Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Mesterkiadóról mi a véleményetek? fórum

A Mesterkiadóról mi a véleményetek? (tudásbázis kérdés)

2009. máj. 28. 15:38
Nekem semmi gondom nem volt velük, több évig járt tőlük egy kiadvány. Korrektek voltak.
2009. máj. 27. 15:01

Feláll a szőr a hátamon a Mester Kiadó hallatán. Februárban küldtek nekünk egy Mit tud a számítógépem? csomagot a kedvesemnek,csak éppen nem tudjuk,minek. Mivel a családunkban senki nem rendelt semmit tőlük, és a megrendelőlap, amit postán küldtek, üresen állt az újságok között. 3 hónapig folyamatosan küldték acsomagokat meg a számlát. Aztán jöttek a fizetési felszólítások. Múlt héten meguntam, írtam nekik egy e-mailt. Megbeszéltük a dolgokat, és visszaküldtem mindent.

Amikor pedig jeleztem, h szeretném látni a megrendelőlapot, ami alapján beérkezett hozzájuk a "rendelésünk", csak vetítettek, és félrebeszéltek.


Ennyit a Mester Kiadóról...

2009. máj. 27. 14:57
Mi a főzőcskét kezdtük meg, aztán lemondta a párom.Állítólag utána még kiküldtek kettőt amit be akarnak hajtani.Ebből egyet kaptuk meg amit bontatlanul visszaküldtünk mert ugye le lett monda...nagyon erőszakosak!
10. csutika100 (válaszként erre: 9. - Pihepuha)
2009. máj. 27. 14:53

Egyszerűen mond azt: köszönöm szépen nem kérem és tedd le a telefont.

Másképp ezekkel nem lehet bánni.

A férjemet zaklassák állandóan, ö meg átirányitja hozzám mert hamarabb lerázom öket.

2009. máj. 27. 10:26
Ezeket a telefonálásokat meg én is unom. Ha nem a bankokból hívnak, hogy ilyen-olyan hitelkártya, meg akciós befektetés, akkor jönnek a tanfolyamos nők, akiket tényleg nehéz lerázni. Mondjuk, ez az én hibám, mert nem vagyok eléggé határozott.
8. Pihepuha (válaszként erre: 7. - Elfelejtett jelszó)
2009. máj. 27. 10:20
Én is a Főzöcskével kezdtem, az még elment, de ez a pénz 2ezren fellül már kicsit sok.
7. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 2. - Pihepuha)
2009. máj. 27. 10:10
Pont ezt próbálták rámsózni úgy két hete. Tanulnék angolul, de inkább egy tanfolyamon..A nő sehogysem akarta megérteni hogy nem kell! A szokásos lekoptató dumámmal próbálkoztam, miszerint hogy nincsen rá pénzem(ami egyébként sajnos igaz is:S) de ez sem hatotta meg akkor jött a kihagyhatatlan, páratlan lehetőséggel hogy csak 3 havonta küldenek egy csomagot. Na mondom klassz, de nekem még így sem kell! Muszaáj volt felemelnem a hangom, és határozottnak lenni hogy hagyjon már békén!
2009. máj. 27. 10:03

Mióta rendeltem valamit azóta nem hagynak béhén folyton hzaklatnak telefonon hogy vannak ám ilyen meg olyan új kártyáink! A Családorvost vittem végig, elötte volt a Csodálatos

állatvilág amiből csak két mappám van. MEg valami főzőcskés is anyunak, abból sincs sok. Na azóta tuti ha valami újat kitalálnak arról én nyomban értesülök. :)

5. Pihepuha (válaszként erre: 3. - Kattyus)
2009. máj. 27. 09:59
Köszi, akkor kifizetem és felhívom őket.
2009. máj. 27. 09:58
Én pár éve hívtam őket ,hogy nem kell a csomag , utána is küldték. Az ezután küldött csomagért már nem fizettem. Ezután jöttek a fizetési felszólító levelek amit automatikusan a kukába hajítottam. Pár hónap után megunták. Azóta csönd van.
2009. máj. 27. 09:54
Én is kipróbáltam a főzős csomagjukat. Egy ideig tettszett,utána ráuntam. Felhívtam őket. Egy kedves hölgy felvette, elmondtam neki a problémám és gond nélkül le tudtam mondani. Én kifizettem minden általuk kiküldött csomagot. Amíg nem mondod le addig küldik.
2009. máj. 27. 09:44
Fél éve rendeltem tőlük Tanulj Angolul csomagot. Akkor jó ötletnek tűnt, de kiderült, hogy nekem nem megy. Pár hónapja nem is fizetek érte, mégis küldik a csomagokat. Visszaküldjem? felhívjam őket??
2009. máj. 27. 09:40
A Mesterkiadóról mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook