Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A "Nagy Fogyókúrám" története... fórum

A "Nagy Fogyókúrám" története... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A "Nagy Fogyókúrám" története...

1 2 3 4 5
31. Skittles (válaszként erre: 30. - Scara.bosco)
2010. júl. 11. 23:33

Na ez nem valami bíztató, arra nézve hogy reggel neki akarok fogni:D

mozogtál mellette?

2010. júl. 11. 20:16

Gratula neked. Hihetetlen, egyre másra olvasom, hogy ennyi idő alatt ennyi kiló, én meg itt szenvedek. Január óta -12 heti 6 kemény edzéssel. Anno csináltam a levelt. Had ne mondjam, egy nyomorult grammot se fogytam, pedig betartottam. Ellenben, amikor végre normális ételt ehettem, másnap bementem dolgozni, és a kollégáim közölték, hogy " te ettél. Végre."


De tényleg, nagyon nagyon örülök, hogy sikerült. Ügyes vagy! Tartsd is meg!

2010. júl. 11. 19:22

"Ha csábultok, csábuljatok, kezdjétek el megint!"

Nekem ez vmi nagyon nagy erőt ad!!!Kösziii ,és grta neked!!!Igazán erősnek mondhatod magad!!;)

28. FairyJ
2010. júl. 11. 19:13
Ez a cikked is nagyon tetszik.:) Annyira tetszik az a stílus, ahogy írsz. Olyan igazi, ha érted mire gondolok.:) Gratulálok hozzá. És persze a fogyáshoz/hízáshoz is.:)
27. zsgzs
2010. júl. 11. 16:48

nagyon jó ötlet, és tetszik a természetessége ennek az olaj-trükknek, de a mennyiséget valaki elárulná? mennyit kell belőle adni a testápolóhoz, mert azért ezek elég tömények, nem?


előre is köszi a választ

26. agnesss0129 (válaszként erre: 24. - Klaucsi)
2010. júl. 11. 14:05

köszi!

holnap veszek is!

imádom a krémeket és a jó illatú kencéket is+ha ilyen nagy hatásuk is van!(alak formálás+este a párom gerjedése...)

25. Skittles (válaszként erre: 24. - Klaucsi)
2010. júl. 11. 12:28
hmmm..ez nagyon jól hangzik:D:D
24. klaucsi (válaszként erre: 20. - Agnesss0129)
2010. júl. 11. 12:20

Gyógyszertárban vettem mindent, a patikus hölgy adta a tanácsot. Máshol ne vegyetek, mert vannak olajok, pl. dm-ben, amik nem a testre valók.. a gyógyszertáros olyat ad, amit masszázshoz meg ilyenekhez használnak. Pár száz forintos dolgok, de ha tényleg minden nap használod, 2-3 hónap alatt több dobozzal is elhasználsz...

Megéri... gondoljatok bele, este, edzés és zuhany után fahéj-mandarin illatú testtel hozzábújni a párotokhoz... garantált a dupla orgazmusos, izzadós, sikítós szex, mert a pasi úgy begerjed tőle... :)))

2010. júl. 11. 12:18

Nagyon jó volt olvasni a cikked, olyan jó hogy van akinek sikerül!


Gratulálok!

22. Lyrian (válaszként erre: 19. - Klaucsi)
2010. júl. 11. 11:53

No, ezt én is kipróbálom! Megloccsintom akkor mandarin olajjal is. :)


Én leszek a "Bambi"-ból az "Illatos virág". :)

21. Skittles (válaszként erre: 1. - Lyrian)
2010. júl. 11. 11:33

Gratulálok!!! eszméletlenül ügyes vagy, nagyon jó a cikk.

Ki kell próbálnom a fahéjas kencét, van is itthon bőrfeszesítő krémem, és megtuningolom:D


Hihetetlenül sok erőt adott most a cikked a fogyihoz, remélem jó sokáig kitart:P

20. agnesss0129 (válaszként erre: 19. - Klaucsi)
2010. júl. 11. 11:15

köszi az ötletet!

ezeket az olajakat a gyógyszertárban kell kérni,nem drágák?

2010. júl. 11. 11:08

A fahéj olajhoz hozzáfűzném, hogy mi volt az én praktikám... citromsárga garnier bőrfeszesítő testápló (nem drága, 1200-1800 ml-től függően), egy tálba kinyomtam 2 tenyérnyi gombócot, abba tettem gyógyszertárban kapható mandarin olajat és fahéj olajat. A mandarin olajat egyébként kifejezetten ajánlják pl terhességi csík vagy megnyúlt bőr esetén és a naracsbőrre is. Szóval a krémet összekevertem ezzel a két olajjal és minden reggel bekentem magam illetve minden este az edzés után így feküdtem le.

2 hatást észleltem:

1. gyönyörű selymes és tapintásra babapopsi illetve kellő nedvességgel teli lett a bőröm

2. a narancsbőr és a háj-csomócskák, ahogy én hívom, elfogytak szószerint.


De ehhez hozzájárult a garnier krém is, gyümölcskivonatot tartalmaz, tényleg feszesít és ennek a három összetevőnek az illata olyan hatással járt, hogy akárki találkozott velem, meg akart enni, olyan jó illatom volt egész nap. Fehéj, mandarin... hm.... a mai napig használom szívesen a fenekemen és combomon. Annak idején a hasamon is használtam... de terhes kismamáknak a hason nem szabad. ja és a vádlin se, mert vérbőséget okoz. Tehát térdtől derékig lehet kenni, ha az ember lánya nem vár babát.


Próbáljátok ki, nekem nagyon bevált...

Ja igen, én este annyit csináltam még, hogy ezt a bekent bőrfelületet be is tekercseltem 50 percre body wrapping fóliával, persze a sima fólia is megteszi...így a hőhatás miatt még mélyebbre behatolt a cucc... szerintem csodaszer.

2010. júl. 11. 10:53

Már alig vártam a következő cikked!

Mindig szívesen olvasom,tele van el gondolkodtató dolgokkal,és jól fel is dobják az embert!

Ennek meg pláne őrülök,mert hát én sajna az "öröké" fogyizók közé tartozom...

2010. júl. 11. 09:41
Jaj ,olyan jo volt olvasni ezt a cikket,ugy felfrissultem tole,meg olyan energikus lettem.Gratula ,nekem nagyon tetszett,utanna fogok nezni ennek a Level-dietanak,meg minden felenek es lehet en is utanozni foglak:)
16. Lyrian (válaszként erre: 15. - Trixi....)
2010. júl. 11. 09:31

Semmi köze nem volt a fogyókúrámhoz. :)


Sőt! Tiszta fejes gondolkodás volt, amit már évek óta halasztottam. Erre szokták mondani, hogy "így jött ki a lépés?"


Egyszerűen rendbe tettem az életem.

2010. júl. 11. 09:08

Tudom ez nem fogyókúra kérdés :-S

De azt írod egyedül maradtál....ez a fogyókúránál fellépő idegesség következménye vagy ettől teljsen eltérő ok.

Mert én bizony tudok dilis lenni ha nem ehetek :-)9

14. Lyrian
2010. júl. 11. 07:25

Huhh, hát Xénám, te jól bebombáztál kérdésekkel, úgyhogy egyszerre válaszolok mindenre.


1. Kétféle tabletta van, a Catabol (ezt szedtem én) és a Metabol. A Catabolt azért mondta a csillagszemű patikusfiú, mert régebben pajzsmirigy-problémáim voltak és ez a sokkal nagyobb jódtartalmú.


2. Kétszersült szerintem mehet, de akkor csak rozs, vagy barna, vagy ilyesmiből csinálj.


3. Hétvégén ugyanúgy ettem a narancsot, a tejfölt, kiválasztottam ami éppen nekem tetszett. :) Aztán szépen beosztottam.


4. A teljes citromosvizes napi kúrát nem csináltam. Alacsony a vérnyomásom, ha lemászott volna még a vércukrom is, az katasztrófa lett volna. Inkább ettem hozzá, csak picit kevesebbet.


5. A tapasz. Szerintem nem egy nagy összeg, 1500-ért már lehet 14 db-osat kapni patikákban, de a 30 db-os is olyan 3.500 forint körül van. Most jól körbenéztem a neten. Tehát lehet még kapni a trim 24 seven-t. Szerintem érdemes kipróbálni, főleg ha valaki csak pár kilótól akar megszabadulni.


6. 33-34 kilót fogytam. Most visszahíztam a "nagy hízókúrám" alatt 70-re (az alig 50 kilómhoz képest). Van egy kis "viselősgyík" hasam, de nem zavar. Inkább legyen, minthogy csontsoványként rohangáljak.


7. A tejföl teljesen szabadonválasztott volt nálam, volt, hogy egy hatalmas nagy tejfölt kutyultam össze a mindenfélével és adagokban ettem.


Mint írtam, teljes egészében nem tartottam be a második héten már az egészet, a harmadikban sem. Aki akar jógázzon, vagy hastáncoljon, vagy tornázzon, mert a mozgás nagyon kell, ha csak 10-20 perc is. Én maradtam a táncnál, volt, amikor csak a balett-bemelegítést csináltam meg, az is éppen elég volt, hogy kinyúljak tőle. :)


Ha van még kérdés, szólj nyugodtan. :)

2010. júl. 11. 00:14

Jaj,a fél pohár tejföl,az a 450gr-os fele,vagy a 175-ösé?

Köszi

12. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 7. - Lyrian)
2010. júl. 11. 00:12

Kedves Lyrian!

Utána néztem.A Level-diéta csak 5 napra ír étrendet.Ok,hogy 3 hétig tartható csak,de hétvégén mit kell enni,mert ugye a hét ,az 7 napból áll.Hogy kell ezt?

11. k.tünde78 (válaszként erre: 8. - Dobi53)
2010. júl. 10. 23:19

Te a Metabolra gondolsz!

Jól írta Lyr,: Catabol.

Hasonló tulajdonságokkal bír mint a metabol.

10. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 7. - Lyrian)
2010. júl. 10. 22:53

Még valami:

Mennyi ideig kellett csinálnod a level diétát,ehhez az eredményhez,és pontosan hány kilótól is szabadultál meg?Csak erőt szeretnék meríteni,mert nekem sem akar sehogysem menni.Az étel nem gond,nem vagyok nagyevő,pokolian édesszájú vagyok...

9. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 7. - Lyrian)
2010. júl. 10. 22:51

Kedves Lyrian!Elolvastam a történetedet,megdöbbentő,csodálatos...Annyira szeretnélek követni!Tapasz és bogyó nélkül szerinted nem lenne olyan hatékony?

Kétszersült helyett mehetne pirítós,vagy az nem jó?

Köszönöm válaszod!

8. dobi53 (válaszként erre: 7. - Lyrian)
2010. júl. 10. 22:32

a fogyi tabletta rendes neve:

CETABOL


Erzsike

7. Lyrian (válaszként erre: 6. - K.tünde78)
2010. júl. 10. 19:04

hülyeeeeeeee vagyooook!!!!


igazad van, bocs, de dolgozom közben és teljesen szétjár az agyam.


CATABOL!!!!


Mindenkitől szeretnék elnézést kérni a baromságomért!

6. k.tünde78 (válaszként erre: 5. - Lyrian)
2010. júl. 10. 18:42

Biztos,hogy cataflan(cataflam),mert,hogy ez tudtommal gyulladás és lázcsillapító....?

Szerintem nem jól írtad(Én is keverem állandóan ezeket pirulákat).

5. Lyrian (válaszként erre: 4. - Dbd26552ee)
2010. júl. 10. 18:30

A bogyesz a Cataflan volt, a tapasz pedig (most rákerestem, még lehet kapni a neten) trim 24 seven fogyasztó tapasz.


Úgyhogy bocsi, hogy az előbb azt írtam priviben, hogy nem kapható, eddig én úgy tudtam.


Tehát lehet kapni!

4. dbd26552ee (válaszként erre: 3. - Delphin6)
2010. júl. 10. 18:20
Szia, hát gratula a kitartáshoz és az eredményhez :-) A tapasz és a bogyó neve engem is érdekelne, megtennéd, hogy megosztod velünk? Esetleg priviben is megírhatod, nagyon köszi, D.
2010. júl. 10. 17:38

Szia!


Minden tiszteletem a tiéd. Szeretném megkérdezni, hogy meglehet-e kérdezni a bogyó és a tapasz nevét?Köszönöm előre is. És mégegyszer gratula:)

2010. júl. 10. 16:27
Szia! Szívből gratulálok az elért eredményedhez és a kitartásodhoz!!! :) Büszke lehetsz magadra!!!Nagyon ügyes vagy!!!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook