Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A mosógépből kiszedett tiszta ruhán fekete olajos foltok vannak. Mi lehet ez? A mosógép keni össze? fórum

A mosógépből kiszedett tiszta ruhán fekete olajos foltok vannak. Mi lehet ez? A mosógép keni össze? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 7. 13:42
Nem árt ha néha üresen kimossuk a legmagasabb fokon. 1 max 2 liter ecettel. Attól nem lesz vízköves. Cal... és társait sose használtam. Mikor elromlott mi szereltük, láttam darabokba. ÉS nem volt rajta vízkő..
2010. dec. 4. 19:29
Köszi a válaszokat! Megnézem!
2010. nov. 27. 13:36
Én is jártam így...szerintem is van köze a trutyihoz,ami összegyűlik a guminál.Nekem felültöltős van,de ott is van gumi.Én is jól kitisztítottam,és azóta is működik,nem ment tönkre :)
2010. nov. 27. 12:52
Én is jártam már így.Az én gépem elöltöltős és az ajtónál lévő gumi közt volt tele trutyival.Jól kitörölgettem szivaccsal,aztán kifőztem 90 fokon,egy adag vízzel ruha nélkül.Utána nem kente össze a ruhákat.:)
2010. nov. 27. 12:37
szerintem hívj szerelöt
2010. nov. 27. 12:37
Na jó, akkor hívok. Most új mosógépet nem vennék... Az hiányozna még most Karácsony előtt...
2010. nov. 27. 12:35
Igen a mosógép a hibás,nekem a fehér ruháimat foltozta össze,nem voltam boldog!Rá egy hónapra tönkre is ment......Szerintem hívj szerelőt!!Ne járj úgy,mint mi,vehettünk újjat!!!
2010. nov. 27. 12:35
Így jártam én is és nem tudtam mi az, de még egyszer kimostam és semmi nem volt utána rajta.
2010. nov. 27. 12:32
Olajszerű foltok vannak a ruhán a mosás után, és ez már a második alkalom. Mi lehet ez? A mosógép hibája? Valaki tapasztalt már hasonlót? Feleslegesen nem szeretnék szerelőt hívni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook