Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A menstruáció 4. napján mennyi esély van terhességre? fórum

A menstruáció 4. napján mennyi esély van terhességre? (tudásbázis kérdés)


1 2
2014. jún. 24. 13:27
13 évig szedtem minden félét ,mindig mindegyikkel volt valami baj .kb 6-7 fajtát szedtem, milligest,gestomix, lindynett stb... aztán egy rutin vér vizsgálaton kiderült hogy eléggé oda van a májam . alkoholt sosem iszok ,nem kábitozok. szóval állitólag a fog .gátlóktol.. tény hogy sosem küldtek el egy vér vizsgáltra sem mielött föl írtak bármit is .:( szóval kb 7 hónapja hagytam abba a gyógyszert azóta müködött nálunk ez a kiszállásos módszer , bár mondjuk eddig is voltunk többször együtt a menstráciom napjain védekezés nélkül. cska eddig nem paráztam mert nem voltam egyedül.mondjuk nem is történt eddig semmi. de ma egyfolytába szurkál a hasam ..vettem 8 napos tesztet de még várni kell rá pár napot .. de basszus nem hiszem el ha pint most leszek terhes mikor már nem vagyunk együtt és menstruácio közbe ráadásul.. :(
8. 3a5c305959 (válaszként erre: 7. - Mandarin 85)
2014. jún. 24. 13:20

Nagyon sajnalom a szakitast. Azert eleg pici eselye van hogy terhes vagy, foleg ha ennyire rendszeres a menzeszed. Teljesen nem kizart, ezert ne kockaztass maskor.

Milyen fogamzasgatlot nem szedhetsz? A kombinaltat vagy a progeszteronost vagy egyiket sem? Esetleg probald ki a huvelygyurut vagy a kara beultetheto implantatumot, ezeknek nagyon kicsi a hormontartalma.

2014. jún. 24. 13:14
hát eddig 1-2 napos csuszással de kb mindig egy időben jött meg ,nekem nem 28 napos a ciklusom hanem 25-27 .ma van a 6 .dik nap és eléggé féjdogál a hasam meg a derekam azt olvastad lehet beágyazodás jele. holnap után kéne lennie a pete érésemnek annak a jele is lehet? csak azért izgulok ennyire mert eddig nem lett volna gond ha jön a baba , de eg yhete szakitottunk a barátommal.. :( és így nem nagyon örülnék neki . eddig azt beszéltük meg hogy kiszállásal védekezünk (mert nem rég kiderült nem szedhetek fog.gátlot.) aztán ha jöna baba jön 29 vagyok ő meg 33 . de így hogy szakítottunk háát... :(
2014. jún. 24. 13:08
Terhességre csak akkor van esély ha van peteérésed.Ha esetleg ez a menstruáció alatt volt akkor van esély rá,egyébként nem nagyon.De miből gondolod hogy esetleg teherbe eshettél menzesz alatt?
2014. jún. 24. 13:06
Bármi lehet... bármikor lehet peteérésed, így lehetsz terhes.. de normál ciklusnál nem sok az esély rá..
2014. jún. 24. 13:04
*mindig
3. 3a5c305959 (válaszként erre: 2. - Mandarin 85)
2014. jún. 24. 13:03
A noverem a menzesze utani kovetkezo napon esett teherbe. Esely minid van ra, ezert kell mindig vedekezni. (meg hogy ne kapjal el mindenfele nyavajat ;-) )
2014. jún. 24. 12:57
18 án történt a" baleset! "
2014. jún. 24. 12:54
Sziasztok!menstruáció 4.napján mennyi esély van tershességre? a ciklus naptáram szerint amit fél éve vezetek 26 án kéne lenneie a peteérésem
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook