
2008. jan. 17. 14:02
Van benne igazság abban, amit írsz! :o))
230. stabil
2008. jan. 17. 05:51
ja és hogy olyan fokozat,hogy zsinórban élvez a nő???Na ezt kellene megtanulni pasiknak is...ki se kapcsolnám magam...
229. stabil
2008. jan. 17. 05:45

egy ideig csak olvasgattam,de mostmár beleszólok...

Egy kicsit összekuszálódtak itt a dolgok,Eggyesek it már 10-nél tartanak...a párom szerény 3 orgazmusából meg mondják kettő tuti kamu...??? Most hogy van ez?menten elájulok...

228. nyusz33 (válaszként erre: 226. - Cinka)
2008. jan. 16. 20:32

Lux Elvirát nem ísmerem (csupán néha a TV-ben láttam), de a saját tapasztalatomat - már megint :) - elmondhatom:

Eleinte kizárólag csiklónál sikerült orgazmust elérni. És elinte 1-szer/alkalom, mert ugyebár az emberi bőrnek is van tűrőképessége :D

Később már több is összejött, a szükséges idő zsugorodott. És elkezdett úgy működni, hogy az első csiklónál volt érezhető, a második picit lejjebb, a harmadik még lejjebb, és mondjuk 4-ikre már a hüvelyemben. (Nem úgy, hogy hétfő-kedd-szerda-csütörtök, hanem egy alkalommal). Akkor már nem kellett kézi segítség sem mondjuk az 5-ikhez, 6-ikhoz, stb.

Ez így ment mondjuk 10 éven át, napi rendszerességgel, de közben csökkent az a szám, ami ahhoz kellett, hogy "leköltözzön". Végül úgy saccolom, vagy 10 ezer orgazmus után (:D) eljutottam oda, hogy magától értetődő a hüvelyi orgazmus.

Na persze azt nem állítom, hogy BÁRMILYEN hüvelyi orgazmust ne lehetne még feljebb srófolni egy kis csikló-táji segítséggel...:D (De valahogy a spontaneitás miatt ez csak imitt-amott jut eszünkbe. Olyankor aztán mindig azt gondolom "Úristen! Hát miért nem ÍGY csináljuk mindig?!")

227. 0c97fbb607 (válaszként erre: 225. - Mr.az)
2008. jan. 16. 07:48

"de nem lehetett túlrossz ha egy hónapig elvolt vele. "


De,túl rossz volt,hogy egy hónapig is elvolt nélküled.

Az ember gyarló,ha valami élvezetet okoz neki ,akkor azt hajlamos túlzásba vinni...

226. Cinka
2008. jan. 16. 01:02
Szerintetek a vaginális orgazmus tanulható? Dr. Lux Elvira szerint igen, de a könyvében leírtakat nem igazán tudom követni (nem agyilag :DDD).
225. mr.az (válaszként erre: 221. - 0c97fbb607)
2008. jan. 15. 20:43

Akkor fokozzuk....

Januárban még órákat maszatoltam mire sikerült felkapaszkodnom a csúcsra.A partnerem reakcióira már nem is emlékszem,egyszerre nem tudok kétfele figyelni,de nem lehetett túlrossz ha egy hónapig elvolt vele.

Nade a lényeg,ahogy telt az idő nekem is egyre kevesebb inger elég volt,decemberben csak levetkőztem és...........és már öltözhettünk is fel,csípő mozgás nélkül.Fogod?

Szerintem ez menni fog az idén is,bár kicsit félek.Ha igy felgyorsultak az események akkor már lehet.....................le se kell vetköznöm?


Javaslatom a párodhoz:csökkentsd az elemek számát,vagy használj hagyományost.

224. nyusz33 (válaszként erre: 218. - Mr.az)
2008. jan. 15. 20:41

Nem, nem húztam fel magam nagyon - de tényleg ezért regisztráltam :) Talán túlteng bennem a kommunikációs hajlam? :D

Egyébként egy ponton félreértettél: amikor gondjaink voltak, akkor nem az 1 orgazmus/alkalom volt kevés, hanem a sorozatban majdnem 1, ami ugyebár matematikailag nézve végülis 0!

De ami miatt "beszálltam" az az, hogy reméltem, talán segíthet, amit el tudok mesélni.


(Ó, és ami a duracell nyuszit illet :D az a helyzet, hogy ilyesmihez csak abban az esetben fordulok, ha egyébként is túlteng közöttünk a szex , mert olyankor úgy is eszembe jut esetleg, hogy ő épp nincs itthon :D )

223. 0c97fbb607 (válaszként erre: 222. - Zizisicc)
2008. jan. 15. 15:36
csak hisz nekem!:)))
222. Zizisicc (válaszként erre: 221. - 0c97fbb607)
2008. jan. 15. 15:26
Úgy látom, meg leszel harapva! :oDDDDDDDD
221. 0c97fbb607 (válaszként erre: 219. - Mr.az)
2008. jan. 15. 15:23

Akkor fokozom!:))))

Igaza van nyusz33 -nak abban ,hogy az első orgazmus a "legmegerőltetőbb",mert azt a legnehezebb elérni,a többi egyre sürűbben és kevesebb inger hatására is megtörténik.

Mígnem eljuthat addig egy nő,hogy szinte zsinórban élvez,elég egy csípő mozdulat is hozzá,aztán van egy olyan fokozat is ,amikor szinte folyamatosan,ameddig bírják az izmai ,a megfeszülést.

A duracell poén ,nagyon jó volt ,jót nevettem rajta:DDD

...és még tudom fokozni, mindezek után a párom ,még mindig többet akar,és én vagyok az aki "kevesebb" szexel beérem,és én mondom ,hogy elég már!!!:D

220. Zizisicc (válaszként erre: 219. - Mr.az)
2008. jan. 15. 15:06
:oDDDDDD
219. mr.az (válaszként erre: 214. - 0c97fbb607)
2008. jan. 15. 14:47

És ha valaki ezt még tovább fokozza azt megharapom!Ha elájul,ha nem.

Mindig tudtam hogy a száraz elem gyártás is a nők boldogulását segíti.Hány elemes duracel nyuszit használtok?



Jó,nekem 15 volt:P

2007-ben, összesen.

De igy is tulteljesítettem a tervet,eredetileg havi 1 volt kitűzve,de valahogy másként sült el a dolog.

218. mr.az (válaszként erre: 203. - Nyusz33)
2008. jan. 15. 14:41

Asszem egy ilyen őszinte tényfeltáró vallomás után nehéz lessz ezt a dolgot tovább srófolni.Nekem már az elején sántított a dolog,de Te minden kételyemet eloszlattad.

Egy dolog van amit azért nehezen hiszek el,bár nincs jogom kételkedni a szavaidban,mégpedig hogy minden alkalommal több orgazmusod van,vagy kell lennie.És ha még is csak egyszer sikerült nem értékelted túl a "kudarcot"?Saját magad hajszoltad bele,felfújtad a dolgot.

Minden esetre tiszteletre méltó az őszinteséged.

Nekem az tetszik benned a legjobban hogy kommunikálsz,ha gondod van nem szavazásra teszed fel a dolgot,vagy a barátnődddel beszéled meg hanem avval akire tartozik.

Nagyon felhuztad magad hogy regisztráltál?

217. 0c97fbb607 (válaszként erre: 215. - Nyusz33)
2008. jan. 14. 21:57
Értem én!:)))
216. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 215. - Nyusz33)
2008. jan. 14. 19:46
Errol is irhatnatok ki szavazast :))
215. nyusz33
2008. jan. 14. 19:43

Kedves myly!

OK, amit írtam illusztrálás volt: mint mondtam, ami gyanus, az a bonyolult értelmes mondat józan prezentálása. Sajnos, hogy itt nem hallható, hogyan is szoktad azt mondani, hogy "Elég már!!!". De ez ugye nem egy bonyolult mondat, alannyal, állítmánnyal, tárgygyal, meg minden, mint amiről itt szó volt, pl. "volt egy kisebb, és utána alig egy percen belül egy nagyobb" vagy "már kettő volt nekem, most már te jössz".

Tehát: nem kell feltétlen elájulni, de nem hiszem, hogy közben, közvetlenül orgazmus után összeszedett és higgadt mondatokat tud egy nő mondani...

214. 0c97fbb607 (válaszként erre: 212. - Sasa1974)
2008. jan. 14. 08:37

Nem:)

Símán elmegyek 10 ig ,ájulás nélkül,és igen ,szokatam mondani ,ELÉG MÁR!!!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook