Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A negyedik sikertelen lombik kezelés után fórum

A negyedik sikertelen lombik kezelés után (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
5. dragon73 (válaszként erre: 1. - 9dda89be73)
2009. dec. 17. 19:31

Szia Csodagida!

En is tul vagyok harom lombikon es egy spontan terhessegen.Ebböl a ket elsö lombik nem sikerult,kettö pedig vetelessel vegzödött.Mikor elhagyott a babo piszkosul szarul voltam.De a vagy es a hitem h egyszer nekem is lesz gyermekem mindig felallit.

2009. dec. 17. 19:22
Mi még "csak" hármon vagyunk túl, nem tudom lesz e több.
3. agis (válaszként erre: 1. - 9dda89be73)
2009. dec. 17. 12:37
Kérdezd meg Ájrint, ő tud erről mesélni neked.
2009. dec. 17. 07:34
szia.nekem már van egy gyermekem,de úgy néz ki,hogy sajna többet nem tudok összehozni.már kétszer elvetéltem.Próbáltam magamban lezárni a dolgot,hogy ennek biztos így kell lennie és már többet nem akarok terhes lenni,mert nagyon megvisel a babák elvesztése,de úgy néz ki ,hogy a vágyat nem tudom leküzdeni.Nagyon erősen dolgozik bennem az ösztön.Mindig nagy családot szerettem volna...Miért kell lombikra járnod?nekem kromoszóma hibám van,valószínű ezért nem maradnak meg a babák.
2009. dec. 17. 00:57
Bizonyára nem vagyok egyedül, aki ebben a cipôben jár. Arra lennék kíváncsi, hogy ki hogyan éli meg a gyermek utáni harcnak e bizonyos helyzetét lelkileg és és fizikailag egyaránt. Valamint ki hogyan merített erôt és bátorságot a folytatáshoz és a reményeihez, ami a továbbiakban a sikerhez vezetett.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook