Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A múlt befolyásolhat? fórum

A múlt befolyásolhat? (beszélgetős fórum)


2010. dec. 5. 18:02
Necces :S Már rég együtt volt veled, mégis ismerkedett a neten, ez azért bizalmatlanságra ösztönzi az embert elég erősen. Nem biztos, hogy ezzel az emberrel képzelnék komoly jövőt. Nehogy aztán egyedül találd magad egy bébivel. Akkor már nehezebb lesz változtatni.
2010. dec. 5. 14:30
Amúgy én szívesen cserélnék Veled. Inkább azt tudnám, hogy össze-vissza fűzögetett "kislányokat", mint hogy tudom azt, kurvázott (blöe). És ha én nem lennék, akkor simán menne máskor is :P Nem tegnap tudtam meg, de borzasztóan fel tudom húzni magam ezen. A kedvem is elmegy tőle, sőt néha egyenesen undort és dühöt érzek. Jobb pillanataimban meg tudom, baromság ezen cukkolni magam.
2010. dec. 5. 14:19
Az akár több szálon történő fűzögetés nem személyiség, hanem passzió. Ez kb. olyan, hogy régen otthon szerettem kreatívkodni, babrálni, dekorálni, most meg már nem szoktam. Kedevem ugyan olykor lenne hozzá, de már más fontosabb, mással foglalkozok inkább.
2010. dec. 5. 14:13

Szerintem a múltbéli dolgokon ne rágódjál.Változik az ember...nem mindig csak rossz irányba.:)

Én amikor még nem voltam barátommal,nagyon sok pasival dumáltam msn-en ..és némelyik igencsak "érdekesre" sikeredett.

Ha barátom látná azokat a beszélgetéseket,biztos elgondokodna...úgy mint Te...de szerintem a múltat és a jelnt külön kell választani.:)


Ha melletted nem csinál ilyet..akkor sztem semmi gond.

17. 8285925b39 (válaszként erre: 11. - D68657db8f)
2010. dec. 5. 14:05
.. hja, ez a fajta személyiség a legtöbb pasiban benn van, max nem bukkanunk rájuk. Ha veled tisztességes és rendes, akkor azzal foglalkozz, ne azzal, amit a barátival vagánykodik! :) Viszont ha melletted csinálná ugyanazokat, akkor gondolkodás nélkül lapát.... szerintem...
16. d9fd267630 (válaszként erre: 11. - D68657db8f)
2010. dec. 5. 14:02

Törölte magát, nem folytatja a hódítását. Szerintem kár ezen rágnod magad. Az már elmúlt.


Pár barátommal én is elég szalonképtelen módon beszélem ki ezt-azt, a párommal soha nem beszélek ilyen stílusban, mert ő is sokkot kapna. Pár spannal meg lehet...

Aki keres, talál.

Én is kerestem már vissza nőügyleteket. De visszagondolva akkora baromság volt az egész. Azon kívül, hogy amúgy gyűlölöm a kutakodást, és máskor nem is csináltam ilyet, visszagondolva rájöttem, hogy csak arról szólt a dolog, hogy ürügyet keressek.

15. liliomszál (válaszként erre: 11. - D68657db8f)
2010. dec. 5. 13:59

Szia!

Vagy megszokod, vagy megszöksz! Sajnos ezt vagy elfogadod és megemészted, vagy nem. Rajtad is múlik, hogy mit válalsz be. Én elgondolkodnék a helyedben, hogy ilyen pasival maradjak. De az idő sem oldja meg ezt a helyzetet, a fejedben mindig ott lesz a gondolat. A hátad mögött bármi megtörténhet. Azért írom mivel hasonló velem is történt és nem lett jobb. Nem is vagyok vele. Inkább azóta lett nekem jobb. :D

Fel a fejjel!

14. -magnólia- (válaszként erre: 11. - D68657db8f)
2010. dec. 5. 13:57
Na igen, szóval miközben lelkesen írtam előző válaszomat, te írtál. Azt írtam, nem feltétlenül igaz a ti esetetekre a kutyából nem lesz szalonna, de olvasva előbbi írásodat azt mondom, hogy de! Nagyon is! Elég kiábrándító, amiket írtál. Főleg, hogy a kapcsolatotok elején is csinálta. Azt írtad, mióta beszéltél vele erről, nem csinálja, háááát... Nem tudom. AMikor írogatott azoknak a lányoknak, egyáltalán nem foglalkozott veled. Akkor miért hagyná abba, csak azért, mert te szóltál? Lehet nincs igazam, de inkább csak úgy csinál, minth aleállt volna ezzel. Azt hiszem a te helyedben bennem is erős kétségek lennének. Sajnálom.
13. 190124133c (válaszként erre: 11. - D68657db8f)
2010. dec. 5. 13:48
Sajnálom:-(((
12. -magnólia- (válaszként erre: 1. - D68657db8f)
2010. dec. 5. 13:48

Attól függ. Egy dolog, hogy kutyából nem lesz szalonna, de ez a ti esetetekre szerintem nem feltétlenül igaz.

Az ember nagyon másmilyen tud lenni attól függően, hogy kivel van együtt. Gondolok itt több mindenkire, de vegyük például az exemet. Mielőtt összejöttem vele, állítólag elég beképzelt volt, meg nem feltétlenül őszinte (ő mondta!). Mellettem meg teljesen lenyugodott, úgy is mndhatjuk tök normális lett, szóval én nem ismertem azt az énjét. Így utólag is csak pozitívat tudok mondani róla. Évekig együtt voltunk, amikor is ott hagytam. Egy darabig tartottuk telefonon a kapcsolatot, aztán már csak anyutól hallottam, hogy elkezdett kártyázni, pénzben játszottak, ivott is whisky-t rendszeresen, pedig azelőtt sose, aztán kis tudja mibe keveredett, de az autóját ellopták és a rendőrök totálisan tönkre verve találták meg valahol... Amikor ezeket hallottam, csak arra gondoltam, hogy jézus mária!... Amíg nem hagytam ott, egy tök aranyos, kedves, normális ember volt... És szerintem ha valaki mellett újra úgy érezheti magát, mint anno velem, akkor újra olyan lesz.

2010. dec. 5. 13:41

Koszonom a valaszokat! :)

Igazabol inkabb az akkori szemelyiseget tartom kiabranditonak (ha letezik ilyen).

Mielott megismerkedtunk, tobb, 10-15 evvel fiatalabb lanynak irogatott msn-en, es hat elegge futott volt a hangulat. Egyszerre fuzte oket, volt, amelyik probalta leepiteni, volt, aki belement, es kamaszkori naivsaggal valaszolgatott. Tobbnyire a lanykeres is tema volt, vagy hogy mikor mijet harapdalna meg a kislanynak... Szamomra ez gusztustalan.

Biztosan felmerul bennetek, hogy honnan tudom. Eloszor egy baratja kuldte el a vele folytatott beszelgetesuket, amiben vilagosan latszott, hogy mikent velekedik a nokrol. (pl. dugd meg jol, akkor majd beledszeret; el kell venni egy gazdag picsat, es meg van oldva; hany kiehezett szuka varja, hogy megdugjam stb...) Akkor annyira ledobbentem, hogy fogtam magam, es megneztem a tobbi beszelgeteset is, a lanyokkal - ez is gusztustalan, tudom. De voltam ennyire onzo, mert tisztan akartam latni.

Amikor osszejottunk, meg megvolt a nagy nocsabasz profilja, amit gyakran latogatott is. De nem gondoltam semmire, biztam benne.

Hiszen szemelyesen komoly, ertelmes felnott ferfinak tunt, aki nagyon szeret. Meg az elejen volt olyan, hogy amig en dolgoztam, o a profiljan idozott, ami persze a legelonyosebb, felmeztelen, strandolos fotojat tartalmazta. Aki kislany (azert irom igy, mert 19-20 eves lanyok, o meg 30 on joval tul jar) ranezett es irt par kedves szot, o rogton nyomozott utana, a google-ban keresgelte. Ezt veletlenul vettem eszre, az o gepenel voltam, amikor az elozmenyekben kerestem valamit, es meglattam. Masfel eve tortent. Akkor beszeltem vele szepen, mondtam, hogy szamomra komolytalan es kiabrandito ez az egesz, de megertem, es ugy gondolom, itt fejezzuk be.

O nem akarta, torolte magat, es azota szinte nem is netezik. Velem pedig nagyon figyelmes, szereto. Bennem mindvegeig volt vmi ketseg, de mivel ugy korrekt, probaltam nem ragodni a multon. De nemreg ismet rabukkantam a regi hoditasaira, es megint ement a kedvem az egesztol. Megegy mondat a baratjaval valo beszelgetesbol: fu, regen hany riherongyot dugtam meg, gusztustalan.

Szornyu, hogy ezt teszem, hogy kibeszelem, de mar megorulok. Szeretem, de felek, hogy csak egy alomkepet latok arrol, hogy ki is o valojaban.

2010. dec. 5. 12:25
Az nem mindegy, hogy milyen formában volt "égetnivaló"
9. 190124133c (válaszként erre: 8. - Homokóra)
2010. dec. 5. 12:13
Csak azért írtam,mert nekem egy égetni való fiam volt az egyetem első két évében...,és remek férfi lett belőle.
8. homokóra (válaszként erre: 7. - 190124133c)
2010. dec. 5. 12:10

Valóban..mi is ezt mondtuk a lányunknak..bíztunk benne, hogy nem fog csalódni...rosszul tettük..az az egy év kimaradhatott volna az életünkből.

Nem hiszek az esélyekben.

7. 190124133c (válaszként erre: 4. - Homokóra)
2010. dec. 5. 12:07
Igen az esetek nagy részében igaz a mondás,miszerint kutyából nem lesz szalonna...,de az esélyt, talán mindenkinek meg kell adnunk!
6. homokóra (válaszként erre: 5. - 8285925b39)
2010. dec. 5. 12:06
Ez így igaz!
5. 8285925b39 (válaszként erre: 1. - D68657db8f)
2010. dec. 5. 12:05
nos igen... ez az 2 év az, amikor elkezd az ember tisztán látni, emelkedik a rózsaszín fátyol... várj még, ki fog alakulni. De tény, alapjaiban senki nem változik meg.
2010. dec. 5. 12:04

A lányom ugyanígy járt anno...azt gondolta, minden happy..aztán szép sorban derültek ki dolgok a srácról...

A lányom elhagyta..és ennek nagyon örülünk..a mai napig nem változott a srác...

2010. dec. 5. 11:22
Ha csak múlt, akkor nem kell foglalkozni vele. Persze azért kérdés, hogy mégis mi derült ki.
2010. dec. 5. 11:13

A múlt az múlt!

Nem kell bolygatni!

Ha melletted jobb emberré vált, és tartja a szintet, nincs miért aggódnod.

Ismerek olyan figurát, aki nagyon zűrös volt 5-6 évvel ezelőtt, és mivel jobb akar lenni, látom rajta, hogy tényleg jobb ember.

A mában élj!

Szerintem...

2010. dec. 5. 11:09

Ti hogyan ereznetek magatokat, mit tennetek, ha a tarsatokrol, akivel regota egyutt eltek, szepen lassan olyan dolgok derulnenek ki, ami szamotokra nagyon ellenszenves. Amit ha tudtatok volna, mielott osszejottetek, szoba sem alltatok volna vele. De eltelt 2 ev, ti megszerettetek, mert ugye nem tudtatok a kozelmultbeli viselkedeserol, es mellettetek mar megvaltozott.

Rohadt egy helyzet, csak bamulom a plafont, es ugy erzem, elvettek tolem valakit. Nem tudom mit tegyek. Uresseget erzek. Volt 1-2 megnyilvanulasa az elejen, ami gyanus volt, de vegul nem foglalkoztam vele, mivel megvaltozott.

Aztan meg mindig kiderul 1-2 dolog, ami nagyon ellenszenvesse teszi. Ha ezt akkor tudom, tuti, hogy nem veszem komolyan.

Ti mit gondoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook