Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A mogyoródi Aquarénához hogy lehet eljutni? fórum

A mogyoródi Aquarénához hogy lehet eljutni? (tudásbázis kérdés)

9. d3c6e89fee (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2009. szept. 7. 13:44
Ezt a budapesti aquaparkról írtam és ez a honlapjukon fent van! Tehát nem a mogyoródiról.
8. d3c6e89fee (válaszként erre: 7. - Schmetterling89)
2009. szept. 7. 13:43
Húh az jó kis tura lehetett... hihetetlen mit meg nem engedhetnek maguknak amúgy!
2009. szept. 7. 13:22

Köszi a válaszokat.

Amúgy aztán megoldottuk a dolgot gyalog, hááát... nem mondom. Jó kis 45 perces gyalogtúra a semmi közepén, azt hittem már megkukulok mire odaérünk, na hát visszafelé inkább kifizettük az 1200-at a taxira, de én végig nem jártam volna mégegyszer azt az utat. Busz csak hétvégén közlekedik, mint utobb kiderült, ha hétközbe szeretnél kimenni és nincs kocsid, megszívtad....Fizess 5200-at/fő a belépőre, és ha nem akarod lejárni a lábad, még 1200-t a taxira. Hát hihetetlen. Na mindegy, maga az aquapark azért klassz volt, király csúszdák vannak, jól elszórakoztunk egész nap és nem is kellett olyan vészesen sokat sorban állni sehol se.

6. zebracsikó (válaszként erre: 5. - D3c6e89fee)
2009. aug. 28. 10:01

ez persze fent sincs a honlapjukon!

nem túl naprakészek.

2009. aug. 28. 09:53
Bezzeg a budapesti a Hősök terétől indít ingyenes buszokat minden órában!
4. d3c6e89fee (válaszként erre: 3. - D3c6e89fee)
2009. aug. 28. 09:51
Ja akkor bocsi, tényleg így van! Ezt nem tudtam, de gáz 1200 forintot pluszba fizess ki taxira....:(
2009. aug. 28. 09:49
Én ugy hallottam, h hévvel kimentek Mogyoródra és onnan rendszeresen indítanak buszokat az aquarénához. Szerintem biztos vannak azok hétköznap is, különben hogy jutnának el oda az emberek? Nem hiszem, hogy mindenki kocsival megy!
2009. aug. 28. 09:49
csak kocsival, vagy a honlapon is említett kedvezményes árú taxival
2009. aug. 28. 08:56
Pestről mennénk Mogyoródra az Aquarénába, nem tudja valaki, hogy a Hév állomástól van-e hétköznap valami járat ami kivisz az Aquarénához? Mert a honlapjukon találtunk infót arról, hogy hétvégén és ünnepnapokon van járat ami közlekedik arra, de arról nincs hír, hogy hétköznap hogy lehet oda elkavarodni. Ha valaki járt már arra és tudja, írja le lécci! Köszi előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook