Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A nemes "füllentés" megengedett egy kapcsolatban? fórum

A nemes "füllentés" megengedett egy kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


2009. okt. 22. 14:53
Megengedett! :)
2009. okt. 22. 14:46
Véleményem szerint kellenek dolgok amik kicsit ébren tartják a kapcsolatot! Na de az nem mindegy hogy féltékennyé akarjuk-e tenni,vagy bosszút akarunk állni!?!?
2009. okt. 22. 14:44
igen, megengedett
24. d3c6e89fee (válaszként erre: 23. - Eb7daba2da)
2009. okt. 22. 13:31
Jah tényleg, jól félreértettem..bocsi:D
23. eb7daba2da (válaszként erre: 10. - D3c6e89fee)
2009. okt. 21. 22:08

Nem azt írtam,hogy kezdem ,hanem hogy "Kezdtem"...

Tehát nem most hanem nemrég...

22. spinneli (válaszként erre: 1. - Eb7daba2da)
2009. okt. 21. 19:52
bele se kellett volna kezdeni, bár te és a párod egy kaptafának tűntök, lehet élvezitek egymás szopatását, úgyhogy hajrá.
21. 2d5a00656a (válaszként erre: 20. - 00346cf747)
2009. okt. 21. 19:42
Nemes gondolat:)
20. 00346cf747 (válaszként erre: 6. - 2d5a00656a)
2009. okt. 21. 19:20
Hát ez sajnos, így van. Náluk ha valami véget ért, akkor annak annyi. Ezért meg kell gondolni minden bohóckodást, amivel sürgethetjük, hogy pontot tegyenek a végére.
19. 37bcf9eb8e (válaszként erre: 1. - Eb7daba2da)
2009. okt. 21. 18:48
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem a párod érez még a másik nő felé.
18. 2a033963fa (válaszként erre: 16. - 2d5a00656a)
2009. okt. 21. 18:36

Pedig az illető elviseli és abszolút nem haragszik,aggódik emiatt.Nincs is miért!

És milyen jól teszi!

2009. okt. 21. 18:25
Én 8 évig voltam a pasimmal de miután szakítottunk mi egyáltalán nem találkoztunk pedig nem veszekedve költöztem el csak nem láttam értelmét.Anyósómmal is nagyon jó volt a kapcsolatom de azóta vele sem beszéltem.
16. 2d5a00656a (válaszként erre: 14. - 2a033963fa)
2009. okt. 21. 18:20
Na ez az amit a harmadik nem nyel le,pedig akkor lenne igazán "okos"ha ezt tenné.De ez igazán nehéz lehet,és nagyon nyugodt természetűnek kell lenni hozzá.A legtööbb nő ezt nem bírja cérnával:)
15. 2a033963fa (válaszként erre: 11. - Ancsi2582)
2009. okt. 21. 18:15
Igen,bár ha van egy pici,az nem árt :D de csak módjával.
14. 2a033963fa (válaszként erre: 9. - 2d5a00656a)
2009. okt. 21. 18:15

Az biztos hogy a nők túlbonyolítják.

Nem egy olyan elváltat ismerek,akik találkoznak még a válás után is,semmi nincs közöttük,csak amolyan barátság (hülyén hangzik,de így van)

13. 2d5a00656a (válaszként erre: 12. - Eb7daba2da)
2009. okt. 21. 18:10
És az mit fog takarni:)?!
2009. okt. 21. 18:08
Húha! Nem gondoltam volna,hogy ilyen hamar és ilyen sokan reagáltok! Köszönöm már most MINDENKINEK, a véleményét és kritikáját! Biztos hogy ezekből tanulni fogok és IGAZI VÉRBELI NŐKÉNT TUDOK MAJD VISELKEDNI a jövőben!
11. Ancsi2582 (válaszként erre: 7. - 2a033963fa)
2009. okt. 21. 18:07
szerintem is a féltékenység az ami a leghamarabb hazavág egy kapcsolatot!
10. d3c6e89fee (válaszként erre: 1. - Eb7daba2da)
2009. okt. 21. 18:05
És ez konkrétan most történik? Mert jelenidőben van, hogy kezded rosszul érezni magadat..
9. 2d5a00656a (válaszként erre: 7. - 2a033963fa)
2009. okt. 21. 18:03
Egy exnej szerintem nem egy kis flört sosem.De a fiúk ezt másképpen kezelik.Valahogy tisztább a viszonyuk az élettel.Ha elmúlt egy dolog elmúlt és kész.Csak mi matekozunk ezen,ők nem..De szeretnék erről ffit is meghallgatni.
2009. okt. 21. 18:02
Hát az elég gáz hogy még mindig a volt feleségét hordozgatja, az oké hogy a gyereket na de a feleség! Én biztos nem ürülnék neki. Volt egy barátnőm aki szakított a pasijával a pasijának már volt csaja akivel együtt élt de ha találkozott a volt barátnővel mindig dugtak egyet. Én biztos nem szeretnék ilyen tudatban élni. Nem akarlak elkeseríteni az egyáltalán nem biztos hogy a te pasid is ilyen.De az sem helyes amit te tettél, hisz látod semmi eredménye nem lett. szerintem megfontoltan és nem kiabálva beszéljétek meg a dolgot és mond el neki neked mennyire fáj hogy minden nap hordozgatja az exet.Remélem megoldódik a problémád!
2009. okt. 21. 18:00

Mi egyszer összekaptunk a párommal,megkérdezte hogy akkor megyünk a dm-be,mert még reggel mondtam hogy be kellene ugrani.Mondtam neki:rakjál ki a plazanal,én meg majd hazamegyek.Erre ő mondja hogy na de hogyan,wc-papírt kell vennem,meg sok mindent,hazagyalogolok?Mondom igen,pontosan.Ki is rakott,de én már előtte a kocsiban elkezdtem sminkelni,parfüm stb,nézett nagyokat,de nem szólt.A vita vége az lett hogy bementem és vettem egy csomó mindent (soha nem csináltam még ilyet,de baromi jó érzés:) hívott nem vettem fel,majd mikor hazaértem mondtam hogy bocs,de nem hallottam.Ő meg kedveskedett,dícsérte a ruhákat,és ennyi volt.Egy szót se szólt a költekezés miatt,szerintem örült hogy csak vásároltam :D


Nemes füllentésre visszatérve egyszer elment bulizni,és ráhajtott egy nő.Lekoptatta,de én mástól visszahallottam ezt.Akkor azt mondta azért nem szólt mert elküldte és nem akarta hogy rosszul érezzem magam.Akkor meg is beszéltük hogy inkább mondja el,mert ha mástól hallok valamit,akkor is rosszra gondolok ha semmi nem volt.Én is elmondok neki minden hasonlót.


Egy-két füllentés belefér,de szerintem olyan nem ami féltékenységre adhat okot,mert simán tönkrevághatja a kapcsolatot.

2009. okt. 21. 17:59

A férfiak másképp működnek mint mi.

Ha vége van,akkor vége van.

Ne magyarázd bele a semmibe a valamit:)

Szerintem ha adakozó ,és nem visszafogó lennél többet érnél el ,mint így!

Adott okot ,arra ,hogy féltékennyé tedd?Már azon kvül hogy a saját gyerekét/aki biztos nagyon hiányzik neki/elviszi suliba,és kidobja az exét a b.megállóban/ez persze tutira próbálkozás,de csak az exnej részéről,és nem a párod részéről....Legyen neked ez kihívás,hogy toppon legyél/bár lehet ,hogy felesleges,mert nem kell:)/

De ne vetítsd ezt rá a párodra,hiszen erről nem tehet,de ha érezteted,hogy vádolod eltávolíthatod magadtól!

5. csacsa (válaszként erre: 1. - Eb7daba2da)
2009. okt. 21. 17:59
Hat az az igazsag hogy en nem csodalom hogy bosszant az eset amit csinal a baratod(ferjed) en egyenesen idagbajt kapnek. De en nem ezt tennem amit Te, mert ezzel lehet visszakergeted a volt csaladjahoz. En tuti leulnek vele es elmondanam neki mennyire zavar ez engem. Ha szeret akkor ugyis megerti es valtoztat rajta. Ha nem akkor nem szeret elegge hogy elszakadjon vegleg a regi csaladjatol.
4. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 1. - Eb7daba2da)
2009. okt. 21. 17:57

ezzel max nem féltékennyé teszed, hanem úgy felhúzod hogy jól otthagy majd a p..ba

ha akar valamit az exétől akkor bármit tehetsz,úgyis megteszi, ha pedig tényleg csak fuvarozza,akkor meg felesleges felpaprikázni.látom nem bízol benne :)

2009. okt. 21. 17:57

Én is elhintettem már pár dolgot a párom fülébe, persze semmt sem értem el vele mert abszolút nem féltékeny...

Már idegesítően nem féltékeny:(

2009. okt. 21. 17:55
Ez neked nemes füllentés?Égbekiáltó b....ság.
2009. okt. 21. 17:52

Arról szeretnék véleményeket,történeteket,hogy ki milyen rafináltságot követne (követtet)már el a párkapcsolatában,csak azért ,hogy a párját féltékenyé tegye és ennek mi lett a kimenetele.

Az én történetem az,hogy párom elvált,van egy 7 kisfia.Nem laknak messze tőlünk így reggelente mindig kipattan mellőlem az ágyból és elviszi a kisfiát az iskolába.(a közös autónkal)Ezzel még nem is lenne gond,de az exének az iskola közelében van a buszmegállója,ahonnan megy dolgozni,így reggelente őt is elviszi egy darabig! Na ez a bökkenő! Nekem ez a része nagyon fáj,aminek néha hangot is adok!Józan ésszel átgondolva ésszerűtlen lenne nem elvinni őt is,mikor útba esik a buszmegálló......... Ez miatt döntöttem úgy,hogy a páromat féltékennyé teszem. Egyszer csak előkerűltek a múltbéli régi kollégák,akikel úgy döntöttem,hogy elmegyek időnként meginni valamit.(persze csak kitaláltam) Ő erre egyből megkérdezte,hogy mi ez a nagy barátkozás a múltbéli emberekkel,hisz eddig nem is beszéltem róluk. Gondoltam sinen vagyok. Megmostam a hajamat,szépen beszárítottam kisminkeltem magamat,felvettem egy dögös rucit és elindultam céltalanúl....Párom olyannyira féltékeny és ideges lett,hogy órákon keresztűl fel sem hívott.Pár óra múlva úgy döntöttem,hogy rádobok egy sms-t,de erre sem reagált... Kezdtem én rosszúl érezni magamat... Hát röviden ennyi a történet. Szerintetek hol rontottam el,vagy mit kellett volna máshogy csinálnom????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook