Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom akit nagyon szeretek egy kis vita miatt képes... fórum

A párom akit nagyon szeretek egy kis vita miatt képes... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

9. babyapocakban (válaszként erre: 8. - Epresturmix)
2022. márc. 26. 15:47

Ez jó! 😂 Legalább te nem sírtál, ő meg jól helyretetted. Jó ezt az elején tisztázni.


FI! Fussál vele össze valahogy barátokkal az oldaladon, mosolyogva, fagyival a kezedben. Tegyél róla, hogy lássa a másik, hogy szuper jól vagy és nem működik az érzelmi zsarolás. Aztán ha emiatt visszamegy, vagy inkább el... megoldódik a dolog.

2022. márc. 26. 12:21
Nálunk egyszer volt ilyen az elején! Megmondtam neki, hogy ehhez már öreg vagyok! Ha nem szól hozzám, az csak neki büntetés, én ugyanis remekül elvagyok egymagam és elkerülgetem a lakásban egész nap! Azóta nincs ilyen! 😀
2022. márc. 26. 12:16
Játszmázó kis p*csvirág, sírjon miatta az anyja.
2022. márc. 26. 11:56
Érdemes egy ilyen ember miatt sírni👍
2022. márc. 26. 08:58
Nagyon gyerekes a viselkedése.
2022. márc. 26. 07:59
Ne sirj. Nem érdemli meg.
2022. márc. 26. 07:41

Durcás kisgyerek üzemmód, ismerem. Nem nőtt még fel. Ráadásul tudja, hogy nagyon fáj neked, ezért csinálja. Ha nagyon szeretne, nem tudna ekkora fájdalmat okozni neked.


Mennyi ideje vagytok együtt?

2022. márc. 26. 07:16

Ha megbeszélés után is visszatérően így tesz, akkor kár az idődet rápazarolni... A jó párkapcsolatban mindkettő fél igyekszik a másikat boldoggá tenni.

Az egyoldalú törekvést csak a képzeleted hajtja. Nézz szembe az igazsággal: valahol, valaki más vár rád, hogy boldoggá tegyen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook