Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A negyedik sikertelen lombik kezelés után fórum

A negyedik sikertelen lombik kezelés után (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
125. pierrot (válaszként erre: 123. - 9dda89be73)
2009. dec. 25. 21:40
Szia Csodagida ! Beleolvastam a naplódba, elnézést ha tapintatlan voltam az előző hozzászólásomban. Olvastam, hogy mi történt a babátokkal, és kívánom, hogy mielőbb sikerüljön, amire vágysz olyan hosszú ideje !
124. pierrot (válaszként erre: 123. - 9dda89be73)
2009. dec. 25. 20:54

Szia Csodagida !

nagyon köszi a hozzászólást ! Neked akkor sikerült is a teherbeesés ? Mi történik, ha a petefészket túl stimulálják ? Mik a veszélyei ? Köszi ! Szép Karácsonyt !

123. 9dda89be73 (válaszként erre: 122. - Pierrot)
2009. dec. 23. 23:05

Szia Pierrot


Ha a nôvéredénknek hatalmas szerencséjük van, elsôre sikerülhet a baba. Azonban a legtöbb lombikozó párnak sajnos több próbálkozásra szokott szükség lenni, sôt akár több mint kettôre. Drukkolok, hogy erre ne legyen szükség! Részben a nô szerepel végig a programban, hiszen ôt kell stimulálni. A cél az egyre több petesejt és azoknak megtermékenyítése. Azt hiszem mi lombikosok ilyenkor szoktunk a legjobban izgulni. Nekem eddig mindig szépen megtermékenyültek a sejtjeim, de sajnos van akiknek nehézkesen, vagy egyáltalán nem. Ilyenkor program leállítva, pénz odaveszve. A stimuláló hormonok azok amik sokba kerülnek. A tüszôk punkciója altatásban történik, ettôl szoktunk még félni. A veszély ami fenn állhat elsôsorban a petefészkek túlstimulálása, az úgy nevezett hyperstimuláció. Fájdalmas és veszélyes és még tapasztalt orvos is elhibázhatja, hiszen elsô stimulálás alkalmával még nem tudni, hogyan reagálnak az illetô petefészkei.

Sajnos az intézet és orvos ismeretsége terén nem tudok segíteni, mert nem magyarországon élek, de bizonyára akad itt olyan lány, aki hozzá tud majd szólni :)

122. pierrot
2009. dec. 23. 13:00
Sziasztok ! Most találtam rá erre a fórumra. nem magam miatt agyok itt, hanem a nővérem az érdekelt ezügyben, de szeretnék tájékozódni és segíteni neki, amiben tudok. A probléma: férjének a spermái nem igazán mozognak és kevesen vannak :-( Nővérem mindkét petevezetéke el van záródva. Amúgy nemrég kezdték el a gyerekprojektet" és derült ki mindez. Tetézi még ezeket az a tény, hogy mindketten 40 évesek, nem volt gyermekük még. Csak annyit szeretnék tudni, hogy mi a menete, hogyan történik, mi várható, milyen veszélyei vannak a lombikozásnak. Februárra kaptak időpontot, akkor lesz az első beültetés. Az első az fizetős, mert egyébként csak májusban mehetnének TB által támogatottra. Mi vár rájuk ? valaki ismeri-e esetleg dr. Sipos Miklóst ? Hozzá járnak ugyanis SOTE. Köszönöm előre is a segítséget !
121. Bcicus (válaszként erre: 120. - Zsanetta)
2009. dec. 22. 23:12
Hát igen, csak nekünk teljesen elvitték és még nem volt 1 éves az a kocsija,
2009. dec. 22. 07:37

akkor ez a kocsi dolog most menö,mert a miénket múlt héten törték fel.

majdnem egy cipöben járunk.

119. Bcicus (válaszként erre: 118. - Zsanetta)
2009. dec. 21. 23:02

Nem nincs dokim, sőt még azt sem tudom, ha megyünnk melyik intézménybe megyünk.

ÁLtalában? Hát azonkívül, hogy múlthét csütörtökön belementek a prkolóban a kocismnak ( a vétkes rendes volt megkeresett kaptam papírokat) és másnap reggel a párom ewgyik kocsijának lábakélt nem sok minden.

Egészségileg: mostanában sokat bűnözök, nem tartom tökéletesenm a diétát.

2009. dec. 21. 18:14

és választottatok dokit már??

mizus veled??

általában??

117. Bcicus (válaszként erre: 116. - Zsanetta)
2009. dec. 21. 18:11
Ez biztos, hoyg enm igaz én hozzá jártam lombikra és nem fogadott el soha egy fillért sem plusszba, plussz annó ott is operáltak.
2009. dec. 21. 18:01

igen nagyon jó,csak azt is hallottam hogy nem elég hogy kifizeted az x összeget a mütétért a mágánklinikán még ö szeret kérni magának is.

de jó szakember az tuti.

115. Bcicus (válaszként erre: 114. - Zsanetta)
2009. dec. 21. 17:52
Oké Csak kérdeztem, mert állítólag ő a legprofibb ebben.
2009. dec. 20. 23:10

igen nagyon rendes és kedves volt meg minden okos jó szakember,de nekem annyi pénzem nincsen mint amit ö kérne akár mütétért akár lombikért.

irt progeszteron tablettát majd visszaszoritja az endót hát ugy vissza szoritotta hogy 3 cystával sokasodtam plusszba még a kettöhöz.

erröl ennyit!!

113. Bcicus
2009. dec. 20. 22:18
Zsanetta Fülöp dokinál voltatok már?
112. Bcicus (válaszként erre: 111. - Bcicus)
2009. dec. 20. 22:17

Elírtam:

Nem, sajnos megpróbálták a frissel.

111. Bcicus (válaszként erre: 91. - 9dda89be73)
2009. dec. 20. 22:13

Nem sajnos nem megpróbálták a frissel.

Tudom, hogy kegyetlen műtét, de talán picit több az esély, de ez még nem bizots, csak terv.

Már nincs 14 szálunk, ö9sszesen volt annyi és a jobboldalon rosszab lett az eredmény, a balból meg már nem sok van.

Dokink nincsen.

De még az sem biztos, hogy lesz még lombikunk, lehet, hogy nem folytatjuk.

110. Bcicus (válaszként erre: 90. - Zsanetta)
2009. dec. 20. 22:10
Pedig nem, hiszen azok már túl estek egy fagyasztáson.
2009. dec. 20. 21:39
Elôreláthatólag valamikor tavasszal, talán márcousban kezdem a stimut. Mindenekelôtt még megkonzultáljuk a dokival, mi legyen addig a teendô.
2009. dec. 20. 20:15

erre a betegségre ez nem jó.

kipróbáltam én mindent már a diétán kivül azt nem tudnám csinálni de eredménytelen.

ti mikor kezditek??

107. 9dda89be73 (válaszként erre: 106. - Zsanetta)
2009. dec. 20. 20:10

Így van :)

Rossz eredményed abszolút nem volt, sôt! Bizonyára legközelebb szerencsésebb ciklusod lesz. Tornázzál már elôtte, táplálkozz egészségesen ha teheted, légy pozitív és stresszmentes. Csodákra képes, de sokszor nehéz elérni mindezt.

2009. dec. 20. 19:58

hát a remény hal meg utoljára igaz??

remélem sikerül nektek is

2009. dec. 20. 19:57
elsönél gonal volt 9 petesejt,de lefagyasztani nem tudtunk sajna
2009. dec. 20. 19:55

Az elsôre hogyan reagáltál?

Donor? Hogy ôszinte legyek ott még nem tartok, bízom a sajátban.

2009. dec. 20. 19:49

majd a 3.nál,de mivel a 2.nál nem volt petesejt igy csak a 2. mert az nem számit bele

sajnálom,esetleg donor??

102. 9dda89be73 (válaszként erre: 101. - Zsanetta)
2009. dec. 20. 19:37

Nálunk a férjemnél nem találtak többé egyetlen egy spermiumot sem, pedig amikor elôszôr lombikoztunk vona, még volt neki, bár kevés és nem túl jó. Azóta sincs neki, bár mostanság nem nézettük, de megfogjuk. Tehát csak a biopszia segíthetett rajtunk, találtak is nála a mûtét során spermiumokat, de tudván ezek még kifejletlenek és mozdulatlanok, így több próbára van szükség mire sikerülhet.

Nem emlékszem, Te most hányadik próbálkozásnál tartasz?

2009. dec. 20. 19:23
nálatok csodagida???
2009. dec. 20. 19:23

4 laparoscopia 1 laparotomia

4 év alatt.

4.stádiumú endometriosis.

hiába kezelnek hormonokkal,semmit nem ér,nem is mensizek mégis nönek az endós cystáim.

kivették mind a két petevezetöm.

szóval nem rózsás a helyzet

99. 9dda89be73 (válaszként erre: 97. - Zsanetta)
2009. dec. 20. 19:20
Nálatok miért kell a lombik? A picike esély is esély, én sem tartozom a szerencsésebbek közé.
98. 9dda89be73 (válaszként erre: 96. - Dragon73)
2009. dec. 20. 19:18

Elhiszem, hogy nem lehetett könnyû mindezt feldolgozni. Kívánom, hogy mihamarabb egy pici baba minden szomorúságod elfeledtessen.

Szerencsére csak egyszer volt túlstimum, másodjára nem is vettem szinte észre a 12 tüszôt, fájdalmaim sem voltak.

Én nem oltattam be magam és nem is fogom. Akkor sem tenném ha nem vágynék babára. Szerintem ezt a témát otthon magyarországon nagyon felfújták, halálra rémisztgették a népet. Itt németországban nem vették ennyire komolyan a médiát.

2009. dec. 20. 18:51

ÉN BEOLTATTAM MAGAM ,ÉS NEM BÁNOM SEMMI BAJOM.

FOLYTATÁS MÉG NEM TUDNI.

MAJD KIDERÜL.

RÉSZVÉTEM ,SAJNÁLOM.

DE VAN REMÉNY EGY KISBABÁHOZ,NEKEM NEM TUDOM VAN E.

96. dragon73 (válaszként erre: 74. - 9dda89be73)
2009. dec. 20. 18:32

Sajnalom ami veled törtent.De csak egyszer volt tulstimud?

Te beoltattad magad a H1N1 ellen?Nem tudom h mit csinaljak.Felek a beulti elött barmilyen merget a szervezetembe vinni.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook