Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A monitorként működő TV-m a légkondival egyszerre működve tűrhetetlenül zúg. Mi lehet a megoldás? fórum

A monitorként működő TV-m a légkondival egyszerre működve tűrhetetlenül zúg. Mi lehet a megoldás? (tudásbázis kérdés)

7. Regin_a (válaszként erre: 6. - Ficánka5)
2014. jún. 11. 21:44

Ha ez segít...


A kondis, ha nem spec. villamopssági ember, akkor nem ért ehhez

Érdeklődj a Távjavítás linken, ott tényleg vannak ilyen szakemberek, hogy a szájábarághasd a szerelőnek és ne rázzon le

Elég nyűgös kitökölni hol a hiba

Ha garanciális, akkor erős vívás


Zűrös dolgok ezek a zavarszűrés dolgok

6. Ficánka5 (válaszként erre: 4. - Regin_a)
2014. jún. 11. 21:24
Nagyon köszönöm a segítséged! Nevetséges módon a válaszod fogja az irányt megadni a légkondisoknak, akikkel azóta beszéltem és hozzá sem tudtak szagolni a dologhoz. Köszi még 1x!!Minden esetre lerázni nem fogom hagyni magam, mert a kondi még ugyancsak garanciás, tehát nem szeretnék a javításért fizetni.
2014. jún. 11. 20:32
Ne használd egyszerre:-D
4. Regin_a (válaszként erre: 3. - Ficánka5)
2014. jún. 11. 20:18

Nem az elosztóban

Minden villamos készülékben/vagy a legtöbbben/ van zavarszűrő/hidegítő kondenzátor a 230V bemeneten

Val.szeg a légkondiban ez hibás

Olyan villamos szaGembert keress aki ilyenhez ért, illetve a légkondihoz is, mert ez utóbbit nyűgös szétszedni

De van itt

[link]

és itt különösen

[link]

néhány szakember aki ilyenekhez is ért

Persze regelni kell oda is.

2014. jún. 11. 19:51

Most tapasztaltam, hogy a légkondinak nem is kell működnie, akkor is zúg a TV a PC sávban. A zúgás akkor marad abba,ha a kondit kihúzom az elosztóból.


Lehet, hogy az elosztóval van gond?? Bocsi, de műszaki analfabéta vagyok, viszont nagyon jó lenne egy ésszerű, egyszerű megoldás.

2014. jún. 11. 19:19

Tavaly ugyanitt, ugyanígy egyszerre működtek, akkor semmi gond nem volt. Meggyőződtem róla, hogy a TV PC sávjára kapcsolva jelentkezik a zúgás, de önmagában a TV-nek semmi baja. Tulajdonképpen ezt ki tudja megoldani? Milyen szakembert kell keresnem?


Minden működik, csak éppen elviselhetetlen. Ez lehet pl.elektromos probléma?


Lenne valakinek ötlete, esetleg tudna megoldást? Nagyon megköszönném!!

2014. jún. 11. 19:13
A monitorként működő TV-m a légkondival egyszerre működve tűrhetetlenül zúg. Mi lehet a megoldás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook