Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A párom is olvassa a naplómat! fórum

A párom is olvassa a naplómat! (beszélgetős fórum)


1 2 3
35. a7a90ace89 (válaszként erre: 1. - Gyöngyi)
2007. júl. 21. 10:30

Az én Barátom is rátalált az internetes Naplómra. Semmi kifogásom ellene, hisz csak olyat írok bele, amiről más is tudhat.

Meg aztán csak Ő tudja, hogy abban Róla van szó, személy szerint. Mások nem ismerik Őt.:))

34. Teráz (válaszként erre: 31. - 0c97fbb607)
2007. júl. 21. 10:30

Határozottan egyetértek Veled!

Nevetséges ......

33. Teráz (válaszként erre: 32. - Mazsi-drazsi)
2007. júl. 21. 10:27
Gondolom Te a saját naplódra gondoltál amit talán az íróasztalod fiókjában féltve őrzől,nem arra amit itt vezetsz......
2007. júl. 19. 23:34
én nem szeretném, ha olvasnák a naplómat, annyira titkos!!!
31. 0c97fbb607 (válaszként erre: 27. - Gota)
2007. júl. 19. 23:01

Hoxa napló privátszféra?:)))Ami csak a tiéd?

Ezt tényleg nem értem?

Hogy oldod meg?A naplód elejére odabiggyezted,hogy minden idegennek,de apa,anya,kedves férjem,panni barátnőm kéretik nem elolvasni,mert ez az én magán szférám:D?

Az itteni naplók publikusak,az olvassa aki akarja.Ha nem akarjátok ,hogy olvassák,akkor vegyetek egy füzetet,meg egy tollat.

Na ha abba beleolvas valaki,az már bizony a privátszféra megsértése.

Ha valakit zavar,hogy a férje,vagy a barátnője ,vagy ismerőse esetleg utánna olvas a fórumokon,vagy beleolvas a naplójába,az bizony szerintem azt jelenti,hogy .....

30. CILUSKA (válaszként erre: 28. - Gota)
2007. júl. 19. 12:20

A családod és az ismerőseid az adatlapod és a naplódban leírtak alapján be tud azonositani, felismerhető vagy.

Kár titkolózni.

29. Teráz
2007. júl. 19. 12:12
Minek ír itt naplót az a személy,aki nem akarja hogy egyes emberek elolvassák.Írdd le saját személyes naplódba, amit mással nem szeretnél megosztani.Én mindig,mindenhol,mindenki előtt nyíltan vállalom azt amit kimondok,érzek,leírok.Ez az egész egy nagy marhaság!!Ha IDE leírod ,tudd ,hogy akárki elolvassa,talán még olyan is akiről nem is sejtenéd,hogy itt jelen van .
28. gota (válaszként erre: 25. - CILUSKA)
2007. júl. 19. 11:26
Igen, lehet, de akkor sem tudják, h én vagyok az. Pont ez a lényege!
27. gota (válaszként erre: 24. - 0c97fbb607)
2007. júl. 19. 11:25

Ezt rosszul látod. Persze lehet, h Te alapvetően máshogy írod a naplódat, mint én. Én a hozzám közel állókkal (akik szerencsére elég sokan vannak) meg tudok beszélni mindent...

Ahogy korábban is írtam, szerintem mindenkinek, aki igényli, jár egy privát szféra, ami csak az övé. És nem arra kell gondolnod, h ezek komoly dolgok, nálunk pl. Apának a privát szférája a CD gyűjteménye, meg ilyesmi...

Nekem meg igényem van a Hoxára, ami csak az enyém... Ennyi. Nem tudom, hogy ez így érthető volt-e, szerintem valahogy nagyon elkommunikálunk egymás mellett... :)

2007. júl. 19. 08:07

Ez nem őszinteég-kérdése. Ha a barátnőm olvasná nem zavarna, de itt nagyon "csajos" dolgok vannak.

pl.Azt mondja miért számít, hogy mit ettem vagy hgy fogytam-e fél kilót...Ezt Ő nem érti, akkor meg minek olvassa?

25. CILUSKA (válaszként erre: 23. - Gota)
2007. júl. 18. 16:49

És Te honnan tudod leellenőrizni,hogy a családodból, vagy a barátaid közül ki olvassa el esetleg a naplódat ?

Lehet, hogy olvassák, csak Te nem tudsz róla !

24. 0c97fbb607 (válaszként erre: 23. - Gota)
2007. júl. 18. 16:38

A legtöbb ember így vagy ezzel,ne aggódj nem csak te vagy ilyen.

Viszont pont ez az alapja annak,hogy egy családtaggal,vagy szomszéddal,max az időjárásról,meg a gyerekekről mertek beszélni,semmi másról.

Ha egy picit több nyitottságot ,megértést és őszinteséget vállalnának be az emberek,akkor meglepő módon,mások is megnyilnának.

Tehát pont a téged körülvevőkkel nem vagy őszinte.

Mint mindenki más.

23. gota (válaszként erre: 22. - 0c97fbb607)
2007. júl. 18. 16:28

Igen, de engemnem érdekel, hogy ismeretlen emberek mit gondolnak rólam... Az viszont, hogy a környezetem mit gondol, az igen.

Én ezért nem szeretném, ha a családomból, vagy a barátaim közül elolvasná bárki is...

22. 0c97fbb607 (válaszként erre: 21. - Gota)
2007. júl. 18. 16:14
Épp ezért nem is írod le kötetlenül ami foglalkoztat,hanem minden egyes szavát,mondatát úgy fogalmazod ,hogy azt mások is elolvasshassák.
21. gota (válaszként erre: 20. - 754c7e07c3)
2007. júl. 18. 15:55
Szerintem az ember a naplóját elsősorban magának írja... Az egy dolog, hogy itt ismeretlenek elolvassák. Az engem sem zavar... De ha olyanok olvasnák el, akik közel állnak hozzám és ismernek, az zavarna. Mert nem tudnám olyan kötetlenül leírni azt, ami éppen foglalkoztat...
2007. júl. 18. 15:49
S akkor mi van? Ha jólesik neki olvassa. Vagy minek írod?
2007. júl. 18. 15:14
Köszönöm a sok véleményt! Sokan megerősítettetek, hogy mégsem vagyok olyan "gázos" ezzel a problémámmal, de néhányan akik az ellenkezőjét írtátok, azon is elgondolkodtam...talán mégis el fogom tudni fogadni.Abban nem bízom, hogy ezután nem fogja olvasni...igaz, nem is ígérte meg. Köszi:Gyöngyi
18. gota
2007. júl. 18. 11:24

Ez olyan, mintha mondjuk elolvasná az e-mailjeimet. Pedig abban sincs semmi olyan, amiről ne tudhatna, de mégis... Én sem olvasom el az ő e.mailjeit, SMS-eit, stb. Mert ez alap. Megbízunk egymásban, és mindenkinek hagyni kell egy ún. saját zónát, ami az övé...

Pl. Apának van egy saját dolgozó szobája... Nincs ott semmi különös, ott vezeti a CD katalógusát, meg a DVD listáját, stb. Én ott nem turkálok, mert neki meg az a "magánélete", ami tőlem független.

Én igenis híve vagyok annak, hogy mindenkinek legyen külön bejáratú szférája, ami csak az övé... És itt most egyáltalán nem arra kell gondolni, hogy titkolunk valamit egymás előtt.

2007. júl. 18. 11:00

Engem nem zavarna.

Az meg más téma, hogy nem akarja elolvasni. Még a gépemen is fenn van egy része, de azt se olvasta el.

Utál olvasni...:)

16. Hobitka (válaszként erre: 12. - Teráz)
2007. júl. 18. 10:53
Én sem úgy értettem, hogy vannak dolgok amiket nem beszélek meg a férjemmel. Persze, hogy mindent megbeszélünk. De ő is más dolgokról beszél a barátaival, mint én a barátnőimmel. Engem nem tud lázba hozni, hogy miképp lehet még tuningolni egy számítógépet, vagy pl a kocsik sem érdekelnek. És még sorolhatnám mennyi olyan téma van, amiről tuti, hogy egy pasival jobban el tud beszélgetni, mint velem. És ez fordítva dettó így van. Itt a csajokkal minden olyan dologról lehet beszélgetni, ami őt nem érdekli. És a naplómban is leírhatom ezeket. Szerintem egy kapcsolatban nagyon fontos, hogy legyenek az embernek magánterületei, ahova a másik nem lát be. Nem feltétlenül azért, mert titkolnivaló dologról van szó. Ő regisztrált egy autós oldalon. Egyszer olvastam bele, miről irogatnak. Sikítva menekültem. Tipikus pasi-tracsi volt. Nem vagyok kíváncsi ő ott miről beszélget. De nekem is had legyen már egy "saját oldalam"...
2007. júl. 18. 10:27
De miért is zavar valakit ha párja olvassa a dolgait?
14. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - Gyöngyi)
2007. júl. 18. 09:33

A napló célja az,hogy gondolkodásra késztessen az álltal,hogy leírod a gondolataid,amikor írsz odafigyelsz és folyamatosan gondolkodsz közben.

Lenyugtasson,ha kiírod magadból azokat a dolgokat,amik heves érzelmeket váltanak ki belőled.A napló célja az,hogy bármit leírhass,kiadhass magadból őszintén,anélkül,hogy bárki megfeddne emiatt.

A napló célja,hogy megnyugvásra,megoldásra lelj az álltal,hogy időt hagysz maganak a gondolkodásra.

A napló egy "képzeletbeli barát",soha nem él vissza az őszinteségeddel.

Ez a napló nem napló,csak annak hívják.

Ez a napló arra való,hogy megoszthasd másokkal ,az olyan dolgaid,amiket szívesen megosztanál,mert kikivánkozik.

Döntsd el,hogy meg akarod e osztani,vagy mégsem.

2007. júl. 18. 08:50
egyszerű a megoldás.nem kell nyilvános naplót írni és akkor a férj sem fogja olvasni.
12. Teráz (válaszként erre: 10. - Hobitka)
2007. júl. 17. 22:06

Én ezt határozottan másképp gondolom,én a FÉRJEMMEL ,nem a barátnőmmel osztom meg minden gondolatom,titkom .Mi ketten szövetségben,

hosszú-hosszú idő óta . Sosem volt még semmi amiről nem tudhatott volna .Ha már az a férj elolvasná,vagy elolvassa, komoly bizalmatlanságra utalhat .Engem határozottan boldoggá tesz,hogy VELE mindent megbeszélhetek ,és soha semmi eltitkolnivalóm nincs.

2007. júl. 17. 21:55

Én itt vezetek egy napló-félét, amit bárki elolvashat.

A magánügyeimet egy kis határidőnaplóban írom le, csak magamnak.

Más az internetes napló és más a saját napló.

Igaz az, hogy ez egy csajos oldal, de ne felejtsétek el, hogy mi pasik is vagyunk itt szép számban.

10. Hobitka (válaszként erre: 9. - Mazsi-drazsi)
2007. júl. 17. 21:43
Teljesen egyetértek veled. Ezen kívül ez egy csajos oldal. Az ember a barátnőivel máshogy, másról beszél, mint a párjával. Én se szeretném, ha beleolvasna....
2007. júl. 17. 21:36

Szerintem azért zavar, mert az más, hogy ismeretlen idegenek olvassák, és gondolnak, amit gondolnak.

De amikor valaki közeli ismerősöd olvassa ugyanezt, akkor már nem mindegy a véleménye és lehet, hogy olyat is olvas, amit nem szeretnél vele megosztani. Nem nagy titkokra gondolok.

Amit itt leírsz, az a magánügyed marad, de ha a barátod el tudja olvasni, az már nem magánügy úgy.

És mindenkinek szüksége van egy saját világra is. Itt még visszajelzést is kapsz róla.

8. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Gyöngyi)
2007. júl. 17. 15:17

Ne zavarjon!

Engem sem zavar ha a barátom elovassa a naplómat.

2007. júl. 17. 15:16
Megértelek...hiába imádom mindennél és mindenkinél jobban a páromat, és semmi titkunk egymás elött mégsem szeretném, hogy rendszeres olvasója legyen a naplómnak... a napló azért van, hogy az én szemszöngemből kíirjam a saját csip csup kis dolgaimat...
6. Teráz (válaszként erre: 1. - Gyöngyi)
2007. júl. 17. 14:44

Szerintem amit a világ elé társz,miért ne olvasná pont az a személy aki számodra nagyon fontos.

Ha titkolsz előle valamit az már elég nagy probléma.Az őszinteség szinte mindennek az alapja.

Az én férjem még sosem akarta elolvasni(bár nem igazán itt szertenék komolyabb témákról naplót vezetni),egymás előtt nincs titok egy igazán jól működő kapcsolatban.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook