Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A párizsi Brigitte Klinika ajánlata - fogyókúrás heti étrend fórum

A párizsi Brigitte Klinika ajánlata - fogyókúrás heti étrend (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A párizsi Brigitte Klinika ajánlata - fogyókúrás heti étrend

2010. ápr. 23. 17:09
Én ezt a diétát évente 2-3 alkalommal csinálom, nem mindig 2 hétig, van, hogy 4-5 hétig és már elég sokat fogytam vele. Persze mint minden diéta után, itt is visszajönnek szépen lassan a kilók, de azt nem várom meg, ilyenkor megint elkezdem.
2009. ápr. 1. 15:55
Nem szeretem a tojásos-kávés-szeletkenyeres egyendiétákat! Ettől én csak híznék! Brrrr!
2008. jan. 13. 16:40

Amit nem látok: semmi alkohol, csak ásványvízet lehet inni a leírtakon kívül, meg valódi citromot (de ezeket korlátlan mennyiségben.


Venes! Legalább olvasd el a menüt mielőtt írsz hozzá... Csomó helyen az van hogy minden mennyiségben, ami nem nem evés. Egyébként azzal hogy kiesik a diéta miatt a nassolás, meg a nagymennyiségű édesség, máris változtattál az életmódodon...


marylin3! Miért ne ehetnél húst (vagyis fehérjét, nem hájat kell enni, hanem sovány húst)vagy zsemlét (a szervezetnek szüksége van szénhidrátra ha nem tudnád) fogyóhoz? Azzal is sokat lehet fogyni, ha csak nem egyszerre eszed a szénhidrát és fehérje kategóriába tartozó ételeket...

2008. jan. 13. 16:26
Én ezt a diétát végigcsináltam ballagás előtt. Sajnos nem tudtam teljesen tartani, második héten bebűnöztem egy tábla csokit... Én akkor 9 kilót fogytam, pont ideális testsúlyra... Egy barátnőm szintén végigcsinálta (szerintem nem szorult fogyózásra, és a testtömeg-indexe szerint sem), ő egy kilót fogyott a két hét alatt. Az első héten többnyire nincs eredmény, a második héten viszont drasztikus. Rám most jött vissza az akkor leadott felesleg, 4 év után, pedig nem sportolok, kivéve az öncélú sétát, és nem is diétáztam azóta egy napot sem. Nő vagyok amúgy...
2007. máj. 26. 10:15
A párizsi klinika diéta ajánlata inkább hízni vágyóknak ajánlott. Nem gondolom ugyanis, hogy marhahússal és zsemlével kellene fogyókúrázni. A reggeli pedig nevetséges, akkor kell a leginkább szilárd táplálékot fogyasztani. Én némi változtatással azomban orvosolni tudnám a heti ajánlatot.
2006. aug. 21. 12:13
Ezt a diétát én kb 2 éve egyszer végigcsináltam, le is ment 6 kg, de aztán 2 hónap alatt vissza is jött! Szerintem ez igazán csak pasiknak jön be, ezt onnan tudom, hogy több ismerősöm is csinálta, s csak pasik fogytak tőle 10 kg-t, ami kb 1 évig nem is ment vissza rájuk, azóta minden évben ezt egyszer megismétlik, és tartják a súlyukat, nekik bejött! Nekem nem, jobb lett volna pasinak születni, ebből a szempontból :-))))
2006. aug. 21. 09:18
csatlakozom az előttem szólóhoz, életmódváltás nélkül nincs tartós karcsúság, sajnos.
2006. aug. 20. 07:16

Nem szép és helyén vló dolog vitázni...:)


Erről a diétáról, ami nem is az, mert a diéta fogalma teljesen mást jelent, az a véleményem, hogy rossz a testnek. Anyukám csinálta és bár lehet hogy fogyott vele (semmi evéssel lehet), de vissza is hízta.


Lehet hogy valakinek bevállik, de aki igazán le akar fogyni és olyan is akar lenni annak egy életmód váltás kell. Ennélkül nem megy az egész életre szól karcsúság.

2006. aug. 19. 00:30
Oksa, viszont kívánok minden szépet és jót! :))
7. Fish (válaszként erre: 2. - Andy88)
2006. aug. 19. 00:01
hat ennek orulok, mert en legalabb kiprobaltam amirol irok te pedig nem
6. Fish (válaszként erre: 4. - Andy88)
2006. aug. 19. 00:00

szerintem erted hogy ertettem, kicsavarni meg felesleges a szavaimat

leirtam a velemenyedet, te is a tiedet, sajnalom hogy tamadasnak vetted

tovabbi kedves es szep napot:)

2006. aug. 18. 15:05
Ja, és nyugi, nem fogom több időmet arra szánni, hogy ilyen, illetve hasonló diétákról véleményt írjak! (Még akkor sem, ha a jószándék vezérel ;))
4. andy88 (válaszként erre: 3. - Fish)
2006. aug. 18. 15:03

Hát akkor nagyon profi lehetsz, ha egy gramm zsír nem maradt rajtad a Testkontroll után :D Ugyanis ilyen szuper eredmények elérésére még a testépítők sem képesek - a versenydiétájukkal, ami azért jóval keményebb a Testkontrollnál (ezt speciel én is folytattam egy ideig ;) Biztosan hálásak lennének, ha megosztanád velük a titkodat!

Arra nem gondoltál, hogy a diéta miatt összeszűkült a gyomrod, így valójában nem "normálisan" ettél, hanem kevesebbet, mint addig?

A Te eseted igen egyedi lehet, ugyanis ha a diétát befejezi vki, és visszatér a régi életmódjához, akkor visszakapja idővel a régi súlyát is... Bocsi, de nem nagyon tudom elhinni, hogy SEMMI nem jött vissza - min. egy kis víznek vissza kellett jönnie, ami súlyban is mindenképpen megmutatkozik!

De akkor Neked hajrá, diétázz!

Ja, és nem csodálkoztam azon, hogy lehet vele fogyni :D

3. Fish
2006. aug. 17. 19:38

szerintem a léegjobb dolgo ha valaki akkor irja le a velemenyet ha kiprobalta a dietat, mert lehet hogy elcsodalkozol, hogy ezzel a dietaval igenis le hete fogyni

tobb eve 7 kilot fogytam vele, es nem jott vissza pedig normailsan ettem, es nem mozogtam tul aktivan

most kizarolag a terhessegtol szedtem vissza sulyt, igy en reszemrol ajanlani tudom, igy vagyok a testkonrtollal is azzal 9 kilot fogytam es akkoriban egy gram zsir nem volt rajtam

ugyhogy hajra dietazok

2006. aug. 17. 19:12
Senkit sem akarok megbántani, de nem igazán értem, hogy miért kell ilyen cikkeket felrakni... =(( Jojó-diétából több ezer van már!
2006. aug. 16. 10:30
A Level-hez nagyon hasonló diéta. Nagyobb súlyfeleslegből valószínűleg tényleg leadható az a 8-9 kiló, amit ígér, de a továbbiakkal szemben szkeptikus vagyok. Ahogy minden más diétánál, itt is csak határozott odafigyeléssel tartható meg az elért eredmény. Azért talán érdemes kipróbálni!

Ugrás a teljes írásra: A párizsi Brigitte Klinika ajánlata - fogyókúrás heti étrend

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook