Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A nők a rossz fiúkat szeretik inkább? fórum

A nők a rossz fiúkat szeretik inkább? (beszélgetős fórum)

1 2 3
29. 4c4743ec7d (válaszként erre: 26. - Eddit)
2010. jan. 6. 16:23
Igen azért értek egyet Lill-el, hogy az ilyen típussal nem érdemes tervezni.Szórakozni, el lenni vele...teljesen megfelel,már aki nem akar túl komoly dologba belemenni.De a baj csak ott szokott lenni,mikor a nő többet akar,mert teljesen belehabarodik az illetőbe, mert izgalmas és más ,mint a többi.És azt is elhiszem, h van rá ellenpélda is,de ritkább.
28. eddit (válaszként erre: 27. - 2abafd21b1)
2010. jan. 6. 16:22
Helyes:) Ezzel a mentalitással biztos vagyok benne,hogy ha eljön az idő, tudni fogod, kivel akarod egybekötni az életedet.
27. 2abafd21b1 (válaszként erre: 24. - Eddit)
2010. jan. 6. 16:21

Köszi, kedves vagy! :)

Sok olyan fiatal lány van a környezetemben is. Én nem tudok velük azonosulni, mert ahogy írtad: ki akarom élvezni a fiatalságom. Nem vagyok a másik véglet sem, aki minden hétvégén buli után más és más pasi ágyában landol, de úgy gondolom, ha érzem, hogy nekem igényem van még lazább életre, akkor azt most kell megtennem. És jól is érzem magam benne. :)

26. eddit (válaszként erre: 23. - 4c4743ec7d)
2010. jan. 6. 16:18
Az az igazság,hogy ő volt az Igazi Nagy Szerelem nekem, azóta sem volt ilyen érzelmem senki iránt. De lehetetlen volt vele élni. Ma már teljesen másképp látom a kapcsolatunkat és a gyereken kívül semmit nem köszönhetek neki.
25. 2abafd21b1 (válaszként erre: 20. - 4c4743ec7d)
2010. jan. 6. 16:18

Biztosan több példa van arra, hogy nem változik meg, ezért véget ér a kapcsolat. Nekem is volt amolyan igazi rossz fiú típusú barátom. Nem akartam, hogy megváltozzon, mert úgy kellett, ahogy volt, de nem is változott meg. 1 év eltelt, azóta sem találkozott olyan lánnyal, aki mellett nyugisabb lett, sőt... De már nem is keres kapcsolatot, csak egyéjszakásat.

De olyat is ismerek - barátnőm példáján -, hogy kialakult a kapcsolat, amiben a pasi nagyot változott, de ezek után már nem is volt meg az a varázsa a lány szemében, mint előtte... Szakítás lett így abból is.

24. eddit (válaszként erre: 22. - 2abafd21b1)
2010. jan. 6. 16:17
Te vagy az első 19 éves, akivel értelmesen lehet beszélni itt,komolyan....tök jól látod. A legtöbb korodbeli eddig csak nyavalygott,hogy mivel tartsa meg a pasiját és hogy Ő az igazi és kész és házasság és egyáltalán.....Pedig abban a korban vagy, amikor még se magadat, se egy fiút nem szabad megkötni, élvezd a fiatalságokat, flörtölj, hódíts, aztán ha majd érett leszel rá, jöhet a házasság....de így legalább nem sírod vissza a fiatalságodat, ahogy sokan.
23. 4c4743ec7d (válaszként erre: 17. - Eddit)
2010. jan. 6. 16:15
Nem keresem ezt a kategóriát, csak akkor így alakult, de mondom én nem sokáig bírtam, és azt h te 7 évig bírtad....hát..kitartó voltál az tény.
22. 2abafd21b1 (válaszként erre: 19. - Eddit)
2010. jan. 6. 16:14
Ez így van. A mostani párommal pl. nagyon jól elvagyok most, de férjnek, apának egyáltalán nem tudnám elképzelni. Persze, majd Ő is változik lehet, komolyodik, de a mostani helyzetben úgy van jól, ahogy van.
21. zoé75 (válaszként erre: 12. - Ágibaba1982)
2010. jan. 6. 16:13
ez nagyon jó!!
20. 4c4743ec7d (válaszként erre: 16. - 2abafd21b1)
2010. jan. 6. 16:12
ritka az olyan példa, mikor egy nő hatására egy "rosszfiú"-ból rendes srác lesz. Legtöbb nő ezt hiszi, ezért megy bele legtöbbször ilyen dologba. DE szerintem ez inkább az időn múlik leginkább..ahogy idősödnek úgy vágynak többre a pasik.Persze van aki sosem változik...
19. eddit (válaszként erre: 16. - 2abafd21b1)
2010. jan. 6. 16:11
Nagyon jól fogalmaztad meg.....Nincs mese, életkori sajátosság függvénye, hogy mikor mire vágyunk.
18. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 12. - Ágibaba1982)
2010. jan. 6. 16:11
ez jo volt.. es milyen igaz.. sajna :-)
17. eddit (válaszként erre: 13. - 4c4743ec7d)
2010. jan. 6. 16:10

Majd ha elhagyod a 30-at és lesz gyereked, szerintem másképp fogod látni a dolgokat és nem ezt a kategóriát fogod te sem keresni.

Nekem a férjem volt igazi rossz fiú, tipikus macho. 7 évig bírtam. Soha nem folytatnám vele újra.

2010. jan. 6. 16:09

A magam nevében szólva: mostani élethelyzetemben igen. Fiatal vagyok, nem keresek feltétlenül olyan párkapcsolatot, nem is olyanban vagyok, amivel nagyon hosszú távra terveznék - pedig ki tudja...

A rossz fiú talán mégsem teljesen helytálló kifejezés, inkább úgy mondanám, hogy JELENLEG olyan pasi társaságát keresném/keresem, akiben van valami nagyon extra, izgalmas, ami eddigi tapasztalataim alapján mindig az életmódjukban mutatkozott meg.

De mikor hosszú távra fogok tervezni... Hááát, nem tudom. Akkor lehetséges, jobb lenne egy nyugisabb pasi. Ráadásul a rossz fiúkból is jó fiú lehet egy olyan nő hatására, aki nagyon megfogja őket... És akkor lehet, kiveszik belőle a "rossz". Lehet, hogy a lány, akit az fogott meg, hogy a pasi nagyon izgalmas valamiért, így már nem is lenne oda érte...

15. 4c4743ec7d (válaszként erre: 12. - Ágibaba1982)
2010. jan. 6. 16:08
ez annyira, igaz, h már fáj!! :)))
14. eddit (válaszként erre: 12. - Ágibaba1982)
2010. jan. 6. 16:08
Ez tök igaz! ;)
13. 4c4743ec7d (válaszként erre: 10. - 62cc0f78ae)
2010. jan. 6. 16:07

Mennyire volt rossz a fiú? Úgy értem jó volt vele a hosszú kapcsolatod?

Nekem is volt hasonló barátom, de 2 hónapnál tovább én nem bírtam :)

2010. jan. 6. 16:06

Ez az egyik kedvenc idézetem,mert annyira igaz!!!

"Mi, nők, annyira bele tudjuk képzelni, magyarázni hihetetlen alakokba a fantáziát. (...) Lássuk be, a rosszfiúkra bukunk. A csibészekre, ebadtákra. Akik sosem javulnak meg, de mindig ebben bízunk. Mindig átvernek, így sajnos sosem unalmasak. Á, dehogy változnak! Kicsit még meg is aláznak. Várni kell rájuk. Nem jelentkeznek annyiszor, hogy elegünk legyen belőlük. Stratégiájuk kipróbált, kidolgozott. Csókjuk kábító, begyakorolt. Ők azok, akikért élni-halni kell. Akikért biológiai bombánk robban. Akiket kerülünk, mégis mindig beléjük botlunk. Ha választani kell, őket választjuk. A jófiúk nem mozdítanak ki pályánk egyensúlyából. Velük nincs is mit megbánni. Ilyet szeretnénk, de nem ilyet akarunk. Legalábbis nem készen. Szóval, rossz legyen, amikor elszédít, de aztán jó legyen a hatásunkra. És maradjon is olyan, hogy a többi nőre már ne legyen hatással. Esküszöm, nem értem magunkat. Csoda, hogy szegény jófiúk belerokkannak a próbálkozásba? A rosszak nem, mert ők nem is akarnak érteni minket. Csak mi őket. Ördögi kör ez."

2010. jan. 6. 16:04

a rossz fiuk elso benyomasra izgalmas pasinak latszanak. termeszetes hogy azok a nyerok tobbnyire :P

ezt egy pasi allitja es nekem is bejott. nagyobb sikerem volt, mikor rosszfiu voltam, mint amikor meg naiv taknyoskent el akartam hitetni hogy komoly vagyok mint a vakbelgyulladas :D

de hosszutavon a bizalom a legfontosabb, es az azonos ertekrend :)

2010. jan. 6. 16:03
Hát, nem tudom: nekem hosszabb kapcsolatom is "rosszfiúval" volt:)
2010. jan. 6. 16:01
Hát(sajnos)én igen...mindig ki is szúrom őket!Ehhez jó érzékem van!:-)))
2010. jan. 6. 16:01
Az ilyenek csak ideig óráig jók.
7. mese
2010. jan. 6. 16:00
én bizt6os hogy nem! a hideg is kiráz tőlük! Ezt nem lehet álltalánosítani
2010. jan. 6. 15:59
nem
2010. jan. 6. 15:59
Egy bizonyos életkorig szerintem....később már átértékelődnek az igények és az ilyen "rossz fiúk" max szeretői státuszt töltenek be.
4. dtrr
2010. jan. 6. 15:58
Hülye kérdés, szerintem. Embere válogatja.
2010. jan. 6. 15:57
Igen!:)
2010. jan. 6. 15:57
Szerintem sok rá a példa, de nem hinném, h ez a választás tudatos lenne.
2010. jan. 6. 15:55
A nők a rossz fiúkat szeretik inkább?
1 2 3

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook