Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A mézeskalácsra való tojásfehérje habot meg kell egy kicsit szárítani /sütni/ vagy nem? fórum

A mézeskalácsra való tojásfehérje habot meg kell egy kicsit szárítani /sütni/ vagy nem? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 22. 10:20

Én idén készítettem életem első mézeskalácsát, miután rákerült a hab, nem csináltam vele semmit.

És mire az utolsókra is rákerült, addigra az elsőkön meg is száradt, ez az időtartam kb. 30 perc lehetett.

2011. dec. 22. 09:52
20 dkg porcukor egy tojás fehérjével,én így csinálom, nem folyik, nem ragad díszítés után 2 órával szobahőmérsékleten száraz
6. hpkati (válaszként erre: 5. - Mese habbal)
2011. dec. 22. 09:43
Ha egy picit visszateszed a sütőbe, tényleg csak max. 1 percre, megszárad!
2011. dec. 22. 09:43
én sem tudom soha, hogyan kéne, mert mindig, sajnos idén is, ragadós marad, nem szárad meg keményre, és így összeragadnak a méázeskalácsok :(
2011. dec. 22. 09:40

Sziasztok!

Én mindig megszárítom egy kicsit, nem szeretek a tojásfehérjével játszani...

Idén cukormázat vettem a gyerekek azzal díszítették a mézeskalácsot. Kicsit drága, de nagyon könnyű vele bánni.

2011. dec. 22. 09:34
És valaki próbálta már folyékony édesítőszerrel csinálni?
2011. dec. 22. 09:29
Nem kell. Viszonylag hamar megszárad szobahőmérsékleten.
2011. dec. 22. 09:29
A mézeskalácsra való tojásfehérje habot meg kell egy kicsit szárítani /sütni/ vagy nem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook