Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom, aki szeret engem, már nem kíván. Mit tegyek? fórum

A párom, aki szeret engem, már nem kíván. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. aug. 21. 16:25
Nem bántodtam meg,másként működünk,Te ezt igy oldanád meg én meg nem.neki ez nem hiba,csak egy dolog amit meg lehet oldani.De ha nem oldodik meg,attól én még szeretem,és ő is engem.És meg vannak lepődve emberek azon,hogy már nem léteznek hosszú kapcsolatok,mert a problémát úgy kezelik,hogy kit érdekel szerzek másikat.
63. a78769861b (válaszként erre: 62. - Hencsi24)
2012. aug. 21. 13:12

Nem vagyok tökéletes és nem akartalak megbántani, de mindazt amit most ide nekem írtál, magad igazolására írtad, nem pedig érvként.... szóval többet ide nem írok, sajnos az van, amire én gondoltam... magyarázod a bizonyítványod magadnak.

Nem bántás ez, csak megállapítás és azért nem voltam kedvesebb, hátha a nyers szó kizökkent ebből az állapotból... de nem.


Tedd ahogy jónak látod.

62. Hencsi24 (válaszként erre: 60. - A78769861b)
2012. aug. 21. 09:13
nem azért irtam,hogy mindenkinek vannak hibái mert,félek magamnak bevallani a tényeket.És ezek szerint Te teljesen tökéletes vagy:)És ha elcseszneém az életét,vagy már elcsesztem volna,bizonyára kihajitani,vagy lenne olyan jele,hogy pl.sz.rik rám,nem érdeklődik,stb.ez az egész kérdésem arra irányult leginkább,hogy a férfiak között van-e olyan akinek kevesebb az igénye,nem pedig arra hogy a következményeket megvitassuk,és itélkezz.Ez a tolerancia sem arról szól,hogy a falat vakarom kinomban,hanem arról,hogy megértsem,azt akit szeretek.Ez a probléma amiról szó van nem ver éket közénk,magam is el tudom dönteni mi az ami belefér a negativ oldalba,ha rád hallgatnék kidobnám,aztán felszednék lehet olyat akivel ez is jó,és biztos vagyok benne,hogy neki is lenne olyan hibája amit el fogok viselni azért mert szeretem,mert hogy hibája mindenkinek van,ez tény!És ennek ellenére az is lehet hogy x idő múlva igazad lesz,de szerintem te sem hagytál még el senkit csak azért mert az ismerősöd azt mondta,te viszont úgy reagáltál,hogy szereted.Te objektiven látsz engem és a kapcsolatot,én szubjektiven és a kettő között a különbség az érzelem,amit nem lehet semmissé tenni csak azért mert te azt mondod,hogy elcseszem az életét.
61. syria (válaszként erre: 59. - Hencsi24)
2012. aug. 18. 13:15

Akkor hajrá, tolerálj, küzdj egy életen keresztül.


Egyetértek ernestoo hozzászólásával.

2012. aug. 16. 16:12

Egy dolgot jegyezz meg: ha a saját félelmedet a változástól mindennemű olyan kifogásokkal "igazolod", mint pl. "hibája mindenkinek van és probléma is" vagy hasonlók, akkor buktad az egészet... ennek ellenére tartom, hogy ha elkezded b@xogatni szóban ezzel a problémával, akkor is.

Ha nem tudod ösztönből újra elcsavarni a fejét, akkor megelőzhetsz egy (illetve két) elqrt életet, ha most változtatsz radikálisan.

2012. aug. 15. 16:17
Köszönöm azoknak akik megprobálták átérezni mi a helyzet.Biztos én vagyok naiv,hogy probálok javitani rajta,de ha belegondolok,hogy az a pasi akivel ezen a téren jó volt az meg annyit se kérdezett meg,hogy hogy vagyok.A hagyd ott a francba,meg mit foglalkozol vele,az nem megoldás szerintem,mert hibája mindenkinek van és probléma is,szerintem.
58. 388b941089 (válaszként erre: 53. - 0a84e34983)
2012. aug. 14. 18:40
Ott a pont.
57. syria (válaszként erre: 19. - Hencsi24)
2012. aug. 14. 18:38

Minimum kétféle megoldás van.

1: egy életen keresztül toleráltok; ez nem kicsit embert próbáló feladat.

2: keresel valakit, akit ugyanúgy szeretsz, és egyforma a szexuális igényetek.


A harmadik, általad oly hőn óhajtott dologra, hogy majd ő megváltozik irtó kevés az esély. :(

56. 74f8c12b8e (válaszként erre: 52. - 74f8c12b8e)
2012. aug. 14. 16:58
A fontosabbat kifelejtettem: szed elég vitamint? egészségesen él,táplálkozik?Sportol,mozog valamit? Ha nem, ezeken javítva javulhat a szexhez való hozzáállása is.
55. edinus
2012. aug. 14. 16:53
Én egy TSH vizsgálatot ajánlok,mert a pajzsmirigy alulmuködés okozhat krónikus fáradságot és lubido csökkenést. Ilyen tünetekre van egy nagyon jó homeopatias szer a neve Fucus ch5 hígitasuból 3*5 gólyocsakát kell naponta elszopogatni.
54. 0a84e34983 (válaszként erre: 1. - Hencsi24)
2012. aug. 14. 15:18
Ha másfél év után ez a helyzet,mégis mire számítasz a továbbiakban?
2012. aug. 14. 15:16
Akkor nem szeret.
52. 74f8c12b8e (válaszként erre: 47. - Hencsi24)
2012. aug. 14. 11:36

Sztem azt mondd,hogy nagyon szereted őt,és igényled a több szexet.Ha ő is szeret,akkor meg tudja tenni azt is,hogy csak neked okoz örömet,kézzel-szájjal-eszközzel..

És/ vagy tudatosítsd benne,hogy nem szeretnéd úgy élni az életed,hogy frusztrált,és hisztis leszel,mert a lelkiállapotodat is lerontja a hiányérzet,illetve hogy nem igazán van kedved ahhoz,hogy előle bújkálva,titokban szerezz magadnak örömet nagy rendszerességgel.

2012. aug. 14. 11:30
Szerintem ez már csak rosszabb lesz! Tapasztalatból írom! A szex 75%-ban befolyásolja a kapcsolatot. Szerintem ha ennyi a szexuális étvágya, akkor hagyd ott. Elfelejted és lesz egy jobb, akivel szinte minden téren paszoltok!
50. 537e413e9f (válaszként erre: 13. - A78769861b)
2012. aug. 13. 20:17

Valahogy így!!!! igen nem szeretik, ha nagyon erőszakosan tudni akarják a konkrét okát, de elaltatni se szabad!


Azt nyugodtan meg lehet mondani, hogy mit szeretne és mit várna el, aztán vagy lesz válasz vagy nem!


Ha van válasz, akkor megtudja, ha nincs, akkor az is válasz! Azért nem válaszol,mivel a: maga se tudja, hogy mi van b: tudja, de hogy mondja meg, hogy még mindig van valaki más is!


Ha foglama sincs, hogy mitől van, akkor szerintem hagyd ott francba és lépj túl rajta.

49. rohiani (válaszként erre: 48. - Rohiani)
2012. aug. 13. 18:36
bocsi a sok hibáért, de mást is csinálok közben.
48. rohiani (válaszként erre: 47. - Hencsi24)
2012. aug. 13. 18:30
Az nem komprommiszum, ha az mondod, akkor így jó. Te akar heti 4-5-öt ő akar 1-et, a komprommiszum az a 3. Az a komprommiszum, ha a kettőtök igénye annyira más akkor mindenki enged egy kicsit, te megelégszel kevesebbel ő pedig az egy kicsit többet. Ha nem akar változtatni akkor kikényszeríteni tényleg nem tudod és nem is lenne értelme, de ha nem akar változtatni, akkor minek ez a kapcsolat? Akkor az neki nem számít, hogy te mit szeretnél.
47. Hencsi24 (válaszként erre: 45. - Rohiani)
2012. aug. 13. 18:23
ebben igazad van csak ez annyibol rossz ha valoban ennyi az igenye hogy kerjem meg hogy legyen tobb ha nincs kedve hozza?'kenyszeriteni'sem akarom mert annak sincs ertelme.megprobalok hatni ra beszelni vele,ha nem megy megprobalok en tenni erte(kompromisszum)ha ez sem megy hat azt majd az ido eldonti.jobbat nem tudok.nem tudom es nem is akarom veszni hagyni
46. vandam77 (válaszként erre: 41. - Hencsi24)
2012. aug. 13. 18:14
Ha neked ennyire fontos a szex,akkor igen!Mert jobb már nem lesz,csak rosszabb.
2012. aug. 13. 18:03
Beszéld meg vele, hogy neked ez kevés, főleg úgy hogy mindig te kezdeményezel. Gondolom nem csak hetente egyszer kezdeményezel, tehát vannak olyan alkalmak amikor vissza is utasít, gondolom az meg olyankor rossz. Mond neki, hogy bármennyire is szereted, de neked ez fontos és ha nem akar vagy tud változtatni ezen akkor inkább legyen vége, mert ez neked rossz. Ha igazán szeret biztos hajlandó változtatni ezen. Ha meg nem, akkor jobb most mint amikor már gyerek is van. És hidd el, ha nem szólsz ez ennél csak rosszabb lesz. Valószínűleg neki ennyi az igénye, neked meg több, de ez a későbbiekben még rosszabb lesz. Ha maradsz ebben a kapcsolatban mindig hiány érzeted lesz és azt fogod gondolni, hogy valami baj van veled azért nem kellesz neki pedig csak nem ugyan olyan a sexuális igényetek.
44. 731e5b9ffb (válaszként erre: 41. - Hencsi24)
2012. aug. 13. 17:19
Ezt neked kell eldöntened, hogy elfogadod-e ennek ellenére is. Azt viszont sztem ne várd, hogy a heti 1 ből valami csoda folytán heti 4-5 lesz. Heti 2-3-ra lehet hogy fel tudod tornázni, de irreális elvárásaid ne legyenek vele szemben. Valahogy találjátok egy kompromisszumos megoldást, ami mindkettőtök számára hosszú távon is elfogadható.
43. 6350755685 (válaszként erre: 41. - Hencsi24)
2012. aug. 13. 17:06
Én nem mondhatok ilyet Neked. De én mindenképpen megkérdezném magamtól, hogy beérem-e ennyivel a hátralévő életemben...
42. bajella (válaszként erre: 41. - Hencsi24)
2012. aug. 13. 17:03
Tanulj meg játszani és nem legyél ilyen merev!:))
41. Hencsi24 (válaszként erre: 39. - 6350755685)
2012. aug. 13. 16:58
tehát azt mondod hogy szerinted ez az egy ut van?szakitsak vele még ha szeretem akkor is?
40. 731e5b9ffb (válaszként erre: 26. - 04d410066e)
2012. aug. 13. 16:53
A haverokkal sörözgetés kevésbé megterhelő fizikailag szerintem, mint egy aktus..Meg ha a haverokhoz megy oda stresszesen nem lesznek olyan látható jelei, mintha más közben nem tud ellazulni.
39. 6350755685 (válaszként erre: 37. - Ladybird12)
2012. aug. 13. 16:53
Na ez az, ezt én is így gondolom... De Te legalább még "időben" kiléptél. Mármint gondolom még nem volt gyerek, házasság meg ilyesmi. Ezért is mondom azt, hogy ilyen kapcsolatba nem szabad hosszabb távon belemenni, mert ha már valóban komolyra fordul, akkor már megette a fene...
2012. aug. 13. 16:48
Attól is stresszelhet, ha sokat panaszkodnak a mennyiségre. Ha már az elején se volt rá olyan gyakran affinitása akkor nem hiszem hogy baj lenne. Ha a fáradtságra hivatkozik használjátok ki a hétvégéket. Akkor is lehet hogy reggel energikusabb:)Ha ez se válik be, akkor a ginsenget tudom ajánlani, jó a fáradtság ellen, javítja a munakbírást minden téren:) Azon meg ne akadj ki, hogy neked kell kezdeményezni, lehet hogy már annyira megszokta ezt, hogy eszébe se jut, hogy olyankor Te akarnád ha nem jelzed neki.
37. Ladybird12 (válaszként erre: 36. - 6350755685)
2012. aug. 13. 16:47
nekem volt ilyen egy 5 (!!!) éves kapcsolatomban. akkor fiatalon, ugy gondoltam, h vannak ennél fontosabb dolgok. hát... ez a "csekély" dolog rányomta mindenre a bélyeget, ugyh vége is lett. jobb lett volna hamarabb rádöbbenni, h ennek így semmi értelme...
36. 6350755685 (válaszként erre: 35. - Hencsi24)
2012. aug. 13. 16:40
Ha az a valami nem éppen a szex lenne, akkor ezzel tökéletesen egyet is értenék...
35. Hencsi24 (válaszként erre: 33. - 6350755685)
2012. aug. 13. 16:28
nem bántottal meg,volt már kapcsolat amiben zavartak annyira a dolgok hogy kiléptem,de oket nem is szerettem ennyire.lehet hogy 5 ev mulva mast mondok lehet igazad lesz,de jelenleg ugy erzem,hogy ha valakit igazan szeretunk nem adjuk ki az utjat mert valamivel nem ertunk egyet.azthiszem akkor mindenki szingli lenne.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook