Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A "Nagy Fogyókúrám" története... fórum

A "Nagy Fogyókúrám" története... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A "Nagy Fogyókúrám" története...

1 2 3 4 5
61. Skittles (válaszként erre: 60. - Cb4d6e9d49)
2010. júl. 13. 10:41

Szio!

Én a tegnap fogtam neki a Level-nek, a cikk tegnapelőtti olvasása után felbuzdulva. Nagyon jól bírom.....csak most mintha hányingert éreznék....fogalmam sincs mitől

60. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 22. - Lyrian)
2010. júl. 13. 10:23

Szia Lyr!És kedves mindenki!

Ma van a nagy nap!Most kipróbálom a levelt,de egyenlőre csak 5 napban...-:)

Remélem valami lemegy majd!Lyr,mondd kérlek,nagy baj lenne az,ha a reggeli kávémba tennék egy kis sovány tejet?Fehérje,akár tejföl és a tojás,miért nem lehet szerinted tejet fogyasztanui?És bánkódj senki hitetlensége és butasága miatt!Te nagyon ügyes vagy!

2010. júl. 13. 00:13
Na lyányok, eltepertem ma a patikába. Ha már a kis Lujzámnak épp 40 fokban támadt bringázhatnékja:-). Megrendeltem a 2 olajat, sárgám a múgy is van, mer mindig azt használok. Aszonta a néni, hogy mandarinos nem biztos, hogy lesz. De akkor megnézem a a nagy csúnya német bótban is. Lesz ám egyéb haszna is, állítólag a nyunyogok utálják a citrusillatot, meg a szegfűszeget. Hátha a fahéj is beüt nekik. Lassan úgy nézek ki, mint egy bárányhimlős ovis :-)
58. zöldfülű (válaszként erre: 47. - Df2a740c00)
2010. júl. 12. 21:14

Más a konfekció 36-os méret és a farmernadrág 36-os. Utóbbi elég nagy, kb. a 46-48-as konf. méretnek felel meg.


Lyr-nek gratula, de mostmár aztán nyugi legyen! A hízókúrás cikked jobban megrázott. Akkor komoly bajok lehettek.

2010. júl. 12. 19:16

A betyárját... :)

Pedig én ott vettem. Nagy zöld dobozban... és asszem 600 ft volt... de már nem emlékszem... már nem kenhetek ilyesmit magamra a baba miatt, de aki teheti, az kenje. :D

56. Lyrian (válaszként erre: 53. - Klaucsi)
2010. júl. 12. 19:11
gyógyszertárban nem volt. :(
55. Lyrian (válaszként erre: 51. - Klaucsi)
2010. júl. 12. 19:11

A mandarin már csak hab a tortán. :) Azaz a krémen. Mivel én sima testápolóval használtam eddig a fahéj olajat, a citrus illatok ugye elmaradtak.


Én nem tekercseltem, hanem volt egy fogyigatyám, térdig érő, még a lányomtól kaptam. Fél óra alatt csurom víz lett, pedig csak ezt kencéztem fel.


Én akkor is azt mondom, a házipraktikák a legjobbak, olcsóbbak, és mindenkinek beválik valamelyik, csak próba-szerencse!

2010. júl. 12. 19:08

Remélem,mindenki megfogadja a pasi csábító kenceficém elkészítését és nekilát... :D

Egyébként viccen kívül, ha bárki ismerkedni megy pl. club-ba, előtte kenje be az egész testét... tuti a siker. :)

53. klaucsi (válaszként erre: 49. - Lyrian)
2010. júl. 12. 19:07
Ja szerintem a gyógyszertárban olcsóbb a mandrinos cucc, de ez sem drága, jó áron vetted. Én csak azért vettem gyógyszertárban, mert ott ajánlotta a patikus nő... ez is ritka... magától kérdezte, hogy hallottam-e és szerinte tök jó... hát az is.
52. Lyrian
2010. júl. 12. 19:06

Viszont megosztanám azzal, akit érdekel, hogy a himalája sószappan is nagyon jó a narancsbőrre. Úgy kell használni, mintha krémeznéd magad, megnedvesíted és végigkened a bőröd vele (has, comb, fenék), aztán hagyod száradni és letörlöd papírtörlővel a sókristályokat. Ezt én is használom.


Az étkezési Himalája só pl. fogyáshoz is jó, mert méregtelenít. Segiti a méreganyagok kiürülését és életerőt ad.


Egy 30 perces sófürdő salaktalanító hatása megfelel egy három napos léböjt kúra tisztító erejének!


A sófürdő koncentrációja minimum 1%-os legyen. Egy normál nagyságú fürdőkádnál (kb. 100 l) szükség van legalább 1kg kristálysóra. Minél magasabb a koncentráció, annál nagyobb a méregtelenítő hatás. A kristálysót tegyük a fürdőkádba és engedjünk rá kevés forró vizet. Ha a só feloldódott, engedjük tele a fürdőkádat. A víz hőmérsékletét állítsuk be pontosan 37°C-ra. (Mivel ez megegyezik a testhőmérséklettel, a víz nem fog kihűlni a fürdés ideje alatt, és a testünknek sem kell energiát pazarolnia a hőkiegyenlítésre.)


Ne használjunk se fürdőhabot, se szappant. A fürdés időtartama legalább 20-30 perc legyen. A fürdés után ne öblítsük le testünket, csak itassuk le a vizet. Ezután pihenjünk fél órát. A sófürdőtől a bőr nem szárad ki, mert a bőr külső szarurétegében megkötődik a víz. Ezáltal a bőr természetes védőrétege megmarad.


ezt is kipróbáltam már, a pihenés alatt betekertem magam egy hatalmas törölközővel. tényleg nagyon jó.


centikben segítenek ezek a kis praktikák. :) és még koplalni sem kell. :)

51. klaucsi (válaszként erre: 49. - Lyrian)
2010. júl. 12. 19:05
Ja a garnier... én imádom. Annak idején nézelődtem, vettem sok több ezres szart is, szószerint annyit is értek. ez a garnier a maga 1000 forint körüli árával meg csodát művelt. Ez tényleg feszesít. Nem zsíréget meg igérget, hanem látványosan szépít, selymesít, éllettel telít és még az illatát is imádom... használd rendszeresen. Én mondom, még be is tekercseltem magam esténként 50 percre, beplédeztem magam és így melegben szépen dolgozott a krém. Isteni... csodaszer!!! A mandarin meg fahéj pedig a bőr ténylegese összehúzódása miatt kellett.
50. klaucsi (válaszként erre: 49. - Lyrian)
2010. júl. 12. 19:03

Na én megmondtam, hogy a módszerem tuti férfi csalogató... :)


Egyébként a mandarint kell túlnyomni, a fahéj kevés legyen. Nekem egy kis tálkába, ha pohár méretet nézünk, sztem 2 decis, szóval egy ilyen tálnak az aljába tettem 2 tenyérni krémet, abba sok csepp mandarint és pár csepp fahéjat. Az eredmény magáért beszél... persze a sok mozgás segített leginkább, de hogy 100kg plusz minusz 1-2-ről indultam és most 55kg voltam 1 hónapja... hát a bőröm olyan gyönyörűen visszahúzódott, hogy azt oktatni kéne. :D


Mindenkinek csak javasolni tudom a fanatikus átváltozni akarást. Én a kimerültségig edzettem és kentem magam és bírtam és bírtam és bírtam... közben sokat sírtam is... de megérte. A párom azelőtt is belém szeretett, de mivel én nem szerettem magam, szép csendben kivárta az átváltozásom... pár hónappal később már gyűrű volt az ujjamon. Akkora szerelem, mint a miénk... ez ritka és mesebeli élmény számomra. Első látásra egymásba szerettünk és én képes voltam érte megváltoztatni magam. Ehhez jött a fahéjas istentudja még mi őrület és sikerült!!!


Minden rosszakaró menjen innen, a változni akarók meg tegyék... mert a boldogság a tét.

49. Lyrian (válaszként erre: 47. - Df2a740c00)
2010. júl. 12. 18:55

Most értem haza és rögtön a nadrágméreteket kezdtem nézni.


Most jelenleg 69,5 kiló vagyok és 174 cm. A Dromedar nadrágom, ami kicsit neccesen, de begombolva és zippelve rámjött, ámuljatok: 29-es. A 66 kilósan hordott nadrágom 30-as. Van még M-es, L-es, XL-es is, fazonja válogatja. A legnagyobb méret viszont 32-es!


Az a nadrág, ami az adatlapomon rajtam van, tavalyelőtt nyáron készült a kép, 65 kilósan, L-es.


Egyébként megvettem a kencéknek valót!


Tehát:

Garnier citromos bőrfeszesítő testápoló tej (gél) - 1090,-

Mandarin és fahéj olaj (Natural, 100 %-os, DM-ben lehet kapni üveg mögül) a kettő együtt - 1780,-


Már kentem belőle. Szerintem a kis adaghoz jól adagoltam a mandarint, de túlcsorgattam a fahéjat, mert csípett, mint a fene, amikor felkentem, de Ifjonc jött befelé a szobába és megkérdezte:

- Nyanyus, mi ez a finom illat? Amit most vettünk?

Ez valami tuti istenkirálycsászáros! - és elkezdett nyammogni körülöttem, aminek az lett a következménye, hogy csípni kezdte a száját. :D


Bejött a csábítás. :)

2010. júl. 12. 17:27

Én 70 kg-osan 36-os méretet hordtam...

Nem mindegy, hogy oszlik el a "háj"... simán lehet, hogy 78 kg-osan még belefért, ha olyan a nadrág... Lehet, hogy nem 180cm magas...

2010. júl. 12. 14:28
Gratulálok. De 20 kg fogyás után, ami 98kg-ról indult, 36-os gatyában járni? Nane.. Én 55 kg-san jártam 36-os cuccokban.
2010. júl. 12. 13:23

Szerintem, aki nem tud kulturáltan vitatkozni és kulturált szavakat használni, azzal nem érdemes szóba állni. Javaslom az itteni betolakodóra is. Én legalábbis nem fogok reagálni rá többet, mert igencsak lehúzza a színvonalat, és nem szeretném, ha engem is magával rántana...

Nem az a baj, amit mond, hanem ahogy mondja!

45. db5df1d25b (válaszként erre: 43. - Lyrian)
2010. júl. 12. 13:10
Hahahahaha. Szültem simán is és császárral is.
44. Zsú1965 (válaszként erre: 42. - Scara.bosco)
2010. júl. 12. 12:42
Ez a lényeg! Ha ezt valakli nem veszi figyelembe, akkor jön a jojó.
43. Lyrian (válaszként erre: 40. - Db5df1d25b)
2010. júl. 12. 11:52

És az mennyire egészségtelen, ha nem tudsz járni? Ha nem tudsz felállni? Ha kiköpöd a tüdődet?


Olvastam az egyik hsz-ed, hogy a kövérséget milyen könnyű ráfogni a terhességre. Mivel én háromszor csináltam végig, pontosan tudom, milyen, amikor sima szülés után az ember azonnal visszanyeri az alakját (velem ez történt), és milyen az, amikor császározás után varrás közben szétreped a méhed, dől belőled a vér, és szét- és feltépik hasizmodat villámsebesen cérnástul, mindenestül, hogy ne pusztulj meg. Így aztán elég nehéz leadni a kilókat. Azok a kilók pedig a gyereknek kellettek, neki ettem, nem magamnak.


Tehát ne oszd nekem az észt légy oly kedves.

42. scara.bosco (válaszként erre: 40. - Db5df1d25b)
2010. júl. 12. 11:50

Akár csak a 30-40 kg túlsúly.


Én nem azt vettem ki a szavaiból, hogy egészségtelen módszerekkel kell fogyni. Nyilván a level diéta egy szélsőséges formája a fogyásnak. De ettől én még nem fogok nekiugrani, mert tudom, hogy nekem nem jó. Viszont azt sugallja, hogy " ha én le tudtam fogyni, te is le tudsz". Idővel, úgyis mindenki rá fog jönni, hogy ez sajnos egy életre szól, ha meg is akarja tartani. De kezdetben egy gyorsdiéta (ami úgysem fogja azt az eredményt hozni, amit ígérnek) pont jó arra, hogy megszokj bizonyos korlátokat, kezdeti sikerélményt hozzon, és egy picit szűkítse a gyomrot. Aztán úgyis kénytelen leszel egy ésszerűre váltani, ami hosszútávon tartható, és már nem is diéta, hanem életforma.

2010. júl. 12. 11:43

Szerintem mindegy is, ki miért fogyózik. Ha sikerrel teszi, és kitartással, igenis tiszteletet érdemel. Más kérdés, amikor valaki 45 kg-ról akar 40-re fogyni, hogy beleférjen Beckham asszony méreteibe. Az tényleg őrült. Bár az ő fejében teljesen normálisnak tűnik.


A módszert meg mindenkinek magának kell megtalálnia, hogy neki mi a legjobb. Nekem az ilyen "őrültségek" sosem hoztak tartós eredményt. De úgy tűnik van, akinek igen. Hol itt a baj?

És ha valaki akár önhibáján kívül, akár a saját hibájából hízott meg? Na és? Unom már, hogy a legegyszerűbb leordítani a túlsúlyosokat, hogy "nezabájjjáááá" ahelyett, hogy segíteni próbálnának. Nem azért ekkorák, mert az olyan rohadt jó nekik. És általában azoknak a legnagyobb a szája, aki volt akkora mázlista, hogy alapból nem hízékony. Nem akarom a génekre fogni. De tuti mindenkinek van a környezetében olyan ember, aki nádszál karcsú, de legalábbis átlagos, pedig semmit sem tesz érte. És van akinek az is kőkemény munka, hogy egyáltalán tartani tudja a normál súlyát.

40. db5df1d25b (válaszként erre: 35. - Lyrian)
2010. júl. 12. 11:42

Teljesen mindegy hány év telt el. Minden fogyókúra egészségtelen. A fórum indító arra buzdítja a népet, hogy idióta fogyókúrákkal tegye tönkre magát és ti tapsoltok hozzá. Hát akkor r

hajrá, sok sikert!

39. klaucsi (válaszként erre: 33. - Db5df1d25b)
2010. júl. 12. 11:38
Ha valaki, akkor pl én tudom, mit jelent évekig bezártságban élni a duciság miatt. Bármilyen drasztikus egy diéta, kevésbé "öl" meg, mint az elhízás miatti boka dagaság meg vérnyomságondok meg szív és érrendszeri megbtetegések és cukorbaj lehetősége... így ha választha valaki, hogy drasztikusan lefogy vagy marad a magas kockázatú elhízottak között, hát akkor hadd fogyjon már le... én 3 hónap alatt adtam le 30kg-ot, aztán fél év alatt a maradék 15-öt is. Elszánt voltam és utolsó lehetőségemként vágtam bele 6 év önsajnálat és depi után. Keményen, edző mellett, drasztikusan csináltam... előtte is voltam dokinál, utána is. A vérképem úgy kitisztult, hogy el sem hitte az orvos... ja és a férfi aki felébresztette bennem a tenniakarást, május 22-én elvett feleségül... és akkor nem éri meg drasztikusan felvenni a harcot saját magaddal??? egy életünk van, minden kövéren élt perc elvesztegetett idő... úh az ilyen kommenteket kerüljük, mert nem tudod, kinek milyen az élete... ne ítélkezz, kérdezz, ha olyan bölcs vagy.
38. Lyrian (válaszként erre: 37. - Lyrian)
2010. júl. 12. 11:32

Azt hiszem, a nagy melegtől az első mondatom elég kuszára sikerült. :) De azért remélem értitek. :)


Próbálom kibogózni:


Van aki azért fogyózik... stb. és ha ezt nem lehet megérteni, akkor még nem volt ilyen helyzetben.


Valahogy így szerettem volna. :)

37. Lyrian
2010. júl. 12. 09:10

Köszi!


Egyébként ha valaki azért fogyózik, mert nem tehet arról, hogy szülés után (főleg császáros szülés után) nem tud lefogyni, az izületei tropára mennek, és ezt nem lehet megérteni, hát lelke legyen rajta, megérdemli, ha nem tesz valamit az egészségéért.


Ha valami miatt hirtelen elkezd fogyni, az sem jókedvében van. :)


Dehát nem vagyunk egyformák. :)

36. loch ness (válaszként erre: 35. - Lyrian)
2010. júl. 12. 08:59

Szívesen! Nem szeretem, mikor valakinek ilyen durván nekimennek. Bár ahogy az illető többi hozzászólását nézem, azok is tele vannak hasonló jelzőkkel, hasonló stílusban...


Neked kösz az ötleteket! És gratulálok!

35. Lyrian (válaszként erre: 34. - Loch ness)
2010. júl. 12. 08:57

Nagyon szívesen válaszolok. :)


Manó lányom 1998-ban született, most 11 éves. 9 évvel ezelőtt voltam 98 kiló és akkor kezdtem el ezt a fogyókúrát, ez az írás pedig 3 évre rá készült.


A hízókúrám tavaly nyáron volt, tehát 2009-ben.


Lehet számolgatni! Vagy figyelmesen olvasni. :)


Köszi loch ness a megvédést. :)

34. loch ness (válaszként erre: 33. - Db5df1d25b)
2010. júl. 12. 08:42
Mielőtt leostobáznád, kérdezd meg tőle, mennyi idő telt el a fogyókúra és a hízókúra között. Mert ha pl. 20 év, akkor nem tudom, ki az ostoba :)
2010. júl. 12. 02:35
Fogyókúra, hízókúra, szerintetek ez egészséges? Itt gratuláltok neki, miközben ostoba dolgokkal teszi tönkre magát. Itt mindenki megőrült?
2010. júl. 11. 23:56
nem, akkor sajna nem mozogtam. Éjjel-nappal dógoztam vagy gyerekeztem. Meg annyi kajával még mozogni is:-). Az alapanyagcserére is csak szűken elég.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook