Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A németországi Legolandot érdemes meglátogatni? fórum

A németországi Legolandot érdemes meglátogatni? (tudásbázis kérdés)


7. moncsicsi83 (válaszként erre: 6. - Angel1221)
2014. aug. 27. 23:08

Köszi szépen, hogy megosztottad velem. Mi is bevállalósak vagyunk ilyen téren (4 hónapossal tengerpart, 1.5 évesen a picivel túrázni mentünk, meg hasonlók), szóval itt nincsen gond, csak amiatt kérdeztem, hogy egyáltalán van-e értelme így, hiszen nem olcsó a felnőtt jegy. De ezek szerint igen. Így viszont ha olyan idő lesz és van rá energiánk, lehet elnézünk oda :)

Köszi

2014. aug. 27. 19:59
Szia, mi két éve voltunk ott egy féléves, egy két és féléves, egy 10 és egy 12 éves gyerkőccel, mindenki nagyon élvezte, persze a kicsi még inkább aludt, de minden gyereknek megvolt a saját korosztályának való játék, néha kettéváltunk,én mentem a kicsikkel, párom a nagyokkal, nagyon-nagyon jó volt, csak ajánlani tudom. Bár mi azért bevállalósok vagyunk, hozzáállás kérdése is, de sajnáltam volna, ha a kicsikkel kimaradunk belőle. Azóta is nézegetjük a fényképeket, szóval jó volt nagyon. Baba-mama szoba midenhol, sok kajálda, WC, mi még visszamegyünk. Hajrá!
2014. aug. 27. 19:45
Igen, nézegettem, hogy vidámpark része is van, de sok legós építmény is van, vagy inkább a vidámpark részre alapoznak? ha igen, akkor tényleg kicsi még hozzá...
2014. aug. 27. 19:17
Én Dániában voltam Legolandben, az nagy élmény volt
3. pk86
2014. aug. 27. 19:13
Én másik vidámparkban voltam, ott viszont nem a gyerekek kora döntötte el, felülhetnek-e egy játékra, hanem egy ilyen léc volt az ellenőrnél, aki alacsonyabb volt a lécnél, az nem ülhetett fel. Ott pl. egy 2,5 évessel elég kevés helyre lehetett volna bejutni.
2014. aug. 27. 19:08
Szerintem még kicsik hozzá. Az konkrétan egy vidámpark.
2014. aug. 27. 18:46

Németországban fogunk őszölni egy hetet és felmerült, hogy esetleg a németországi Legolandot is meglátogatnánk. Elég borsos ára van, emiatt érdeklődnék, hogy megéri az árát? Érdemes ellátogatni? 2.5 éves építőkocka-lego bolond gyerekkel mennénk -neki ha jól néztem, még ingyenes a belépés.

Egy egész napra van ott nézelődni való? Milyen programokat érdekes ott meglátogatni.


Elsősorban azok válaszát várom, akik már jártak ott, köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook