Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A nagy Ő fórum

A nagy Ő (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2008. márc. 2. 19:53

Egy 1 éves és egy másfél éves kapcsolat igaz, nem hosszú, de nekem ahoz elég volt hogy belekóstoljak ebbe az egészbe :) Karácsonykor eljegyzésem lett volna, amiröl én nem tudtam, csak édesanyám mondta el:)

Nem produkálom a "reménytelen szerelmes" dolgokat :) Eszemben sincs, csak gondoltam leirom az én történetemet is. Én mégmindig azt vallom hogy semmi nem függ a kortól:)

190. mandella (válaszként erre: 187. - 5e67f791bc)
2008. márc. 2. 19:52

tudom, persze, én is tudnék mondani magamnak mindefélét, főleg ostorozós szövegeket, és mondok is, de nem nagyon lesz jobb...


(nagy levegő, mosoly!)

189. mandella (válaszként erre: 188. - Cskata)
2008. márc. 2. 19:51
és meddig még?.........
188. cskata (válaszként erre: 185. - Mandella)
2008. márc. 2. 19:46

szió!:))

no igen.. tudod, ez a mi állandó közös témánk!:DD

187. 5e67f791bc (válaszként erre: 183. - Mandella)
2008. márc. 2. 19:46

Hát.... valahol hatással kell lennie a sok építő tréningnek!


Neked is tudnék mit mondani, de már ismered a véleményemet! ;)


Egyébként, ha valami nem megy ezt kell tenni: (nagy levegő, mosoly), és a mondat: "Sosem foglalkozom lényegtelen dolgokkal!"

186. mandella (válaszként erre: 184. - Cskata)
2008. márc. 2. 19:44

na, tessék, mondom én!

és akkor már ketten mondjuk...

185. mandella (válaszként erre: 184. - Cskata)
2008. márc. 2. 19:43

szia! de jó, hogy a NAGY kérdésre összeverődnek itt a régi ismerősök!

psuzi!

184. cskata (válaszként erre: 174. - Bettybububu)
2008. márc. 2. 19:43

akár túl hamar vágtál bele az életbe, akár nem - (bocsi, hogy ezt írom, de) a korosztályodnak megfelelő teljesen tipikus "reménytelen szerelmes" tüneteket produkálod.. és az 1 év még nem is számít olyan hosszú időnek..

én már csak tudom!;))

nekem ez pl. még 28 évesen is sikerült (szeret-nem szeret, miért nem szeret, én csak őt szeretem és senki mást, blablabla..) - és nem 1 évig tartott..:S

légy erős, állj fel, próbálj megerősödni, mert különben ilyen köröket fogsz futni egész életedben önmagaddal..

183. mandella (válaszként erre: 182. - 5e67f791bc)
2008. márc. 2. 19:40

:-DDDDDDDD


ez ám az önbizalom! :)

182. 5e67f791bc (válaszként erre: 180. - Mandella)
2008. márc. 2. 19:38
ÉN??? Olyan édes vagy! Én is imádlak! :)))
181. mandella (válaszként erre: 174. - Bettybububu)
2008. márc. 2. 19:38

és folytatva...:

én már nem így gondolkodom a nagy ő-kérdésről.

szerintem igenis akkor a nagy ő a nagy ő, ha ő is azt érzi, és együtt próbáljátok meg megtartani egymást. egyedül sajnos nem megy.

180. mandella (válaszként erre: 174. - Bettybububu)
2008. márc. 2. 19:35
Még egyszer mondom: én 10(!) hosszú évig hittem azt, hogy ő a nagy ő, aztán most jött egy még nagyobb ő...
179. 5e67f791bc (válaszként erre: 177. - Bettybububu)
2008. márc. 2. 19:30

Ugye tudod, hogy mi a jó a rossz utakban? Hogy egyre közelebb kerülsz a jó úthoz!

Az emberre kihat a gyerekkora! AKKOR, HA HAGYJA! Ha vesztesként akar élni! Én nem hagytam! :)

178. Bettybububu (válaszként erre: 175. - Droma)
2008. márc. 2. 19:24
Leirtam, hogy túl fiatal voltam:( ez a tipikus rosszkor, rossz helyen
2008. márc. 2. 19:23

Hihetetlen amiket írsz:) Köszönöm :) Jó neked hogy ilyen életvidáman élsz, kivánom hogy ez maradjon is így :)

Tudod, azt mondják, hogy az emberre kihat a gyerekkora, és ahogyan felnőtt, de én megteszek mindent annak érdekében hogy jobb életem legyen:)

Mondjuk annak sincs értelme hogy a saját boldogságomat hajkurásszam, fölösleges, így soha nem lesz boldok senki ...


Csak tudod, nehéz elindulni egy úton ami több irányba megy, mert lehet hogy folyton, és folyton csak rossz felé megyek.... ezért félek :(

176. 5e67f791bc (válaszként erre: 174. - Bettybububu)
2008. márc. 2. 19:03

Szia Betty!

A gyerekkort nekem nem kell bemutatni! De ez nem egy versengés, hogy "Bibi nekem sokkal nehezebb volt!" Ez nem egy érdem, és saját tapasztalatból tudom, hogy e mögé nem lehet elbújni!!!! Ha nem volt szép gyerekkorod nagyon sajnálom, de annak már vége! A jövő, az, ami előtted kell, hogy legyen, nem a múlt! Olyan ez mintha úgy vezetnél autót, hogy állandóan a visszapillatóba nézel!

Tudod, mindenki követ el hibákat! Ez nem baj! Az a baj, ha nem tanul belőlük!

Nem az a sikeres ember, aki soha nem bukik el, hanem az, aki eggyel többször áll fel, mint ahányszor elbukott! Vége! Sírjál! De holnap egy új nap kezdődik! A hátralévő életed első napja!


Úgy éld meg a holnapi napot, ahogy szeretnéd, hogy a hátralévő életed elteljen! Én így élek!


Az első feladatod: Bettynek meg kell végre találnia Bettyt!

175. Droma (válaszként erre: 169. - Sylvee12)
2008. márc. 2. 18:58
Ez a gondolat foglalkoztatott engem is.:)
2008. márc. 2. 18:52

Ráhel köszönöm szépen :) Ez a kedvenc idézetem, és sajnos én ilyen vagyok, nem veszem észre a dolgokat:(


Klariten: Soha és semmi nem a kortól függ, elgondolkoztam már ezeken a dolgokon amit leirtál, de azzal tudnám indokolni, hogy túl hamar vágtam bele a nagy életbe, túl hamer kezdtem el az egyedül élést (mivel más választásom nem volt) és túl hamar fogtam bele komoly kapcsolatokba, mert én soha nem tudtam normális gyerekkort élni :( Ami azt illeti az orvosokhoz muszáj járnom...

Persze tanulok, igen... jó eredményeim is vannak, ezzel kapcsolatban nincsennek gondjaim,és vannak céljaim is, csak a lelkem nem tud megnyugodni. Bárcsak olyan egyszerűen menne ahogy ezt leirtad :)


Sylvee12: Leirtam, hogy miért volt ez, aztért volt mert nagyon fiatal voltam még akkor és tudod az ember (legalábbis én) 15-16 évesen nem a szivére hallgat... itt rontottam el. Tudod addig nem tudjuk értékelni amint van, amig nem veszitjük el (ez rám sajnos igaz)


Mandella: egyszerűen azért, mert nem fogok tudni mást szeretni, 1 év alatt nem sikerült elfelejtenem... nem fogom soha. Azok a célok, azok a tervek amik nekünk voltak... azok nem kis dolgok voltak, és ezektöl megszabadulni a legnehezebb.. Létezik nagy Ő, én meg is találtam, de attol hogy létezik, még nem biztos hogy meg is tudod tartani :( Sajnos ilyen az élet, igy kell elfogadni.

173. 5e67f791bc (válaszként erre: 168. - Bettybububu)
2008. márc. 2. 18:09
18 évesen depis vagy és úgy érzed vége az életednek? Könyörgöm szedd már össze magad! Még nem is tudod, mi az az ÉLET! Szerintem ne orvoshoz járkálj, hanem tanulj és keress magadnak célokat! A tanulás illetve a célok kitűzése és elérése építi leginkább az önbizalmadat! A pasik várhatnak, előbb ismerd meg az igazi Betty-t! Ki ő? Mit akar az élettől? Tanulj, élj!
172. mandella (válaszként erre: 168. - Bettybububu)
2008. márc. 2. 17:38

de miért gondolod, hogy ő volt a nagy ő?

nem az "van", hogy akkor ő a nagy ő, ha neki is te vagy a nagy ő-je?

2008. márc. 2. 17:13
Én is megtaláltam.Már nem tudnám mással elképzelni az életem.Menyasszonya vagyok és remélem hamarosan a felesége,van egy csodaszép kisfiúnk.Boldog vagyok vele!!!Én mindenkinek olyan nagy Ő-t kívánok mint amilyen nekem van:)))
170. Ráhel (válaszként erre: 168. - Bettybububu)
2008. márc. 2. 17:08
Olvastam neked egy idézetet a Zsoziriszen:"Amikor a boldogság egyik ajtaja bezárul, egy másik kinyílik.De gyakran oly sokáig tekintünk vissza a zárt ajtóra,hogy nem vesszük észre, amelyik megnyílt előttünk."
2008. márc. 2. 06:03
Én csak azt nem értem, hogy tudtad megcsalni azt akit állítólag nagyon szerettél. Akkor nem is szeretted igazán. Mindenesetre kívánom, hogy találd meg a boldogságot.
2008. márc. 2. 01:26

Sziasztok:( Hát az én történetem nagyon hosszú lesz, de remélem azért valaki elolvassa majd...

Az én Szörnyű életem (amire azt hittem csodás lesz) akkor kezdődött, amikor elhagytam a barátomat egy másik srác miatt, akit annyira imádtam, hogy meghaltam volna érte, később, mint minden kapcsolatban, voltak veszekedéseink. Ez egy idő után olyan mélyre csúszott, hogy megcsaltam sajnos:( Tudom, hogy nagy hiba volt, de sajnos a multamat nem tudom felejtéssel lezárni...

Ki is derültek a dolgaim, mert nem tudtam ekkora titkot magamon cipelni. Aztán másfél év mulva elveszítettem... Az egyetlen embert akit valaha szeretni tudtam. Éreztem hogy ő az aki mellett megtaláltam a helyem, de a fiatalságom miatt elszúrtam. Ha becsukom a szemem még mindig látom magam előtt az oltárnál ahogy együtt állunk, és nem tudom hogy fogok tuni mást oda képzelni...

Szakításunk után 1 hónappal ő keresett fel, hogy megbeszéljük a dolgainkat. Ez így is lett, de egyszer csak 1 hét mulva arra lettem figyelmes hogy nem keres, nem ad jelet magárol. Felhivtam, és találkoztunk. Én (ciki vagy nem) elkezdtem sírni, hogy nem teheti ezt velem, mert szeretem. Erre ő olyan arcot vágott mintha egy undorító, koszos lábtörlő lennék, és csak annyit mondott, hogy : - Betty! Nekem már 4 hónapja egy csodálatos kapcsolatom van egy gyönyörű, és kedves lánnyal, szófal fölöslegesen strapálod magad... (szóval ebböl le lehetett szűrni azt hogy már a kapcsolatunk vége felé is meg volt az új barátnője) Én ekkor csak néztem rá, és semmi mást nem tudtam neki mondani, csak hogy Szeretlek!

Egész éjszakát egyedül töltöttem, mert nem mertem és nem is akartam senki elé állni, mert tudtam nagyon jol hogy ezért az egészért én vagyok a hibás... ez az egész április 7-én lesz egy éve. Azóta is eszembe jut ő, és megnézegetem a közös képeinket, olyankor a szivem szakad meg, mert tudom hogy ő volt az az egyetlen ember, akit és hasonlót soha nem kaphatok meg.

De ez még nem minden:)... végre amikor lassan 1 év után, ugy érezném hogy mégis van olyan ember akit esetleg szertni tudnék, kiderül hogy tőlem 240km-re lakik. És sajnos én nem engedhetem meg magamnak ezt az utazgatást, és egy komoly kapcsolatot amugy sem lehet utazgatásra építeni, és nagyon fáj ez nekem. Akár hiszitek akár nem, én kb 2 évvel ezelőtt egy életvidám, kedves, boldog ember voltam, de sajnos ma már kilátástalannak látom a jövőmet és az egész életemet. Rengeteg orvost felkerestem már, de sajnos mindegyik ugyanazt irja a papiromra... DEPRESSZIÓ... Annyi mindent próbáltam már, de sajnos nem tudok megszabadulni a múltamtól. A multam ajtaja ugyan bezárult, a jövőmé kinyilt.. de én még mindig háttal állok a jövőének és azt várom mikor nyilik ki a multamé :(:(:(

Én soha nem voltam nagyravágyó, nem kivántam magamnak soha herceget fehér lovon (a mai világban a ló felcserélődik porshera de ez lényegtelen :) ) Én csak egy ölelésre, egy forró csókra, és egyetlen szóra vágyom már... és ez a szó a Szeretlek :( Persze tudom, hogy ezt én okoztam magamnak, de mennyi idejig kell még bünhődnöm?!

Lehet hogy ezt a keserű storyt nem ebbe a fórumba kellett volna leirnom, de lényegébe véve arra akartam rávilágitani, hogy itt volt a nagy Ő a karjaimban, és én ellöktem, eltaszitottam magamtol :(

Köszönöm hogy "meghallgattatok":)

Bettybububu

2008. febr. 17. 14:24
megtaláltam.iletve ő engem,és el is vett.csak rá kell nézni,álompasi:)
2008. febr. 17. 14:19
a nagy Ö már betoppanhatna az életembe ,de nem tudom merre is keressem
165. Szanka
2008. jan. 28. 10:36
Még nincs meg.
2008. jan. 28. 09:31
Én már megtaláltam ,és remélem meg is tudom tartani.
2007. nov. 21. 19:58
Imádom.
162. tojci1
2007. nov. 21. 19:04
nincs
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook