Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Micimackó olvasmányban Bagoly szerint mivel azonos a kelepce? fórum

A Micimackó olvasmányban Bagoly szerint mivel azonos a kelepce? (tudásbázis kérdés)

6. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 5. - 3f5c70e7b8)
2011. jan. 5. 21:41
Hatodik fejezet. :) Egyéb?
2011. jan. 5. 21:40

"Malacka eltotyogott. Micimackó is elindult ellenkező irányban a mézescsuporral.

Meleg nap volt, s az út hosszúnak tűnt. Felét se járta be, mikor valami cudar érzés kerítette hatalmába. A füle tövén kaparászott, valami az orrát csiklandozta, még a füle is viszketett tőle. Mintha valaki noszogatta volna belülről: „Na, Mackó, mi lesz?”

„Ejnye, ejnye - csóválta a fejét. - Nem tudtam, hogy ilyen hosszú ez az út...” - Így hát letelepedett, és levette a csupor fedelét. „Még jó, hogy ezt magammal hoztam - gondolta. - Sok mackót ismerek, akiben nem lett volna ennyi előrelátás, hogy efféle elemózsiát vigyen magával az útra.” - S már nyalogatta is a mézet, bedugva fejét a csuporba."

4. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 3. - Zsuzsók)
2011. jan. 5. 21:39
Úgy emlékszem, mézescsuporral. Amiben van méz is, de az útközben kieszi belöle. :)
2011. jan. 5. 19:05
szia, csak nem az alma mater versenyt csináljátok? mi is azzal küzdünk. azt nem tudom, hogy mivel indult micimackó füles születésnapjára. ha esetleg tudsz segíteni, nagyon megköszönném!
2011. jan. 5. 18:20

A kelepce tulajdonképpen azonos a meglepetéssel....

Ha például valaki váratlanul rád ugrik az kelepce

-mondta Bagoly.

2011. jan. 5. 17:59
A micimackó olvasmányból lenne egy kérdésem.Bagoly szerint mivel azonos a kelepce.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook