Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A mosógépen alul szivárog a víz. Mi lehet a baja? fórum

A mosógépen alul szivárog a víz. Mi lehet a baja? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 2. 10:15
szerintem lyukas! :D:D:D:D
14. bared (válaszként erre: 6. - Pick-kati)
2009. máj. 2. 00:23

nem tudok tanácsot adni...szar az érzékelő..az enyém, ha olyanja van, kiírja:C3

ez azt jelenti nem lehet centrifugázni... ilyenkor kikapcsolom

újraöblítésre állítom és centrire, és megcsinálja(( csak a plusz víz meg öblítő szar fel ilyenkor(( ja meg az áram...kijött a szerelő, de nem hitt nekem, azt mondta, semmi baja, elnéztem... garos volt, mondta ő nem lát hibát, de kicseréli 25ért nagyon szívesen(( gondolhatjátok, hogy tojtam rá(( de azóta is csinálja hetente 1-2-szer rendületlenül((

13. bared (válaszként erre: 10. - Kata óvónéni)
2009. máj. 2. 00:18
kijön, csak nagyon neki kell feszülni, az enyém is ilyen volt((
12. wanda8 (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2009. máj. 1. 21:52
köszi,akkor holnap megnézem mert az alján van egy 10 cm széles sáv ott lesz valahol alatta
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Wanda8)
2009. máj. 1. 21:33
Nem nézlek hülyének, az én gépem is fél éves használat után szivárgot...a szűrő volt, és én nem találtam meg. A szerelő pik-pak lepattintitt elöről egy díszburkolatot és amögött volt elrejtve.
2009. máj. 1. 21:20
Én is észleltem ezt a vízszivárgást,megpróbáltuk kiszedni a szűrőt,de nem bírjuk kimozdítani a helyéről.Na ilyenkor a szerelő vajon hogy szedi ki?
2009. máj. 1. 21:16
a z a baj,hogy én is a szürőre gyanakszom,de ez a gép nincs egy éves se,és nem találom rajta a zsüröt.Most lehet,,hogy hüklyének néztek,de így van.Mert a régi gépünkön elől volt egy nyílás azt kicsavartam ott volt a szürő,de ennél nincs semmi elöl.És nem jelez hibát a kijelzője sem.Akkor mit tegyek?
2009. máj. 1. 21:11

jujjjjj bocsánat!!!!

lyukadt!!!!!:)))))

2009. máj. 1. 21:10
az én mosogépemben egy kis gumicső jukadt ki és azért folyt a víz.azt kellene kifigyelni,hogy mikor folyik jobban.ha akkor,amikor engedi magába a vizet,akkor tuti neked is egy kis csőlyukadásod van.ill a mosógépednek:)))))
2009. máj. 1. 20:56
az én mosógépem meg mindig a FILE-jelzést adja ki ami azt jelenti,hogy a szürőben szösz van DE nincs mert minden mosás után ki tisztítom és mégis azt jelzi.MI lehet a baj?Ti mit csinálnátok az én helyemben?????????
2009. máj. 1. 20:34
Eldugulhatott a szűrő. Elfordulhat hogy fennakadt rajta egy dob mellé esett zokni vagy zsebkendő.
2009. máj. 1. 20:14
vagy a szűrő, vagy a tömítés ment tönkre
2009. máj. 1. 20:05
nekem is a szűrő dugult el anno....
2009. máj. 1. 20:03
valszeg eldugult a szűrőd, vagy ha takarítottad rosszul lett visszacsavarva..ha egyik sem, akkor viszont szerelő kell((
2009. máj. 1. 19:59
A mosógépen alul szivárog a víz.Mi lehet a baja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook