Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom nem engedi, hogy a szüleimnél legyek a kislányommal 2 napig fórum

A párom nem engedi, hogy a szüleimnél legyek a kislányommal 2 napig (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
76. csilla80 (válaszként erre: 75. - Medina26)
2010. júl. 24. 15:00
Jajjj Isten ments, :-((( nem akarom en leharapni a fejed,csak felhivni a figyelmedet arra,hogy amit teszel az nem jo se neked,se a lanyodnak!
75. Medina26 (válaszként erre: 72. - Csilla80)
2010. júl. 24. 14:59
Jól van oké nem kell azért leharapni a fejem. Anyuval megpróbálok beszélni. Ha továbbra is ezt csinálja akkor egy jó darabig nem taliznak.
74. mamcili (válaszként erre: 65. - Medina26)
2010. júl. 24. 14:56

de nem várhatja el, hogy mellette éld le az életed...

sőt azt sem hogy függj tőle...

és azt sem, hogy ne éld az életed...

felnöttél családod lertt de őt szereted és fogsz menni hozzá, stb...

de ő most lelkileg zsarol téged..

2010. júl. 24. 14:55
A kisgyerekeknek van egy nagyon rossz szokásuk: akkor is megbetegszenek, amikor nem nálunk vannak. Ha meg majd bekerül az óvodába, akkor meg menetrendszerűen. Így erősödik az immunrendszerük. Nem védhető ki.
72. csilla80 (válaszként erre: 69. - Medina26)
2010. júl. 24. 14:55

Veled tenyleg baj van,de nagy! Es ennek a lanyod latja karat,es a kapcsolatod!

Hallottad mar,hogy ami nem megy nem kell eroltetni??????????

71. mamcili (válaszként erre: 63. - A14deb9047)
2010. júl. 24. 14:54

gratulálok:)

hogy sikerült felállnod?

2010. júl. 24. 14:54

Először azt hittem, csak vicc ez az egész, majd miután végig olvastam a hsz-eket, rájöttem, hogy nem!

Nekem aztán soha senki nem tilthatná meg hogy a saját anyámnál aludjak!!

Ez őrület!! Tudom, hogy vannak ilyen pasik, de én nem tudnék így élni!

Ha, ahogy írtad is, nem valami jó a kettőtök kapcsolata a pároddal, én villámgyorsan lelépnék!!

69. Medina26 (válaszként erre: 66. - Csilla80)
2010. júl. 24. 14:52

Igen, az a baj velem h anyuval is akarom tartani a kapcsolatot a lányomat se akarom el idegeniteni tölle és szükségem van a páromra.

Azt hiszem ha megyek a lányomért rákérdezek h miért csinálja ezt, ha merem. És persze nem kell egyböl az ügyeletre v a kórházba mennünk.

68. Pipőci (válaszként erre: 65. - Medina26)
2010. júl. 24. 14:52
Na ne! Ő is azt gondolja, hogy "mégiscsak a lányom"? Nem hiszem. Miért ragaszkodsz hozzá foggal-körömmel, amikor árt Neked és a gyermekednek is?
67. Kata Tünde (válaszként erre: 58. - Medina26)
2010. júl. 24. 14:50
Érzi hogy nincs rendben valami azén 2 éves nagyobbik lányom a végén olyan erőszakos lett mint az apja.Miután elmentünk 1 hónap után kezdett megnyugodni de sokkal jobban kellett vele foglalkozni mint az 1 évessel jobban megviselte őt minden.
66. csilla80 (válaszként erre: 58. - Medina26)
2010. júl. 24. 14:50
Ne haragudj,de veled is vmi baj van,ha ezek utan meg mindig oda akarod vinni... hat persze,hogy lebetegszik es rossz lesz,ha mindent raeroltettek ti is es a mama is!
65. Medina26 (válaszként erre: 59. - Pipőci)
2010. júl. 24. 14:50

Anyu kerek perec megmondta soha nem teszi be a lábát hozzánk.

Illetve mikor átmentem és a legelsö alkalommal ott voltam megjegyezte nekem nem kötelező ott maradnom. Multkor még azt is mondta semmi közöm hozzá h ö mit csinál ö se kérdez h mi van velem én se kérdezzem.

Nagyon ellenséges lett velem, mindenért engem hibáztat mert eljöttem otthonról és ott hagytam öt.

De ö még is csak az anyám.

2010. júl. 24. 14:49
Állj a lábadra,vagy egész életetre az ő kénye kedvére fogsz élni,az meg téged fog kiégetni.
2010. júl. 24. 14:49
Ma már 28 éves, kint él Angliában, műszaki informatikus, lett otthonom, lediplomáztam és élünk mindketten, mint hal a vízben. Ahogy a képeimen is látszik...
62. mamcili (válaszként erre: 55. - A14deb9047)
2010. júl. 24. 14:47
és most mi van veletek?
61. velociraptor (válaszként erre: 40. - Kalido)
2010. júl. 24. 14:46
inkább most legyen sértődött, mint később zsarnok-elfér a duzzogása nem?
60. Kata Tünde (válaszként erre: 35. - Mamcili)
2010. júl. 24. 14:45
Most már igen. Már nem tud nekem meg a lányoknak ártani.
59. Pipőci (válaszként erre: 51. - Medina26)
2010. júl. 24. 14:44

Nem értelek... nem jó a kapcsolatod a szüleiddel, mégis erőltetsz valamit, ami nem jó. Azért abban, ahogy a párod reagál, van némi igazság... Ha mondjuk a sógornőm elhozná párszor a kislányát és mindig betegen vinné haza, én mélyen elgondolkodnék, hol van nálunk a hiba...ha meg kórházba kerülne egy alkalommal... nem is tudom, nagyon bántana.

Miért nem a szüleid látogatják a kislányt nálatok? "Felügyelhetnéd", mit mondanak neki, mégis vele lennének, Te is nyugodt lennél, a párod is... megoldható intelligens emberek között. Némi kompromisszum.

58. Medina26 (válaszként erre: 53. - Mamcili)
2010. júl. 24. 14:44
Igen nagyon sok probléma van a lányommal, teljesen más mikor haza jön, mindenkin átnéz utálatoskodik. Sajnos engem se tisztel mivel a munkám miatt anyu nevelgette. Aztán mikor 1-2 hétig nem látja a mamát, nem visszük nagyon rendes szó fogadó. Tudom h nagyon megviseli, de nem gyözöm vele éreztetni h nagyon szeressük és a mamais csak épp nem jövünk ki vvmi jól. Lassan kivagyok.
57. mamcili (válaszként erre: 51. - Medina26)
2010. júl. 24. 14:43

engem nem érdekelne a veszekedése...

de a gyerekem egészsége nagyon fonmtos lenne...

márpedig te irod, hogy ellenetek hangolja a gyereket...


Ez nagyon nem jó...

56. era06 (válaszként erre: 25. - Kalido)
2010. júl. 24. 14:42

Miért? Te sem engednéd, hogy az anyukájánál aludjon? Menjen! Nincs ebben semmi kivetnivaló.

Ma csak anyukádhoz nem enged, holnap a boltba sem mehetsz majd egyedül,Holnapután felpofoz, ha köszönsz a szomszédnak mert... más is van

55. a14deb9047 (válaszként erre: 38. - Mamcili)
2010. júl. 24. 14:41
Elmenekültem 33 kilósan a 2 éves kisfiúval a nyakamban egy szál ruhában, a kézitáskában a személyes irataimmal és egy havi fizetéssel 140 km-nyire a szüleimhez. Mindenem ott maradt. De azok csak tárgyak voltak.
54. Medina26 (válaszként erre: 44. - Kalido)
2010. júl. 24. 14:41

Eleinte kijöttek egymással, aztán most meg egymásnak mennének, h miért nem tudja senki.

Meg kéne probálnod leülni vele h miért nem akarja h átmenjetek. Tudom kicsit nehéz, én néha nem is merem mondani neki mert tudom h felhuzza magát. de a végén még is csak meg egyyezzünk valahogy.

2010. júl. 24. 14:40

így ahogy leírtad nekem lelki eredetúnek tünik:(

nem biztos hogy jó amit csináltok...lehet nem kéne erőltetni ami nem megy...


nem tudom mi van a háttérben, de a kicsitek nagyon nagy radar, már bocsi, hogy így mondom...

iszonyú gyorsan felveszi a feszültséget...

és ez náluk nem ritkán betegség formájában jelenik meg...

védekezik...

52. Pipőci (válaszként erre: 40. - Kalido)
2010. júl. 24. 14:39

Bocs, hogy ilyen egyenes vagyok, de bántalmaz téged, vagy legalábbis kilátátsba helyezi? Mert egy ilyen egyszerű és természetes dolgon az ember nem gondolkodik, filózik ennyit... mert ha csak arról lenne szó, hogy megsértődne pár napra, az nem hiszem, hogy visszatartana téged... Én azt hiszem, hogy valójában vagy bántalmaz is fizikailag, vagy fenyeget vele, vagy lelkileg "ostromol".... Abszolút agresszív ember jellemvonása, hogy megpróbálja elzárni a társát a külvilágtól, az emberi kapcsolatoktól, legyenek azok baráti, rokoni, szülői kapcsolatok. Elsősorban magát akarja ezzel biztosítani, hogy egyedüli legyen a számodra, ne legyen lehetőséged másokkal beszélgetni, ismerkedni, stb. és elvágja annak az esélyét is, hogy segítséget kapj valakitől, ha kérsz.

A pasid nagy bajban van, de Te és a gyermeked is abban lesztek, ha nem lépsz határozottan és gyorsan.

2010. júl. 24. 14:39
Nem váltunk el valami szépen, én össze csomagoltam és a lányommal párommal ujházba jöttünk, anyunak ez nem tetszett. Arrol nem is beszélve h ellenünk uszitja. Ez rossz de még se tilthatom el a mamától. Most is ott van 1 hetes veszekedés után párommal átvittük ha beteglesz nem is tudom mit tegyek.
50. kalido (válaszként erre: 47. - Medina26)
2010. júl. 24. 14:35
Az ilyesmi lehet lelki eredetű is.
49. 40163fd81d (válaszként erre: 44. - Kalido)
2010. júl. 24. 14:35
,,,és nálad mi lapul a látszat mögött?:))
48. kalido (válaszként erre: 43. - Medina26)
2010. júl. 24. 14:35
Ilyenkor mi a baja a kislánynak? Beteg lesz?
47. Medina26 (válaszként erre: 45. - Mamcili)
2010. júl. 24. 14:35
Valami virus megtámadta a gyomrát. Ez bárhol elö fordulhat. A pech az volt hogy sorozatban volt beteg 3 szor vittük át, vagy nátha, szemgyulladás.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook