Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A nőnek mennyire kell szerintetek a férfit keresnie? fórum

A nőnek mennyire kell szerintetek a férfit keresnie? (beszélgetős fórum)


26. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 2. 10:08
Ez nem nemtõl, hanem személytõl függ...
2021. nov. 2. 08:45
Az a kapcsolat, ahol még nincs is igazából kapcsolat, de már taktikázni, játszmázni kell, elég rosszul indul. A helyében én is úgy érezném, hogy nem kellek neked. Ha valaki tetszik, vonzónak találom, akkor nem bírok ki heteket, hogy írjak neki. Ha a "büszkeséged" és az "egód" fontosabb, mint az, hogy tudja, mit érzel, akkor nem állsz készen egy kapcsolatra, mert te az egóddal élsz párkapcsolatban, aki elég rövid pórázon tart téged.
24. 92a40235c8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 21:23
Az egyenességhez ragaszkodjatok, a játszmákat pedig felejtsétek el. Ezt lehet addig húzni, mint a rétestésztát. Megéri?
23. Scherlock (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 09:15
:DDD
22. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 18:40
Élő találkozó nem volt még ?
21. 184481d874 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 18:04
Éppen ahogy te .Ha téged érdekel ülj le vele és tisztázzátok és akkor vagy A vagy B és akkor pontot tenni mind a kettőtöknek.
2021. okt. 31. 17:50
Nem nagyon.
2021. okt. 31. 17:42
Attól függ az a férfi mennyire bújik el.
18. unom (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 17:17

Pedig az ő szemszögéből így tűnhet.

Szerintem hagyd, a pasi jobban jár.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Unom)
2021. okt. 31. 17:01
Nem, mivel vannak érzéseim, de nem keresem.
16. unom (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 16:06
Ha lennének érzéseid iránta, te is keresnéd. Ugye?
15. 37e1ff8723 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 16:02
Idióta. Hagyd a francba!
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - 184481d874)
2021. okt. 31. 16:02

Csak vele kapcsolatban nem tudom eldönteni, hogy mi legyen. A többinek egy az egyben megmondtam, ha nem akartam semmit, hogy nem érdekel.

Érzések? Ha lennének neki érzései irántam, mint ahogy mondja, akkor keresne, tartaná velem a kapcsolatot. Nem egyik nap kijelenti, hogy nem érdeklem, rá 2 hétre meg küld valami cukiságot/vagy vicces posztot üzenetben.

2021. okt. 31. 15:49
Nrm szép dolog mások érzéseivel játszadozni.Vagy te több pasival vagy igy? Nem minden férfi ilyen alkalmazkodó és megértő.Nem kérdezte még egyik sem tőled,hogy tulajdonképen mit is akarsz?
12. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 15:21
Ennek a kapcsinak sanyi. Lépj tovább.
11. Scherlock (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 14:48
Taktikázz! Az mindig meghozza a gyümölcsét.
10. 37e1ff8723 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 14:47
És neked bejön ez a stílus? Ez a töketlenség? Nekem nem.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 37e1ff8723)
2021. okt. 31. 14:44
Volt egy periódus, amikor nagyon ott állt a dolog, hogy összejövünk. Bejött a munkahelyemre valami munkaügyben, de nem hozzám került, hanem a kolleganőmhöz, én pedig csináltam a saját dolgomat, nem foglalkoztam vele, egy sziát odaszóltam neki, és ennyi. Akkor eléggé megharagudott, mondta is, hogy ő nem erőlteti a dolgokat, mert nem igazán foglalkozom vele, nem akar zavarni, békén hagy. Én pedig büszkeségből sem mondtam neki, hogy ne tegye, mert az egóm nem engedte meg. Ez olyan 3-4 hónapja volt. Azóta is vannak periódusok, amikor keressük egymást, van, hogy jelentkezik, volt, hogy mondta, hogy arra vár, hogy végre fogjam magam és írjak neki, vagy valami.
8. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 14:33
Soha nem gondolkodtam azon, hogy mit KELL, hogy KELL, hányszor KELL. Ahogy jött, ahogy éreztem. Általában engem kerestek. Eléggé passzív vagyok ebből a szempontból, de nem taktikából, hanem ilyen vagyok. És nem zavarta őket, ugyanúgy naponta felhívtak, vagy írtak. Nem számoltuk, hogy ki hányszor keresi a másikat, vagy ki következik. Ez olyan erőltetett. Szerintem nem érdekled annyira. Ha nagyon érdekelnéd, nem tudnád levakarni, és nem zavarná, hogy te nem keresed.
7. secret8 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 14:25

Azért, ha hetekig nem keresitek egymást, az nem a "gyakran". Pont nem azt gondolja, hogy bele vagy zúgva, hanem az ellenkezőjét.


A kétségeidtől csak úgy tudsz megszabadulni, ha kicsit jobban megismered (vagy beigazolódik a félemed). Ehhez viszont több kapcsolatfelvétel kellene. Heti 1-2x azért legalább írj neki. :)

6. BeauIieu (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 14:23
A nyumulos szar peldak miatt nem irsz? mert az a normalis?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Secret8)
2021. okt. 31. 13:37

Fontos, viszont tartok attól, hogyha gyakran keresem őt, akkor azt fogja gondolni, hogy ah, tisztára bele vagyok zúgva, és bármit megtehet velem.

Ugyanakkor kétségeim vannak vele kapcsolatosan, mert volt rá példa, hogy barátnője volt, és nekem/nekem is irogatott.

4. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 13:33

Úgy gondolod, így lesz ebből jó kapcsolat? Ha fontos neked, miért nem keresed?

A túlzást nem lehet megállapítani, embere válogatja. Van, akinek a napi érdeklődés is sok, van, aki a folyamatos kapcsolattartást igényli.

Egyáltalán fontos neked? Mert ha "hetekre eltűnik", és te mégsem írsz rá, akkor nem.

Ezt érzi ő is.

2021. okt. 31. 13:26

Köszönjük kedves fi az őszinteséged!


Mit akarsz ettől a férfitől?

2. BeauIieu (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 13:23

Nem vagy feminista, az tuti :D

Tobb alkalommal o keres, te meg lexarod hetekid utana. Ez fair?

2021. okt. 31. 13:18

Őszinte leszek, eddig akárhány barátom volt, mindegyiknél az volt a helyzet, hogy ők írtak/kerestek folyton, nem volt szükség arra, hogy én is néha keressem őket.

Most megismertem egy férfit, de nála valahogy más. Keres, ír, hogy vagyok, mit csinálok, de ha ő 1-2-3 alkalommal kezdeményez beszélgetést, én azonban nem, akkor eltűnik hetekre. Ahogy keresem őt, rögtön többet keres, jobban foglalkozik velem, és volt pár alkalom, hogy egy az egyben megmondta, hogy látja, hogy én nem keresem, nem érdeklődöm, ő se teszi, ha ő nem érdekel engem.

Ennyire igénylik a férfiak is a figyelmet, illetve mikortól túlzás a nő részéről az érdeklődés.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook