Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A nagy Ő fórum

A nagy Ő (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2005. okt. 25. 17:02

Szerintem külön kell választani a Ő-t az igazi szerelemtől. Kicsit nekem a Ő ideált takar, azaz valaki olyasmit, amiről az ember álmodozik, mikor a nagy szerelemre gondol. Valakit, akivel úgy gondolja, hogy teljesen összeillenek.

Erre akkor jöttem rá, miután volt három évig egy Ő-m, legalábbis akkor azt hittem: jóképű, korban hozzám illő, sikeres, talpraesett,diplomás, magas fiú, akinek még pénze is volt. Csak éppen érzelmileg volt egy nagy 0.Nagyon-nagyon szerettem, azt hiszem, ő is szeretett, de ritkán tudta kimutatni,végig éreztem, hogy soha nem leszek mellette boldog.De hát ugye szerettem. A szüleim istenítették, ugye pont az a típus volt, akit a szülők kívánnak szeretett gyermekük párjául.

Aztán vége lett a dolognak, végre rájöttem, hogy semmi értelme abban bízni, hogy valami változni fog.

Most már egy éve boldog párkapcsolatban élek egy nálam 5 évvel fiatalabb, szerintem sokak szerint nem jóképű, pénzesnek nem mondható, nem diplomás, velem egy magas fiúval, és azt érzem,hogy ő az, akivel le akarom élni az életem.Nagyon összhangban vagyunk, figyelünk egymásra, őszinték vagyunk egymáshoz. Az már másik része a dolognak, hogy bár a barátaim, ismerőseim, rokonaim elfogadják ezt a dolgot, de a szüleim félig-meddig kitagadtak, mert egy ilyennel (főleg mert esztétikailag nem nézünk ki jól együtt, tehát nem illünk egymáshoz, korkülönbség, stb...)vagyok.

Szóval az én igazi szerelmem nem az a társadalmilag elvárt nagy ő, de őszintén szólva leszarom, mert emberileg nagyon nagyra tartom őt, és vele vagyok BOLDOG!!!

10. 549be03e80 (válaszként erre: 5. - Hoxa)
2005. okt. 25. 12:47

Ok Hoxa,

Talan bige nagyon jol fogta meg a dolgot,velemenyem szerint az abszolut oszinteseg.Kisertesek voltak, de meg ELOTTE BERSZELTUK MEG HA PROBLEMA VOLT, ES A MASIK SEGITETT KERESZTULJUTNI a krizisen.Ez az egyik.

A masik a kommunikacio, akarmennyire is ugy tunik, hallgatni arany, de ki-es megbeszelni a problemakat fontosabb, mint agyonrahallgatni es csak gyujteni es gyujteni, es egyszercsak kiborulnak a dolgok, de nem finoman.

Mi a kozos gyulekezetben (punkosdi) es kozos munkahelyen (Elektronikai gyar) konnyu volt a kozos erdeklodes. Ha azt mondtam neki tranzisztor nem nezett ram bamban, miert szidom az anyukajat.

Meg a szakkozepben kezdodott az affairunk, es ha hozzateszem a nagy O 5 evvel idosebb tolem, akkor lesz teljes es oszinte a kep.Meg a tanarnom is tamogatott minket.Nekunk is 1 evet kellett varni,hogy a sulit befejezzem, es egyatalan 18 eves legyek, mondanom sem kell nagyon rovid hazassagot josoltak, kulonosen a gyuliben, ahol a tradicio el sem tudott kepzelni ilyen felallast. Itt Au-ban ez nem ugy,sot a 2 fiam is kovette ezen nemes hagyomanyom, a legidosebb notlen , de leven 33 eves es a computere a nagy O, megertem, meg nem is banom, neki koszonhetoen a sajat hazi mozink van az itt kaphato egyike a legdragabb hifi-al.

Visszaterve a jo hazassaghoz, ne hasznaljuk a szexet fegyvernek vagy ervnek, csak arra amire valo elvezni.Es idosodve a felmerulo problemaKAt( mert lesznek) oszinten megbeszelni, nem meg probalni elrejteni, vagy urugyeket keresni.Ez normalis.

A penz szerintem az egyik oka a problemaknak, helyesebben a hianya, itt kulonosen fontos elvalasztani, mi fontosabb? A partnerem, vAGY a penz, ami van,vagy nincs.FEl kell ismerni a fontossagi sorrendet.

Es vegul lehetnek kulkoonbozo biologiai oraink, fontos felismerni es megoldani, egyebkent pokolla tehetjuk egymas eletet.

En az un. ejjeli bagoly vagyok a nejem mar 9-10 kor aludna. Mi legyen a megoldas? Nem mondom mindenki megteheti, de aki igen nagyon tudom ajanlani, kulon haloszoba, neki van egy "noies" nekem egy edzos es tv, masszoval fius haloszobam.

Ettol meg amikor akarunk lehetunk egyutt, nem a kozos haloszoba az egeszseges szexnek,sot nemelykor eppen ellenkezoje.

Teret es szabadsagot adni a partnernek,a nejem mar jart misszios uton a Church-nkbol Vanuatun, Papua-New Guinen,Solomon Island-n,az Usa-ban egyedul, mert en nem tudtam menni, mert dolgoztam, de ez nem jelenti azt,hogy a "nyakara ultem" ,hogy akkor o se menjen.

Hat ennyi jutott hirtelen eszembe, ha meg jon valami, majd kesobb leirom.

9. rika
2005. okt. 25. 12:44
Az én történetem is internetes szerelem. Bár mi még nem házasodtunk össze sőt igazából még eljegyzést sem tartottunk, de együtt vagyunk már egy ideje. Én is chateltem igaz csak ritkán, mert a melohely azért csak melohely...:) ott kattintott rám a Kedvesem és elkezdtünk beszélgetni meg hülyéskedni. Egy ideig csak beszélgettünk, amikor azt mondta, hogy találkozzunk elküldtem, mert nem vagyok a híve az ilyen találkáknak. De egy közös "ismerőstől" megszerezte a telefonszámomat és felhívott. És addig magyarázott (nem tudtam lerázni), hogy a végén belementem a találkába. És azóta együtt vagyunk. Ennek kicsit több mint 2éve. Azóta minden időt együtt töltünk amit lehet. Nagyon szeretjük egymást és már a házasság is egyre gyakrabban kerül szóba.
2005. okt. 25. 10:34
Szerintem van nagy Ő, bár én személy szerint még sosem találkoztam vele, de hiszem, hogy ha eljön az ideje, akkor egymásra találunk! Az eddigi életem során (25 éves vagyok) még sosem voltam szerelmes, voltak kapcsolataim, de a szerelem egyikben sem jelent meg, ezért is van az, hogy én még hiszek benne! Legalábbis nagyon remélem :-)))
7. bige
2005. okt. 25. 10:27
.még annyit, hogy "ő" biztosan van több is. ..de ők feledhetőek... "Ő" viszont szerintem csak egy van. nem biztos, hogy vele sikerül leélni az életedet, de az biztos, hogy életed végéig elkísér
6. bige (válaszként erre: 5. - Hoxa)
2005. okt. 25. 10:19
én úgy gondolom ( legalábbis az enyém elromlásának okaként egyrészt ezt tudtam kisakkozni ), hogy nagyon fontos lenne a folyamatos egymásrafigyelés, együtt töltött idő. Vagyis, hogy akármi van: kell időt szakítani egymásra. Ha van gyerek is - / két gyerekkel mellettem mondom tapasztalatként / el kell menni bizonyos időnként - két hetente, de havonta biztosan -, és csak egütt lenni. azt hiszem a rohanó világban munka, gyerek, stb. elfelejtünk egymásra figyelni, vagy elfáradunk egymásra figyelni- mert ő úgyis mellettem van.
5. Hoxa (válaszként erre: 4. - 549be03e80)
2005. okt. 25. 10:10
Brizzy, na erre a karbantartásra térjünk ki :) Mert én is szeretnék ennyi év után is boldog házasságban élni!!! :)
4. 549be03e80 (válaszként erre: 1. - Hoxa)
2005. okt. 25. 09:32
En is csak ezt irhatom, itt van velem, mar 33 eve, gyerekkori szerelem volt(es van), es sose kopott el, mert karban volt tartva.
3. kisgé (válaszként erre: 1. - Hoxa)
2005. okt. 25. 08:51

Gyerekként elhittem, hogy van nagy Ő. Nagyon sokszor éreztem is, hogy megtaláltam és rózsaszín minden és most már életem végéig boldog leszek. Aztán később láttam, egy nagy szerelmem volt, de nem ő volt az, mert elment és itt hagyott. Igaz 5 évig nem tértem magamhoz, de túléltem. Aztán továbbra is fellángolztam 2 hétre, 2 hónapra, aztán végre megint szerelmes lettem. Megálmodtam, mikor még csak láttam és nem kedveltem, hogy szeretni fog. Aztán bekövetkezett, de ettől még nem biztos, hogy Ő az.

Azért mondom, mert úgy gondolom, minden kapcsolatunk valamiért kialakul. Ha másért nem, hogy tovább lendüljünk. Hogy van-e végállomás? Nem hiszem, sajnos, nagyon meg tudunk változni és más irányba elmenni, hiába volt nagy valaha a szerelem, de hiszek abban, hogy két ember össze tud annyira csiszolódni, hogy tényleg csak a halál választja el.

2. 7e433abb8e (válaszként erre: 1. - Hoxa)
2005. okt. 25. 00:03

Várom a sztorit :)


Gyors, röpke válaszom, hogy biztosan létezik ilyen, de szerintem a nők többsége hajlamos többször is azt gondolni, hogy megtalálta azt akit...aki keresi...


1. Szerintem többször is kapunk rá esélyt, de valójában nagyon ritkán gondoljuk azt, hogy ő az a személy.

2. Nálam dög unalmasak az ismerkedések, éppen ezért már nem nagyon gondolkozom azon, hogy ki kéne állnom a tizes tetejére ugrani, mert már nem hiszek abban, hogy a nagy ő egy tűzoltó lesz :)))

3. Azok a kapcsolatok, amelyekről azt gondoltam, hogy komolyak lehetnek, illetve amelyekről azt mondták hogy komoly lehet -olyan emberek akik ismerték a másik félt- mindig 1 hónap után véget értek.

Éppen ezért nem keresek semmiféle tartós kapcsolatot. Mert feleslegesen nem szeretnék fejjel a falnak menni.


Nem hiszek már az igaziban. Ennyi.

Viszont biztosan van olyan, hogy szenvedély, tisztelet és érzelmi alapú kapcsolat, vagy mi.

Valahol egy másik városban...biztosan.

1. Hoxa
2005. okt. 24. 20:58

Én már találkoztam :) Itt ül mellettem :)))))

Majd el is mesélem, mi hogyan találkoztunk.


Szívesen olvasnék történeteket a "nagyős" ismerkedésekről. (Persze nem a tv műsorra gondolok :)))


- Szerintetek ilyen csak egyszer adatik meg az életben? Többször is kapunk esélyt a sorstól?

- Milyen kalandos körülmények sodortak titeket egymás mellé?

- Lett belőle nagy szerelem, tartós kapcsolat?

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook