Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom az exével beszélget, mi legyen? fórum

A párom az exével beszélget, mi legyen? (beszélgetős fórum)


1 2
3. Idhikai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 18. 14:22
Korán kerültél a képbe. Ők még nem szakítottak... innét távolról nézve.
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 18. 14:18
Ez arra utal,hogy még közük van egymáshoz.Szerintem ne bonyolítsd az életed vele.
2021. jan. 18. 14:08

November környékén kezdtünk el beszélgetni, és akkor ő még benne volt egy 3,5 éves kapcsolatban. Aztán karácsonykor hirtelen szakítottak, azt mondja, közös megegyezés alapján, mert nem volt bennük sok közös, és nem voltak már szerelmesek egymásba. Mivel mindkettőnkben elkezdtek már egy ideje éledezni az érzések, karácsony utánra datáljuk, hogy megpróbáljuk együtt. Komoly szándékú emberről van szó, csak hosszú kapcsolatai voltak, pár napja a családjának is bemutatott és néhány barátjának, érezteti, hogy szeret engem és fontos vagyok. Nyilván korai ez a kapcsolat még nagyon, de zavar, hogy az exe még mindig szerves része az életének. Naponta beszélgetnek, amivel egészen addig nem volt problémám, míg észrevettem, hogy ő és a barátnője folyamatosan az oldalamat bújják. Ő volt az, aki először rám írt és közölte velem, hogy haragudott rám egy ideig nagyon, de most már csak V-nek akar jót (a srácnak). V mondta, hogy a lánynak elég kemény élete volt eddig és alapvetően szeretnének haverságban maradni, ám (nagyjából 3 napja) túl sok lett ez az egész.


Instagramot használok, ahová ki szoktam tenni sztorikat, általában vicces szándékkal. Január 7-én valami olyasmit tettem ki, ami utólag kiderülve nem esett jól V-nek, ezt pedig az exe napokon át őrizgette és pont azelőtt dobta be neki, mielőtt a családlátogatás lett volna. Láttam, hogy egész nap baja van velem, aztán kinyögte este, hogy ez, és hogy az exe számolt be róla. Nyilván nekem is szólnom kellett volna, hogyha belefut egy haverja által, ne vegye komolyan, de az exére kiakadtam és nem értettem, miért kellett egy hétig várni a “tájékoztatással”, ha csak védeni akarja V-t a csalódástól? Ő egyébként szentül hisz ebben és az ex ártatlanságában, én viszont szkeptikus vagyok, mert egyértelműen sz@rt akart kavarni.

Akkor “borult” a bili, mikor a konyhájukban főzve észrevettem, hogy jókat mosolyogva beszélget a lánnyal - előttem. Úgy döntöttem, ráírok, hogy hagyja ezt abba és ne akarjon beleavatkozni, mire elkezdődött a személyeskedés. Olyanokat hozott fel ellenem, amiket V mondott el rólam, és azt mondta “túl szórakoztató vagyok, hogy kiszálljon az életemből”. V-nek elmondtam, hogy mi a helyzet, mire kisebb veszekedés kerekedett belőle, hogy az ex nem akart rosszat; pláne akkor, mikor felvetettem a lánynak is, hogy mi lenne, ha én forgatnám ki azokat, amiket ő posztol és küldeném el a leendő párjának. Erre teljesen sokkos állapotba került, V-t hívogatta, én kinyomtam, hogy előttem mégse telefonálgassanak, és tulajdonképpen én jöttem ki a helyzetből rosszabbul, mert a bosszúállásom rosszul jött le V-nek. Az tény, hogy rosszul kezelem a személyes “támadást”, de vele nem tudtam megértetni, hogy az exe viselkedése már túlmutat a V-vel való törődésén. Következő nap megígérte nekem, hogy megmondja, hogy hagyja ezt abba (bement mèg a munkahelyére egy cuccért), viszont az láthatóan nem zavarta őt, hogy butának és mérgezőnek nevezett, mint annyira, mikor én használtam rá más jelzőt (nem obszcénkedtünk). V persze hevesen hárított, elmondta, hogy szeret, és hogy ő már a múltja része... mégsem bír egy részem túllendülni ezen. Az exe elárulta neki, hogy attól fél (?), hogy egyszer arra kérek V-t, hogy szakítsák meg a kapcsolatot, mire őszintén feleltem, hogy végső soron ezt szeretném. V azonban közölte, hogy biztos nem fogja letiltani, elvégre ő sem szabja meg nekem, kivel beszélgetek. Ez tény, de én nem is csevegek az exemmel, és nem is próbált meg engem befolyásolni, “védeni”! Szóval ennyiben maradtunk, megígérte, hogy a társaságomban nem fog neki írogatni, de engem akkor is zavar. Jogosan, vagy csak én dramatizálom túl?

Ha van itt valaki, aki hasonló szituáción ment keresztül, érdekelne, hogyan birkózott meg vele. Nem akarok hisztis libának tűnni, de nem is akarok fojtott haraggal élni. Köszönöm a válaszokat! :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook