Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A nyári szandidban Neked nem fáj a lábad? fórum

A nyári szandidban Neked nem fáj a lábad? (tudásbázis kérdés)

2012. júl. 27. 19:57
és neked a téli szandidban?
2012. júl. 27. 18:02
A teljesen lapos lábbeli a szakemberek szerint nem egészséges. Szerintük a normális a 3-4cm sarok. Egyébként én sem tudok teljesen lapos lábbelit hordani. Ugyanilyen panaszaim vannak.
10. esztike1978 (válaszként erre: 7. - 74740b7c7c)
2012. júl. 27. 17:49

Tamaris márka? Az nekem sem jött be sajnos, igaz cipőm van, porososik a szekrényben. Semmi különös kinézet, vadonat új, mégis nagyon kényelmetlen így utólag, mert 5 perc alatt fájdalmasan feltöri a lábam. Soha többet nem vásárolok ilyen márkát, mert nem tudom viselni.

Ezen kívül a Sholl papucsom szakadt szét normál használat mellett, néhány hónap alatt, az összes varrása...

Ami nekem is bevált és maximálisan kényelmes, az a Jana márka, a Skechers és a Dr. Batz. Ezekről nem tudok rosszat mondani, évekig szinte új állapotban viselhetőek.

2012. júl. 27. 15:26
Nekem Dr. Batz van, 12E volt, de simán vgigsétálok egy napot benne és sosem fáj a lábam. Ha sokat megy az ember érdemes beruházni egy jó minőségűbe.
2012. júl. 27. 15:17

Nekem lúdtalpam van. Beruháztam egy Rieker szandálra (három évvel ezelőtt került 10 000 Ft-ba...), és abban pl. fantasztikus, jól tartja a lábam, nem lapos belül, hanem úgy van kialakítva, hogy kényelmes benne járni. Próbálj meg esetleg egy ilyen márkát. A Scholl gyógypapucs biztos még jobb, de tudtommal az méregdrága.


Tamara, jó neked, hogy találtál ilyen kínai szandált, én is megelégedtem volna vele, de nekem kb. egy nyarat bírt ki, aztán nem tartotta a lábamat, végül szétszakadt.


Ha valaki tud valamit a kínai gyógytalpas szandálról, lécci, írja meg!

7. 74740b7c7c (válaszként erre: 5. - Bnorika83)
2012. júl. 27. 15:05

Ez így van.:)

Pl. van egy kínais (2500ft-os) szandim, sokkal készelmesebb mint a közel 20000ft-os Tamaris topánkám.


Pont a kínaiban láttam ilyen gyógytalpas szandit, csak nem tudom, hogy jó lehe-e!:)

6. 74740b7c7c (válaszként erre: 4. - Fiabesca)
2012. júl. 27. 15:03

A lábboltozatom szerencsére egészséges, ezért nem is értem.

Ott van pl. a converse tornacipőm, abban pl. kigyalogolok a világból is.:)

2012. júl. 27. 15:03
Igen, ha fáj a lábad, érdemes gyógypapucsot vagy szandált venned, sokkal kényelmesebb és egészségesebb. Előbb- utóbb tönkremegy a lábad, ha nem olyat hordasz. Sokszor az ár nem tükrözi a minőséget, gagyi lapos kiképzés nélküli vackokat adnak tízezrekért. Azokat ha nagyon tetszik tartogasd alkalmakra. És szerencsére vannak gyógypapucsból is nagyon szépek!
4. fiabesca (válaszként erre: 2. - 74740b7c7c)
2012. júl. 27. 15:00
Valószínűleg lúdtalpas vagy. Vegyél olyan szandált, aminek nem tök lapos meg sima a talpa, hanem egy kicsit emelt a harántrésze.
2012. júl. 27. 14:58

Nincs szandim. Így nem is fáj benne a lábam. :)


Papucsot hordok, abban nem fáj.

2012. júl. 27. 14:57

Van olcsóbb szandim is, van méregdrága is, de egyikben sem tudok nagyokat sétálni.

Annyira laposak, hogy előbb-utóbb megfájdul a lában, derekam.

Te, hogy van vele?


Láttam olyan szandit is, aminek a talpa süllyesztett, olyan mint a biopapucsok talpa, vajon az kényelmes lehet?

2012. júl. 27. 14:55
A nyári szandidban Neked nem fáj a lábad?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook