Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A norton security talált vírust, a nod32 nem. Melyiknek hihetek? fórum

A norton security talált vírust, a nod32 nem. Melyiknek hihetek? (tudásbázis kérdés)


11. Rozália (válaszként erre: 7. - Starflo)
2009. ápr. 15. 17:09

:))) De mivel nem vagy programtervező matematikus, így nem ezt tanácsolod...

Már bocs, csak értelmeztem.

2008. máj. 5. 11:59
Sziasztok! Megtudná valaki nekem mondani,hogy mit jelent a monitor alján lévő sávban a Nod32 jele?Ha rámegyek az egérrel megjelenik egy felirat,hogy" adatvédelmi jelentés " Ja! És a Nod32 jele mellett van egy piros karika,ami át van húzva egy piros csíkkal.Szinte mindegy hogy melyik oldalra megyek,ez mindíg megjelenik.Előre is köszönöm a választ!
9. 9bc47feccc (válaszként erre: 8. - 9bc47feccc)
2008. ápr. 21. 19:58
Boccs,a levél Cikicakknak szólt,csak elnéztem.
8. 9bc47feccc (válaszként erre: 7. - Starflo)
2008. ápr. 21. 19:57

Azért az sem ártana,ha az SP2 fel lenne telepítve,nekem a tűzfala tetszik,nincs is gond vele,de én azért még feltettem a legujabb Pandát,ártani nem árt.

Itt megtalálod,regisztráció a .txt fájlban.


[link]

Ott van a listában a Panda 2008. Töltsd le,talán segít.

2008. ápr. 21. 12:06

Programtervező matematikusként azt tanácsolnám, hogy ezeket a diagnosztikai programokat és vírusirtókat dobjátok ki a kukába!!!

A Zone Alarm nevű program az egyik legjobb, ezt szerezzétek be és akkor nem lesz vírus a gépen!

A meglévőket kiirtja, az újakat meg be se engedi a tűzfala.Én ezt használom, és még sosem volt gond a gépemmel :)

2008. ápr. 21. 11:02
Sziasztok!Tegnap elég későn tettem fel a kérdésem,ezért megkérdezlek benneteket tudtok valami valamilyen tanácsot adni? Mi lehet most a gépemen?
2008. ápr. 20. 22:06
Bocsánat,segítséged akart lenni.
4. cikicakk (válaszként erre: 3. - 9bc47feccc)
2008. ápr. 20. 22:05

Köszönöm a seggítséged.Csak az a gond,hogy akkor most nem tudom mit csináljak?

Attól félek,hogy teljesen tönkre vágja a gépemet.

Ezt nem lehet semmivel kiírtani?Már 3x volt a windowsom újra telepítve,és nagyon sok idő mire a fiam megint ráér megcsinálni.

2008. ápr. 20. 22:00
Szerintem,ha kijelezte,hogy vírust talált,akkor az ott is van,mivel a Norton vírusadatbázisában benne van a jelzett vírus,egyébként nem is jelezne.A Nod32-ben nincs benne ez a bizonyos,és azért nem is találja.Nálam is volt a nod32,de nekem nem tetszett,az AVG megtalálta,amit emez ki sem jelzett.
2008. ápr. 20. 21:36
Kérlek segítsetek! A norton securiy önnáloan kérés nélkül elkezdte ellenőrizni a gépem.szerinte egy vírus van a gépemen.A nod32 mélyreható vizsgálatával átnéztem az nem talált rajta vírust.Ma is frissített azzal nem lehet gond.Most akkor melyiknek higgyek?
2008. ápr. 20. 21:34
Most van vírus, vagy nincs vírus?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook